Gen V - seriāls no The Boys visuma

Kamēr mēs gaidam jaunu Seriāls The Boys sezonu skatuves priekšā ir izlekusi kāda jaunāka distopiskā super varoņu visuma atvasīte - Gen V.

Ja godīgi, tas ir tas pats The Boys tikai super varoņu universitātē, tikai galvenā varone ir meitene un viņai ir super spējas. Viņa ir kā sajaukums starp Starlight un Hughie, tikai ar ne pārāk iespaidīgu super spēju. Kopējā visuma gaisotne ir saglabāta mats matā kā oriģinālajam seriālam. Tātad, ja tev patika The Boys, tev arī patiks šis.

Rakstīšanas brīdī ir iznākušas tikai 3 epizodes un pagaidām seriāls ir gana spēcīgs/izklaidējošs.

1 Like

Paga paga…blood bending nav iespaidīga spēja? Kādam fiksi vajag kekkai sensen noskatīties un šitādas dumības aizmirst XD

Kekkai Sensen bija spicā anime ar spico asins maģiju. The Boys visumā tā meitene drīzāk noasiņos, ja mēģinās izmantot savas asinis. xD Man gan ir lielas aizdomas, ka viņa izrādīsies super spēcīga, kad iemācīsies attālināti kontrolēt asinis citu cilvēku ķermeņos.

Deam, nevaru sagaidīt!! The Boys bija labs :smiling_face_with_three_hearts:

Žēl, protams, ka Amazon nepatīk publicēt visu sezonu uzreiz. :D Nākošā epizode būs 7. datumā.

1 Like

Pašlaik esmu līdz 4 tajai epizodei un like…tas is vājākais enemies to lovers sižēts ko es esmu redzējis. Bet MC seja epizodes beigās bij zelta vērta

2 Likes

Also… golden boy aktieris ir fakin Švarcenegera atvase

Jup. Par Zelta puiku runājot, esmu dzirdējis fanu teoriju par to, ka viņš vēl varētu reģenerēt no tās gaļas putras, kas palika pāri. :D Pēc viņa sprādziena, nākošajā epizodē tika īpaši parādīts, ka viņa gabaliņi vēl mētājas pa teritoriju. Varbūt tajā kas ir, varbūt nav.

Internesanta teorija.

Kopumā man seriāls patīk. Sākumā šķita, ka būs kaut kāds lētais Euphoria pakaļdarinājums un pirmā epizode nebija super pārliecinoša, bet beigās aizgāja. Labs The Boys visuma paplašinājums.