NIMONA - Netflix animācijas filma

Yo, what?
Netflix vienkārši ņēma un nopublicēja YouTube veselu filmu?!

Savā ziņā reklāmas gājiens nostrādāja, jo tu par to runā. :D Cik es atceros, pa manam šī bija ļoti viduvēja animācijas filma, taču pavisam svaiga - 2023. gada.

Nez man baigi patika. Tas viduslaiku neona sajaukums, tēli, nimona vsp ideāls rozā gremilns

1 Like

Juuu, šitas bija pilnīgi random. Bet gribētos redzēt, kāds prikols tajā visā ir :thinking: Kāpēc viņi to izdarija?

Tikko noskatījos, super filma, 10/10!

1 Like

Nimona vispār pa saam ir viens liels brīnums stāsts. Īsumā…
Blue Skay animācijas studija(Ice Age) kuru aizklapēja ciet, bija uzsākuši šo filmu nu faktiski kaut kur 80% jau no viņas bija pabeigts. Bet Mikij pele vienalgā nolēma visu nocirst.
Un atnāca Netflix un izpirka.

Ļoti unikāls gadījums. Ir daudzi projekti kuri būdami pabeigti nav ieraudzījuši gaismu dēļ studijas slēgšanas…

Man ļoti patika, atmosfēra, humors un personāži, ideja. Ideja vispār visnotaļ labi nodemnstrēta pa manam. Pietiekami saprotami, tomēr ne īpaši sekla. Noteikti neatteiktos no turpinājuma.

2 Likes

Eh, par skādi tā filma pat mēnesi nenostāvēja bez maksas pieejama Netflix YouTube kontā. :\

Jopcik mizīt, kas tas tāds par free promo?

Pie mums tā reklāma baigi labi nostrādāja. It īpaši, ja mēs nebūtu paskatījušies pēc brīža vai tā filma vēl pieejama.

1 Like

Bet tagad un vienmēr, šī filma ir uzreiz pieejama Netflix alternatīvajos resursos. :joy: :wink: :smirk:

1 Like

Tā uz to skatoties, viss kaut cik populārais vienmēr ir pa rokai. :D