Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Man tīri forši patika šī + viņu yt visu var noskatīties:

2 Likes
2 Likes

Noskatījos. Bija okay, bet tās K Drama klišejas ļoooti traucēja plotam. Amerikāņi šādu konceptu varētu daudz labāk pasniegt.

Es 10. epizodē, man pagaidām ļoti patīk. K drama klišejas man baigi netraucē, kādas 10-15+ k dramas kopā esmu noskatījies, tā kā esmu pieradis pie korejiešu kultūras.

Vienīgais, kas man krīt uz nerviem, ir cilvēka vērtības noteikšana pēc maka biezuma un ģimenes vēstures. Taisnība vienmēr ir bagātajam un nereti ļaunu bagātnieku pieveic biezāks miljonārs, kas ir morāli taisnīgāks or what ever.

1 Like

Pabeidzu The Glory. Jāteic, ka nobeigums nebija tik spēcīgs, cik pirmās 10. epizodes, un tiešām varēja arī iztikt bez korejiešu šamaņu misticisma un karikatūriskām mātēm no elles ar tam tipisko “overacting”, bet kopumā man patika.

Noskatījos arī Dungeons & Dragons:

Jautri, bet tagad laikam visas Holivudas filmas ir Avengers ar citu skinu. Visu laiku tāda sajūta, ka es šo visu jau esmu redzējis un klausījies neskaitāmas reizes. Bet atšķirībā no pēdējām marvel filmām, D&D ir pavisam skatāmi kaut vizuālo efektu, cīņu un augsta profila aktieru dēļ. Hjū Grantu ļoti ilgi nebiju redzējis ekrānā.

Stāsta ziņā pilnīga un absolūta klišeja, bet ok izpildīta. IMDB 7.5 balles šķiet aptuveni pareizi, es gan vērtētu zemāk, jo mūsdienu Holivuda atsakās uzņemties jebkāda veida risku un atgremo lowest common denominator kontentu masām. Ir jautri, bet arī diezgan truli.

2 Likes

Youtubs man rekomendēja Toma Krūza labākos trikus. Viena no minētājām filmām bija Edge of Tomorrow, kas ir balstīta uz japāņu autora Hiroshi Sakurazaka grāmatas All You Need Is Kill
motīviem. Noskatījos vēlreiz, labs sci-fi.

Manga arī ir: All You Need Is Kill | Manga - MyAnimeList.net

3 Likes

Binge-watched Wednesday. Good show.

1 Like

Iesāku skatīt 2019. gada beigās. (Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos - #353 by Enemijs)
Noskatīju pirmās piecas sezonas un iepauzēju.
Likās ka iepauzēju kādu 1-2 gadus, bet izskatās, ka 3.
Bet pagājušā gada rudenī atsāku. Kādā brīdī pabindžoju, citā brīdī tik kādu vienu otru sēriju noskatu, arī lūrēju kamēr minos ar trenažieri.

Bet nu nesen tad ar pabeidzu visu skatīt.
It was nice. Bija gan tīkamas sērijas, gan krindžīgas, gan pagarlaicīgas, bet pārsvarā bija tīkami.
Varbūt pēdējā vai pēdējās divas sezonas gan sāka palikt švakākas šur tur, but it still was nice.
Tik tagad nezinu ko skatīt. It jau kas cits ko atsākt un pabeigt, bet īpaši nevelk.

2 Likes

Pirms pāris nedēļām pabeidzu skatīties Austrāļu sci-fi seriāla Farscape pirmo sezonu. Tagad skatos s2. Pretty good, labs production un interesanti tēli un labs humors, most of the time. Otrā sezona so far liekas pat nedaudz labāka par pirmo.

4 Likes

Noskatījos jauno Mission: Impossible. Better than expected.

1 Like

tiiiik forša <3

1 Like

Oh God, šitā bija amazing filma. Man riebjas open ended filmas, jo tad pa naktīm nevar aizmigt un rodas visādas teorijas…bet parasti open ended filmas un seriāli ir tie labākie :sleepy::tired_face:

2 Likes

Ayo?

yup yup, šitā, ļoti feina :smiling_face_with_three_hearts:

Hehehe…beidzot ievilku arī @Rashomeow Danmei žanrā
Mēģinam kopā noskatīties šo caur Teleparty (laba fīča iesaku izmēģināt ja ar draugiem tālienē gribas filmas kopā skatīties)
Pāris sērijas palikušas

1 Like

I meant that exact picture in the link.

But ye, looks pretty good from screenshots.

Bruuuh…Record of Ragnarok is amazing!
Okay, es varu iedomāties, ka mangas lasītāji būs ļoti dusmīgi, jo cīņas varēja animēt daudz labāk, bet deam…esmu vienmēr par to, lai redzētu cīņu starp Samuraju x Poseidonu vai Herkulesu x Jack The Ripper :see_no_evil:

2 Likes

Diezgan sadzīvisks seriāls par kādu korejiešu ģimeni un tās sadzīves un veikaliņa problēmām.
Ļoti tieši patīk kā ir realizēta ikdienišķie stāsti un problēmas. Nekas superizdomāts, visnotaļ, iespēju robežās, ir protams savas pārspīlētās drāmas, bet kopumā reālu cilvēku reālas problēmas. Savs etniskais un kulturālais humors, nosauksim tā. Bet diezgan ātri ar viņu sadraudzējies.

2 Likes

Tā kā TV sen jau neskatos, tad arī filmas neredzu. Uz kino nedodos un pašam arī baigā kāre skatīties filmas nav. Bet vien dien uznāca vēlme uzmet kam aci, tad nu kaut kā prātā ienāca šī divas, jo bija šādos tādos filmu sarakstos manītas un kaut kā arī iesprūdušas manā prātā nez kāpēc.

Fargo (1996)
Fine, good movie. :man_shrugging:

The Breakfast Club (1985)
Šī esot kulta klasika, bet man diemžēl nepatika.
Nepatika tēli un šis tas pašās beigās.


Bet nu vakar ar beidzot noskatījos šo.
Black Dynamite (2009)
Good and funny movie. Tik uz beigām aizgāja nedaudz par jocīgu.
Un arī jāsaka, ka animētās sērijas patika labāk. (laigan tās bija vēl jocīgākas ;d)

3 Likes
3 Likes