Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Tas ir tāds somu lauku Džons Viks. :D Ir labs, bet ne ar tik novīlētiem stūriem kā Holivudas veidojumi. Tai pat laikā budžets šai filmai arī bija galvas tiesu pieticīgāks.

Noskatījos, 7.5/10.

Episks ķīniešu coming of age “vēsturiskais” seriāls. Ir gan par ko smieties, gan raudāt. Pārsteidzoši augsts production quality. Nebiju pazīstams ar cdrama iepriekš, bet man ļoti patīk, jo nav kdrama tipiskais overacting. Kopumā ļoti skatāmi.

2 Likes

The Boondocks Unaired TV Pilot (2003)

1 Like

Seis Manos (2019)

Some Kung Fu action in Mexico, with some supernatural stuff.
Few Kung Fu knowing orphans tries to find out who killed their master and tries to stop a cartel, which uses some dark supernatural powers.

Netflix un Viz Media kopdarbs.
Animācijas studija - Powerhouse Animation.
25-30 minūšu 8 sērijas.

It’s really underrated and overlooked show.
But it ain’t perfect tho. It does feel iffy a bit. Pārsvarā pāris tēlu rīcības, pāris monologi/dialogi, un pāris tēlu jūtu izpausmes, un pāris stereotipi.

Bet nu stāsts ir pietiekami interesants ar vairākiem plot twistiem.
That Kung Fu action is nice. Visa tā tumšās maģijas padarīšana arī interesanta.

Vispār jau sākumā domāju, ka būs vienkārš action violence šovs, but naaah, tas ir pavairāk brutālāks, people die when you least expect it, and much bloodier than i expected at start.

Bet nu jāmin, ka arī ir palicis uz clifhanger. Laigan nav tas sliktākais kā citiem šoviem un animēm.
Bet tad jautājums - vai būs 2. sezona? … Es nezinu, it kā, bet nekas nav apstiprināts vai noliegts, nekāda informācija par to nav zināma.
Reāli, ja viņi nedomā neko vēl jaunu iejaukt, tad ar vēl vienu sezonu ar pietiktu nobeigt šo šovu.

Kur skatīt?
Ja ne oficiāli Netflixā, tad ir šur tur jāparokas, lai atrastu, it īpaši ja ir vēlme skatīt full extra hd utt kvalitātē.
Es pats skatīju iekš wcostream .tv, bet var arī torrentos ko atrast, bet baigi maz seedu.

Un ar varbūt iesaku labāk šo skatīt bindžojot, all in one go.

Otrais tailers labāks.

OP, laigan to tik parādīja 1. sērijā un pēc tam vairs nē.

6 posts were split to a new topic: NIMONA - Netflix animācijas filma

Neesmu vēl sapratis vai ir labs vai nav, bet gribu redzēt, kas notiks tālāk.

1 Like

Black guy and asian woman twist on the original… Why does this feel like yet another liberally “improved” version of an existing thing?
For the record, I quite enjoyed the original movie, and idgaf if anyone didn’t.

1 Like

Vienīgais kopīgais ar filmu ir tas, ka tur ir spiegu aģentūra. That’s pretty much it. Mierīgi varēja arī kā citādāk nosaukt, saistība minimāla.

1 Like

Nu tad vismaz “Mr. & Mrs. Shaun” or smth, jopcik.
The name is quite unique, so the link is apparent.
Piggybacking on another previous IP.

2 Likes

Pretty much.

beidzot pēc ilgas atlikšanas noskatījos Distric 9

vienīgais nevaru saprast vai bija jābūt arī subtitriem arī priekš “garnelēm”, bet kontekstuāli iztiku arī bez.

3 Likes

Esmu redzējis, bet IMDB neesmu ielicis vērtējumu… Man stāv 8, tad jau bija diezgan laba.

Thats my Nr 1 favorite movie :heart:

District 9 bija labs.

Noskatījos Good Omens otro sezonu, ieliku vērtējumu IMDB, un pamanīju “Others like this” sekcijā šo:

Vērtējums ĻOTI labs, aktieri zināmi, atsauksmes arī pozitīvas, should be great!

1 Like

8/10, feins action, vienīgi dažviet nedaudz sasteigts.

10/10, ļoti feina filma! Feels & wholesome ending. Zināmā mērā atgādina Moon.
Lieliska filma pirms gulētiešanas.

1 Like

Spaceman dizains man riktīgi patika. Pati filmas nestā ideja personīgi ne īpaši aizķēra. Skatāms gabals.

7.5/10.
Horror tādā izpratnē, ka tjipa šizofrēnija. Pašās beigās mazbik horror.

Ah šitas bija labais.Atceros kā vecākajām brāl parasti bija mape ar nokačātajām filmām un bieži vien iegāju lai iečekotu ko labu varu paskatīties kad paliek garlaicīgi.Tā nu ar šo tādā veidā noskatījos.
Tā bija tāda šizofrēnija ka līdz šai balt dienai to filmu atceros diezgan skaidri ar tādu wtf just happened there.
Man vajadzēja bišķi pasēdēt un padomāt lai savilktu visus galus kopā:D
Pēc tam ar brāli bija vesela diskusija par to filmu ji viņš neiebrauca xD

1 Like