Seriāls The Boys

Kaut kā neredzu, ka šeit būtu sadaļa par seriālu “The Boys”, yes yes, ir podkāsts, bet nav general topic par to! ;D

Tātad "“The Boys” ir reaaally f*kn twisted show, kura darbība norisinās tādā pasaulē, kuru kontrolē un vada supervaroņi Supes. Viss ir forši tikai, šie te varoņi nemaz nav tik fantastiski un uz cilvēces glābšanu vērsti. Supes ar Homelander priekšgalā televīzijā parādās, kā labiņie supervaroņi, bet in reality, lielākā daļa no viņiem ir augstprātīgi, savtīgi, korumpēti un absolūtu neizjūt nekādu cilvēcību pret cilvēkiem un viņu dzīvībām.
Tad ir “The Boys” ar Butcher priekšgalā, kas šos te supervaroņus mēģina apturēt.
Seriāls ir suuuper asiņais un full with twists.
Seriāls ir balstīts uz komiksu ar tādu pašu nosaukumu un šobrīd ir iznākušas 3 sezonas,

Kāds no jums skatās? Kādas domas?
Es personīgi neeeevaru sagaidīt nākamo sezonu, katra sezona ir full of juice :D ja piemēram, Umberalla Academy vai Stranger Things ir nez “kids friendly” un pārāk paredzama, ar visādiem plot holes, tad “The Boys” ain’t it. Plus vēl rēcīgas ir references uz citiem supervaroņu komiksiem aka Wonderwoman, Captain America, Superman etc etc

Man vairākas reizes prasīja vai es esmu to redzējusi, bet es pat nezinu kas tas ir :D

Tikai vakar uzzināju ka tas ir kaut kas par supervaroņiem, kas automātiski mani atvaira :D It kā šis seriāls neskaitās pie klasiskajiem supervaroņiem? Vienlaikus gribas un negribas mēģināt :D

Seriāls noteikti nav par klasiskajiem labajiem supervaroņiem, gandrīz vai stūrē uz grimdark satīru. Tomēr ja supervaroņi riebjas zudīs daļa no šova šarma jo lielākā daļa tēlu ir pa taisno paņemti no Marvel vai dc ar minimālām izmaiņām

ehhh darbs veja

Trešā sezona, manuprāt, saglabāja kvalitāti. Pašu beigu pavērsieni maybe nav konsistenti ar pārējo saturu, bet nu viņi visu laiku spēlējās ar ekspektācijām. The Boys man paliek must watch kategorijā.

Es tā arī neiebraucu kādas bij tā nabaga supersonic spējas.

1 Like

Yaaas, visa 3 sezona tik sulīga un basically da jeb kas var notikt :D un aah es kaut kā uzreiz neiebraucu, bet tas tak Dean no SuperNatural bija as Solder Boiii ;D un herogasm like wtf :D :D :D

1 Like

…eye candy? :D

Es ar ilgu laiku domāju, kur šis redzēts. Pagājis gana ilgs laiks, lai ar Dean uzreiz neasociētos un aktieris ir labs.

Herogasm bez komentāriem. :D

Liekas ap ceturto sezonu paceļās risks, ka kaut kas noies greizi, taču šis noteikti būs jāskatās. ;D

1 Like

hype.

1 Like

Es joprojām neesmu S2 noskatījies :smiley:

1 Like

Im Not Sorry GIF by Dead Meat James