Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Beigas tikpat debīlas, cik pats seriāls. :smiley:

2 Likes

Le wild eppisode appears.
Kristianux chooses to watch.
Episode uses uncertain quote.
Kristianux is confused.

Bet nopietni, nevar būt ka cauri ir. Nu vismaz ar Betleguisu kurš aizgāja ar vērienu. Tomēr man uzrāda, ka viss vēl notiekās, jo seriāl ir marķēts ar “ongoing”

2 Likes

Ir, ir 25 epizodes.

Subarashiiiiii!! Mūsu mazā raganiņa ^^

poor petelgeuse got friendzoned

2 Likes

Pabeigts.

8/10

Beigas bija OK, neko pielikt, neko atnjemt.

Beeeeidzot es ar pabeidzu, ongoingā apstājos pie 12 epas un nobremzējos. Es jau plānoju likt 6 vai 7, bet, kad sāka cīnīties un bīja kaut kāds action normāls uz beigām, tas ļāva man ielikt stabilu 8 laikam, bet nu no savas puses nesaskatu neko tik labu, lai internetā būtu tik populārs…

8! Boooo!

Būtu licis 7, bet man patika vaļa cīņa, ja tādas nebūtu būtu 7 vai pat 6

6 un 7. Boooo!

Tik slikts, lai zem 6 arī pavisam noteikti nebīja, gan animācijas ziņā, gan arī stāsta ziņā nebija tik ļoti slikts

Stāsts bija uz 2, animācija uz 6. Nu 4 var ielikt kopumā.

1 Like

Nu, ja nebūtu interesantas cīņas, tev par stāstu sliektos piekrist, bet savādāk es teikšu - Beidz pinkšķēt, ka maza meitene tik tādēļ, ka kaut kas tik ļoti nepatika.
Man piemēram lielākā daļa čarakteru besīja, bet tas nenozīmē, ka tas viss bija galīgs draņķis

2 Likes

Tur nebija nekā laba. A nē, bija smieklīga tā vieta, kur viņam galva nokrita. Tur bija laba komēdija. :smiley:

1 Like

Komedija ir tava gaumes izjuta drizak man skiet :smiley:
Bet nu tur to komediju ko vini centas likt mani galigi nesasniedza

Es domāju, ka tas moments bija kā laba komēdija. Tas vienīgais. Viss pārējais bija slikts. :D
Paskat, cik jauks moments! :D

^ Rezero spoileri.

You got one sick sense of humor my friend

1 Like

Bet bija nedaudz smieklīgi :smiley:

2 Likes

Nu nedaudz, jo bēdīgi skatoties jau noteikti nejutos :smiley:

Nu re :smiley: