Shingeki no Kyojin ( Attack on Titan )

Man tas pats, ceru, ka sākums būs pietiekami ieintriģējošs, lai būtu vēlme skatīties tālāk…
It kā mangu bišk palasīju, bet no tās neko neatceros :sweat_smile:.

2 Likes

Gan jau buus taads pats meesls kaa pirmaa sezona. :smiley:

4 Likes

pirmā nodropota sezonas vidū.

1 Like

https://cdn.meme.am/cache/instances/folder84/63887084.jpg

2 Likes

5 Likes

7 posts were merged into an existing topic: Shingeki no Kyojin 2. sezona - ongoing pieredze

Vai jums neliekas Krista super līdzīga Armin? Neesat domājuši par to, ka viņi var būt radinieki? :'D

Ar šo jautājumu Tu liki man aizdomāties. :thinking::sweat_smile:

1 Like

es nevaru atrast nekādas teorijas internetā… which is weird, jo AOT fandom ir milzīgs. Ja pat shippingo Armin ar Annie, biju gaidījusi ka atradīšu info par šo ideju… xD

Es atkal ļoti, ļoti šaubos, ka viņi varētu būt radinieki. :smiley:

Tavu teoriju neiedragā 2. sezona? Mani māc lielas šaubas, ka Arminam ir zilas asinis.

bet viņi ir tik līdzīgi izskatā. I can’t handle this. :'D

Kā iedragā? Dod man argumentu, jo es par šo domāju un neatradu iemeslu kāpēc tas nevar būt :'D

Tiesa, ka Armina pagātne ir vāji aprakstīta. Viņa vecāki devās otrpus sienas, kur visdrīzāk tika saplosīti. Armina vectēvam bija aizliegta grāmata, kurā aprakstīta pasaule otrpus sienas.
Vietas fantāzijai netrūkst. Teorētiski viņš varētu būt noklīdis Reiss ģimenes bastards, vai arī kāda tās atzara atvase, vēl pirms sienu radīšanas.
Atskaitot to, ka no sižetiskās puses tas būtu no pirksta izzīsts pavērsiens, ir viena detaļa, kas šo teoriju zināmā mērā izjauc(potenciāls spoilers anime skatītājiem):

Karaliskajai ģimenei piemīt īpaša spējas, ja tās pārstāvis iegūst Dibinātāj-titānu. Šobrīd šī titāna spējas atrodas pie Erena un viņš nav spējīgs izmantot tā īpašās iespējas kā spēju skalot cilvēku atmiņu un pavēlēt titāniem. Ar vienu izņēmumu. Ja Erens tiešā veidā saskaras ar karaliskajām asinīm, viņš iegūst pieeju kā minimums spējai pavēlēt titāniem.
Te nu mēs nokļūstam līdz Arminam. Viņš ir pavadījis ļoti daudz laika kopā ar Erenu un Erens ne reizi nav izrādījis īpašas spējas vai citas anomālijas.

varbūt armins nav tieši saistīts ar karaliskajām asinīm (???)
ok. godīgi sakot tik tālu es neaizdomājos, bet man baigi liekas, ka kaut kas nav tīrs par tiem armina vecākiem. mēs neko nezinam, bet viņš ir viens no galvenajiem varoņiem. un viņš izskatā ir ļoti līdzīgs kristai :smiley:

Radniecība tā nestrādā. :joy:

Mēs arī neko nezinām par Erena māti un Asunas vecākiem, atskaitot to, ka viņas māte bija aziāte.

Armina pagātne ir pietiekoši izstrādāta, lai dotu varonim motivāciju darīt to ko viņš dara.

oh well xD

itkā jā, bet man tāpat viņš liekas weak character. :s es pat aizmirsu viņa iemeslu cīnīties pret titans un to grāmatu. :D tas netiek akcentētes īpaši. + nezinu kā mangā, bet animē viņš ir ļoti atkarīgs no erena… vismaz pēc armina uzvedības.

Manga paskaidros daudz vairāk. Armin nav īpaši izcēlies, bet viņam vēl būs savi momenti.

Nojaušu, ka daudziem būs savi momenti.
Gaidu tos, jo pašlaik man viņš ne pārāk patīk kā tēls. :'D

Armins ienes dažādību galveno varoņu starpā. Stipri vārgāks par visiem pārējiem, taču ar asu prātu. Ja pamanīji, Erena stratēģiskās spējas ir pagales līmenī. :smile: Mikasa arī palielam vispirms sit un pēc tam domā.

4 Likes