Shingeki no Kyojin 2. sezona - ongoing pieredze

Ne tik virspusēji :smiley:

Tu daudz gribi no otrās sezonas. :smiley:

Nū, es arī sekoju visam līdzi un skatījos episodi pēc episodes. Un arī pirms pāris dienām noskatījos visu pirmo sezonu, lai vēlreiz salīdzinātu faktus. Bet šoreiz skatījos ar riebumu uz tiem abiem. :smiley:

Man ir pārāk lielas cerības laikam :smiley:

ČUŠ!!! Varbūt kāds lasa un nezina kas notiek.! :grin:

Mmmm, man gan vēl patīk tie abi, kā personāži it īpaši armored titāns, jo viņš vienkārši šķiet op, tik plota glābšanas dēļ viņu pārāk viegli uzvarēja manuprāt :smiley:

1 Like

Nū, man viņi patika… bet es nesaprotu kāpēc. Kāpēc. Kā. Kāpēc.
Gribu zināt kāpēc. :smiley: ;oo
Laikam jāsāk lasīt manga :smiley:

Es pat pieliku tēmai spoilers tagu. Vismaz par seriālu te var runāt.

Tev šķiet viņš ir uzvarēts? :smirk:

Manga cieš no tādas pašas problēmas - tā nav pabeigta.

1 Like

Viņš sauca pēc palīdzības, takā 1 pret 1 viņam nesanāca!

Varbūt tas ir tāds plāns.

Ā, jā, es aizmirsu, piedood.
Manga vismaz kaut kas uz priekšu ir. :smiley:

Can we just talk about how happy Hanji was? lololo
Vismaz kāds ir laimīgs. :D

1 Like

Es šodien beidzot pabeidzu Attack on titan season 2!
Tā bija daudz, daudz labāka par 1. sezonu! Man godīgi sakot beigās nogāja asariņa. :'D
Mani ļoti pārsteidza! Es nebiju gaidījusi, ka šī sezona būs labāka.
Beidzot jūtu, ka tiek vilkti gali kopā un esmu super ieintriģēta par to kas tieši ir titans utt.
guys i’m excited. TIk nezinu kad iznāks 3. sezona. Ceru, ka nebūs jāgaida atkal cik tur gadi :sweat_smile:

MAL saka ka kaut kas 2018. Bet nu nevar jau zināt, vai tiešām tā arī būs, varbūt atkal uz priekšu tik liks x_x

1 Like

Bļāviens, man šī sezona tieši mēģināja ar katru epizodi pārliecināt, lai tālākās epizodes nemaz negaidu un neskatos. Pēdējā epizode vispār izbesīja, pirmām kārtām ar to, ka Erens malacītis ieguva līmeni, kuru citi, krutie un zinošie nemāk, bet Erens ar savu galvenā varoņa privilēģiju (Kuru vēlāk mēģinās uztaisīt kā kaut ko ļoti izskaidrojošu, bet es to skilu saucu par BS…) Un otrkārt, es jau to sāku sagaidīt otro sezonu skatoties, ka Erena sencis noteikti ir tajā visā hlohmā iesaistīts un pārsteigums, kur tu rodies, pēdējā ainā uz jau tā neskaidrā titāna pleca parādas vēl jauns neskaidrs tēls, kurš 100% ir Erena sencis.
Reti taisu šādus penterus ar savām domām, bet nu šitā sezona vienkārši sabojāja manu interesi titānos, ko man bija radijusi pirmā sezona…

1 Like

Sveiciens pulcinjaa.

1 Like

Tev titāni vispār nepatīk, man ta pirmā vēl patīk, man jau savs pulciņš laikam jātaisa :smiley:

Pieviila mani un pietaisiija sirsninjaa.

Nezinu, es neesmu vēl noskatījusies pēdējo sēriju. Nē, es zinu kas tur notiks, jo esmu palasījusi mangu nedaudz uz priekšu, bet…
Es nezinu ko pat domāt. Kad sāku skatīties jauno sezonu viss likās daudzsološi un biju ieintriģēta, līdz kaut kas notika…un pēdējās sērijas vispār nelikās vairs tik interesantas. Es nesaku, ka bija slikti, bet noteikti varēja būt labāk.
Pirmā sezona man liekas, ka tomēr bija labāka.
Man agrāk ļoti patika tie titāni, bet es vairs nezinu, varbūt vairs nav tik interesanti skatīties, jo man galvā ir iesēdināts viens liels spoileris kurš man nedaudz dzīvi bojā. ;D