Prieks iepazīties 👋

Sveiki!

Nesen uzzināju, ka šāds forums eksistē, taču sākotnēji nebija baigā vēlme iesaistīties. Taču pirms nedēļas es pirmo reizi aizdevos uz WinterCon ar pāris cilvēkiem, kurus iepazinu tikai nesen UniCon discordā. Ņemot vērā, ka esmu introverts, kurš reti iet taustīt zāli, tas viss pasākums noritēja pārsteidzoši veiksmīgi un jautri. Gandrīz žēl, ka jāgaida līdz vasarai atkal priekš kā tāda, haha. Tādēļ tagad skatos, kur vēl es varētu iesaistīties te vietēji :) Labprāt gribētu aiziet uz kādu no saietiem, ja mani uzņemsiet, bet domāju, ka pašreiz biku par daudz klepoju un aizbiedēšu visus, ja došos uz to, kas jau rīt :smiling_face_with_tear:

Nedaudz par manu anime journey: sāku ar SAO, kad bija 13. Tagad man ir 22 un joprojām cīnos ar sekām, hahah. Noskatījos kādus 200-300 anime pa kādu nākamo gadu vai diviem, tad pārgāju uz mangu, tad uz lightnovelēm, tad webnovelēm (japāņu, korejiešu, ķīniešu, angļu), tad atpakaļ uz webtooniem un pašreiz lielākoties lasu manhwas. Diezgan dziļi iegrimu šajā purvā kā redzat. Bet ja jebkad nākotnē pieķerat mani lasot manhuas, tad es jums atļauju mani tajā purvā noslīcināt.

Mīļāko jebko man ir grūti izvēlēties, bet vienkāršākā atbilde būtu Tokyo Ghoul manga. Es zinu, ka tai ir savi trūkumi, bet man visvairāk par visu patīk stāsti pār tādiem tēliem, kuriem ir traģiski dzīves apstākļi un kuri spēj atrast spēku jau sevī lai tos pārvarētu, pārvarot sākotnēji savu garīgo pasauli. Tas ir mans power fantasy, haha. Tādēļ mana miļākā filma ir Fight Club un seriāls Mr Robot :D

13 Likes

Konnichiwa!

1 Like

Sveiks šajā interneta nostūrī.

Caur kurieni ja nav noslēpums?

Same…same… man tikai ceļš nedaudz īsāks ir bijis.

1 Like

Hehe, čau cilvēk! Kura tagad ir tava iecienītākā manhwa (iekaitot pabeigtās), un kura tavuprāt ir overrated?

Diemžēl nevaru atcerēties vairs, bet domāju, ka tas bija nejauši vienkārši googlējot “anime Latvija” kādu reizi, haha. Vai jūs kaut kur arī reklamējaties no kurienes jūs cerat saņemt jaunpienācējus vai arī tu vienkārši intereses pēc prasi? :)

Tīri intereses pēc. Tehniski reklāmu baigo nav, bet daļa ir atraduši dēļ satura ko liekam youtubā

WOW super iespaidīgi!!! :+1:

Laipni aicināts mūsu galā! Mums ir gan anime, gan zāles taustīšana. Pateicoties @Kristianux pat pēdējā laikā piedāvājumā parādas īsta zāle. :D

Tikai skaties un lasi, vai arī kaut ko spēlē?

oi, oi! vārdu izvēle, lūdzu! :lmao:
runa par šo:

1 Like

Sveiks! Iecienītākā… hmmm. Tas ir sarežgīti, jo lielākā daļa no manhwām ir visas vienādas, hahah. The Boxer bija izcila. Ja Omniscient Reader manhwa ir tik pat laba cik webnovele, tad tā arī varētu būt laba izvēle… Bet es teiktu, ka tā, kura man visvairāk ir palikusi atmiņā pašreiz ir FFF-Class Trashero. Lasīt kā tas džeks speedrunno isekai pasauli, kļūstot par vispsihopātiskāko un OP cilvēku tajā + tas humors un labi zīmejumi padarīja to par ļoti jautru un baudāmu lasāmgabalu :D

Overrated es pieņemu, ka lielākā daļa teiktu Solo Levelling, bet es varu novērtēt, ka tur viss tik labi ir sazīmēts, ka tas tomēr ir kaut kas labs. Neskatoties uz to cik briesmīga ir webnovele no kuras tā manhwa nāk :grimacing:
Es nezinu vai tas galu galā ir manhwa vai nē, bet es teiktu, ka unOrdinary ir tas, kas ir visvairāk overrated. Es neatceros vairs plotu (ja tāds vispār bija), bet atceros, ka pirms pāris gadiem es sevi ļoti piespiedu to lasīt, lai atrastu, kurā nodaļā tas beidzot kļūs labs kā visi saka. Bet man beidzās nodaļas pirms es tādu momentu atradu.

5 Likes

Kam nu kura zāle tuvāka un pirmā iešaujams prātā. :joy:

O, tikko atradu. Izskatās stilīgi, paskatīšos pāris video :)

That was a rough one…sākas jau labi un interesanti, bet uz beigām palika gandrīz par school shooter tipa stāstu

Nezinu vai tas ir sarkasms vai nē, bet paldies, hahah. Tā Naruto figūra ir superīga :o

lmfaooooo you ain’t wrong

Paldies! Pašreiz lielākoties spēleju Apex Legends, Lethal Company un the Finals, bet ik pa laikam nedaudz arī Phasmophobia un Valorant. Kas šajā apkaimē ir populārākais, ko spēlēt? :D

2 Likes

Tu man atgādināji, ka es lejupielādēju The Finals un tā arī to neesmu ne reizi izmēģinājis. :D Es kaut kā baigi iesēdu City Skylines 2.

Ja man būtu jāmin, es teiktu no interesantā gatcha spēles kā Genshin Impact un Honkai Star Rail.


Vispār ko labu dari pa dzīvi?

Heyoo :metal:

Aizietttt! Es pats The Finals gaužām daudz neesmu spēlējis, bet it kā ir diezgan jautra spēle, kura iekrīt kaut kur starp battle royale spēlēm un ātrām deathmatch spēlēm kā COD. Patīkāmi redzēt kādu nelielu inovāciju beidzot.

To neesmu spēlējis, bet esmu dzirdējis, ka esot laba spēle, kur var viegli ieiet azartā. Kā tev patīk?

Neko baigi interesantu, haha. Strādāju kā video montētājs YouTuberiem un TikTokeriem. Ārpus tā pavadu lielāko daļu laika discordā ar draugiem no dažādām valstīm. Nav jau slikti, bet pietrūkst tā kaut kā dzīvājā, yknow? Pārāk liela mājas piepe, haha.

1 Like

yoooo :point_right: :point_right:

1 Like