Shingeki no Kyojin 2. sezona - ongoing pieredze

Nu ko, pēc veselu 4 gadu gaidīšanas tā diena ir pienākusi. Otrā Shingeki no Kyojin jeb Attack on Titan sezona ir klāt! Atšķirībā no pirmās sezonas, šoreiz mūs sagaida tikai 12 titānu slaktēšanas pildītas epizodes.


Atļaušos pārcelt dažus jau izveidotus ierakstus par otrās sezonas pieredzi no Shingeki no Kyojin ( Attack on Titan ) tēmas uz šejieni, jo domāju, ka šis kopumā būs spoileru apsēsts temats.

Nezinu kā jums, bet mans facebook ir pilns ar cilvēkiem par to, cik attack on titan season 2 pirmā epizode bija laba utt.
Godīgi sakot neesmu noskatījusies. Pagaidīšu kad iznāks vairākas epizodes un kad paliks brīvāks grafiks.
Taču man nāk nelieli smiekli, cik OP dziesma un stils ir līdzīgs pirmās sezonas openingiem.

3 Likes

Pag, 1. epizode jau ir iznākusi? Mana nezināšana jau parāda, cik ļoti gaidīju nākamo sezonu :sweat_smile:

3 Likes

Noskatījos. Nezinu,nekas tik ļoti “labs” tur nebija,bet nebija arī slikti. Manī izraisīja pat interesi par to,kas būs tālāk. :thinking:

vai ne tas beast titan mani loti ieintereseja :slight_smile: seems ok for now

1 Like

Ja mani nespamotu facebookā, tad iespējams es arī nezinātu.

1 Like

Tikko noskatijos 2. sezonas pirmo epizodi un daaamn, man tās beigas ļoti patika.

Norm seriāls tur zirgu riktīgi aizmeta forši beigās bija fun.

2 Likes

Aaahahaa! HAHAHAHAHAHAA!

Neatceros, ka pirmajaa sezonaa buutu dizhi tos kailos cilveekus slakteejushi. :D

Par titāniem mazs kas zināms, varbūt šamie no vecuma sprāgst nost. :grin:

1 Like

Pirmā epizode galīgi neiedvesmoja manī vēlmi baigi gaidīt nākošās. Galveinais iemesls laikam ir tieši tas spalvainais titāns…

Biju pārsteigts, ka viņš runāja tik tīrā balsī. Mangā viņš ar grūtībām komunicēja cilvēku valodā.

Man tas pats ar visu pirmo sezonu. :D

Tev neviens nespiež, neskaties un miers.

Es saprotu jau sen to, ka tev ļoti, ļoti nepatīk titāni, bet nevajag uzreiz ar to piespamot jaunās sezonas sarunas stūrīti ar to, ka tev ļoti nepatika pirmā sezona, tik ļoti, ka pat to neskatījies un nemaz neskatīsies šo. Bet nu pieminot pirmās sezonas pirmo epizode es gan biju uz krēsla malas un riktīgi aizrauts :smiley:

2 Likes

Es tik tiešām ceru, ka tam ir ļoti labs iemesls, kādēļ tas titāns vispār runā

Laimes jautājums. :joy:


Kāda loma sižeta līnijā atvēlēta šim mošķim nezinu, bet tā izskats man patīk. Pagaidām šis ir baisākais no apzinīgajiem titāniem.

3 Likes

Bet šis arī pagaidām visvairāk ir parādīts no pārējiem neieskaitot to meitenes titānu

Mēs arī esam redzējuši milzīgo un bruņoto titānu. Pašā pirmās sezonas sākumā.