Shingeki no Kyojin 2. sezona - ongoing pieredze

Neņem viņu galvā, man liekas, ka viņš troļļo. Viņš ķipa heito mainstream un tad fano par tādām lietām kā Fuuka. Riktīgi smieklīgs čels.

Protams, paarspiileeju nedaudz, jo saakums pirmajai sezonai ljoti aizraava. Otraa puse bija taa, kas ljoti sabojaaja visu priekshstatu.

1 Like

Noskatījos pirmo, un jāsaka, ka nebija slikti. Nebija tā, ka ļoti aizrāva, bet vismaz parādījās kāda interese ar visu to spalvaino titānu. Arī atmiņā sāk ataust pāris fragmenti no mangas. Bet labāk jums te nespoilerošu :grin:

@Dievs Viņš netroļļo, tici man :sweat_smile:

Par laimi es mangu sāku lasīt tieši pēc pirmās sezonas beigām un atceros stāstu tikai kopējos vilcienos.

kad noskatijos pirmo episodi taa hypoju ka devos uzreiz pie mangas un OMG kas tik tur nenotika bet nee noturesosun nespoilosu bet omg bija tiik labs
ok jums nav mani jaklausas es te tikai savaas berna fantazijas dzivoju pat kritizet nemaku xD viss chilll

Izlasīji visas pieejamās nodaļas, vai arī tikai 1. epziodes stāsta arkas turpinājumu?

visu kas ir pieejams pa angliski
tgt jakeras klat ‘‘no regrets’’ mangai

Tādā gadījumā esmu pat mazliet pārsteigts, ka tev tā tik ļoti patika. Daļa cilvēku necieš stāsta politiskās daļas.

1 Like

njaata tas varetu but citiem
bet jagodigi man nav augstas prasibas anime un manga tpcman varteikt patik gandriz viss XD iznemot vampire knight kkadu iemeslu del galvenas varones personiba uz animes beigam palika tada un meh nepatika man tas
ok atpakal pie AoT
Pat ja tur bija ta politiska dala , manuprat, ta bija paciesama nekas tik daudz jau ari nebija un viss tas kas notika pectam bija gaidisanas verts -

es neesmu lasījusi mangu, bet anime man viņa šķita"meh" abas sezonas… Es nejutu nekādu character development :sweat_smile:

// kinda Off-Topic

Katram jau ir sava gaume tpc nestridesos
Bet manliekas ka manga notika vairak character development nu man ta tikai lirkas vrb es to vbk aizenoju ar visam tam lietam kas tur notika un tgt kko te jaucu
Un ka jau teicu pirmit man nav augstas prasibas anime un manga tpc man patik gandriz viss ko skatos un tas aizeno manu kritizesanu
Maybe i’m just dense as brick with head in the clouds and haven’t noticed the not so good things about it
Bet nu kas to lai zin :stuck_out_tongue:

Woo, palasīju šeit dažas atbildes un biju diezgan pārsteigta, laikam tiešām gaumes visiem ir atšķirīgas, bet priecājos, ka lielai daļai nebija iebildumu, pat patika.(:
Bet laikam dažiem cilvēkiem tiešām nepatīk lieli titāni, kas ēd cilvēkus un visur ir asinis un visi mirst. Hahaha. :smiley:
Anyway, nezinu ko citi redzēja tur tik sliktu, bet es tiešām izbaudu šo anime.
Jaunā sezona liekas fcking awesome. It īpaši pēdējās divas no jaunajām sērijām.:heart_eyes:
Man paveicās ar to, ka iesāku pirmo sezonu skatīties tikai pims dažiem mēnešiem, rezultātā negaidīju tos 4 gadus. (Thank God) Un pirms nedēļas iesāku tikai otro, bet visas sērijas paskrēja zibenīgā ātrumā un es vēlos kaut būtu gaidījusi līdz visas būs iznākušas, jo gaidīšana… tās ir mokas.
Un par tām tikai 12 episodēm, tagad kad saprotu kāpēc ir tikai 12, spēju dzīvot. lolol :smiley:

1 Like

well… lucky you :smile:

1 Like

Ak tie neprāši. :D

Man gan jaunā sezona neparāk un it īpaši tās pēdējās epizodes, jo to titānu identitātes šķiet tik antiklimatiski atklātas, ka pilnīgi jutos apbēdināts, es ja uitkā biju gaidījis tos abus, bet nu tik un tā…

1 Like

Nezinu, es gan nebiju gaidījusi tādu iznākumu. Varbūt viņi bija aizdomīgi, bet ne tik ļoti, lai man rastos kaut kādas aizdomas, kas ir savādi. ;o :smiley:

Viņu atklāšanās ir mazliet neveikla, jo viņu sākotnējie plāni sāka brukt kopā, sekojoši bija jārīkojas uz ātru roku.

Nu es biju viens no tiem, kas jau pirmajā sezonā skatijās no epizodes uz epizodi, kā arī 2 ar pus reizi apmēram noskatījos. Tā kā bija laiks apdomāties laikam :smiley:

Nu varētu tā būt, bet nu baigi gribējās redzēt ko labāku no viņu puses. Tagad vismaz ceru, ka parādīs kādēļ un kas tiešām viņi ir, kaut vai vismaz virspusēji

Reiners ir kareivis, tas mums jau zināms.