Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Man patīk, tas, ka citi met un viņiem parādās priekštatījums, kaut kādā Vikingu slengā, bet man angliski, bet nestrādā priekšskatījums… :D

Tāda interesanta romcom, kur ar com ir kā vajag ;D Bet rom nav tā, ka visu filmu vajag, lai iemīlētos. Te vajag visu filmu, lai dabūtu vecākus pieņemt vienam otru.

2 Likes
1 Like
1 Like

Chickenhare and the Hamster of Darkness

Nu nosaukums jau wild :D bet so far izskatās jauka

2 Likes

Man lēnām sācies Āzijas filmu periods.
Šoreiz korejiešu. Interesanti, ka tehniski abas filmas stāsta savu stāstu tai pat laikā, abām ir vienots un globāls sižets. Kurš ir diezgan interesants kopumā un visnotaļ interesantiem sižeta gājieniem. Viņi mazliet pārsteidz. Otrā filmā ir scēna pēc titriem, kas ļoti fantastiski atrisina dažas nianses. Teiksim tā, ja vērojam aktieru spēles, brīžiem paceļas loģisks jautājums kāpēc? Tieši šī scēna atrisina vienu/vairākus no šādiem jautājumiem.
Starpcitu - aktieri. Super, salīdzinoši. CGI lai ar mazliet acis niez reizēm, tomēr nav slikts. Un visnotaļ patīkams pat.

Vienīgi mīnus, ka teorijā jābūt 3 un 4 filmai, tomēr patrāpījās Covid, kādēļ nekas nenotika - vismaz es tā norakstu. Vismaz info nav zināms, vai filma vispār taps. Otrās filmas beigās tiek vienkārši atstāta intriga. Pēdējais info bija tieši ap 19/20 gadu, gad gāja runa, ka nākamajai filmai jāparādās 2021.

2 Likes

Savdabīgs darbiņš (Indiana Jones ar Zootopia elementiem) , bet super feini viegls.
Cūciņas noteikti izvilka 20% no visa.
Būtu gatavs vēl noskatīties.

jaaa, tieš tā nodomāju ;D
un strādājot, pāris reizes arī vēl noklausījos fonā :D tiešām viegla, bet feina ;D

Viena no manām comfort movies ;D jau laikam 80% tekstu zinu no galvas, bet var skatīties un skatīties ;D
Īsumā: filmai mārketinga teams baigi nolažoja, jo pirmo reklāmu palaida “ja nu Sniegbaltīte nebūtu skaista un rūķīši nebūtu īsi”. Lai gan filmas vēstījums ir tieši pretējais.

P.s. what a win, man linku beidzot nerāda somiski :D

4 Likes

Akd, šitā ir ritīgi laba! Sen nav redzēta :eyes: Tnx for reminder :sweat_smile::saluting_face:

2 Likes

Pirmā sezona baigi labā. Tik episkas cīņas reti kur var redzēt un interesants grimdark un satīras savienojums. Dažubrīd varbūt pārāk amerikānisks tas humors manai gaumei, bet kopumā ļoti baudāms skatāmais.

1 Like

Bija skatāms. Man gan kaut kā jocīgi maisīja skatīties tas, ka es pilnīgi jūtu, ka tā visa stāsta līnija ir ņemta no RPG kampaņas. :D

Fringe (2008 - 2013)

FBI Special Agent Olivia Dunham, brilliant but formerly institutionalized scientist Walter Bishop and his scheming, reluctant son Peter uncover a deadly mystery involving a series of unbelievable events and realize they may be a part of a larger, more disturbing pattern that blurs the line between science fiction and technology.

Plot armor is strong with them indeed. :D

Tāpēc ka arī ir. Tur tas āķis, ka gandrīz 1 pret 1 qr critical role kampaņu. Tie paši tēli, tie paši paši NPC, tas pat šižets utt.

1 Like
2 Likes

Vakar noskatījos pēdējo epizodi. Bija izklaidējoši, taču nevienu reizi tā arī nesmējos.

Pirms es sāku skatīties - vai tas ir kaut kas līdzīgs The Rehearsal?

1 Like
1 Like

naah, Jury Duty ir tāda sirsnīgāka un īstāka, tas čalis nezina, ka viņam apkārt ir aktieri un all that is staged, viņam reāli nav ne jausmas ;D

1 Like