Prieks iepazÄ«ties šŸ‘‹

Hewwo :3

Ir kāds pazīstams klients, jeb darba noslēpums un nedrikst izpaust?

Laba manta, pa manam salÄ«dzinājumā ar iepriekŔējo daļu pilsētas simulācija ir sarežģītāka. Es gan baigajā megapoles celÅ”anas azartā parasta Å”ajās spēlēs neieeju. IzlaiÅ”anas brÄ«dÄ« apskati Å”ai spēlei gan bija briesmÄ«gi optimizācijas sakarā, man gan viss strādā tagad labi.

Skan neslikti. :D Ja tev ir kādi ieteikumi tam materiālam ko es ražoju YouTube, es esmu ausis. Reāli Ŕī ir pirmā reize, kad es esmu pieskāries video mēdijam.

henlo fellow hooman :v:

ooo jā, a man of culture!
The boxer liels ieteikums arī pārējiem palasīt, uzsvars ir citur, ne uz boksu.
+1 par unordinary, tēlu uzvedība liek plēst matus.

Sup

cat GIF
Kā? :smiley:

1 Like

Jungle juice ir sanācis lasīt? @Sane

Man ideja likās baigi feinā, bet tēlu dizaini likās baigi mid un garlaicīgi

Es pareizi sapratu, pa gadu 200-300 Anime?

Man vajadzēs vairāk paskatÄ«ties, lai sÄ«kāk zinātu, ko atbildēt. Bet tāds vispārÄ«gs ieteikums ir, ja tu gribi iegÅ«t vislielāko labumu no katra video, sāc taisÄ«t highlight video. Katrs tavs podcast video ir lielākoties par Å”o niche forumu, tādēļ lielākajai daļai, kas neko par Å”o vietni nezin ir pofig. Bet ja tajā podcastā ir kāda saruna par vispārÄ«gāku tēmu, piemēram par kādu specifisku anime vai jebkāds cits interesants vai smieklÄ«gs moments kuram nevajag daudz konteksta, tad to var pārvērst par savu ~10 minÅ«Å”u video, vai vispār pārtaisÄ«t par zem 60sek shortu. Tos ir daudz vieglāk cilvēkiem sākt skatÄ«ties. Tas ir kā lielākie podcasti sevi parasti popularizē, piemēram Trash Taste :)

4 Likes

JJ ir vērs lasīt Entomo komentāru dēļ vien

Labi, ja tā padomā un ņem vērā Naruto, One Piece un Bleach skatÄ«Å”anos, tad drÄ«zāk pa vienu gadu tas nenotika, haha. Vairāk tad velk uz 2-3 gadiem. Es vienkārÅ”i atceros, ka es pa pāris mēneÅ”iem pēc SAO izbraucu cauri kādiem 50 romance anime, tādēļ pieņemu, ka vismaz pirmajā gadā arÄ« turpināju tādā tempā. VarbÅ«t tie numuri izskatās lieli, jo tanÄ« brÄ«dÄ« bija vairāk Ä«si anime, ko skatÄ«ties, haha.

paņemsim drusk matemātiku, lielāki laika posmi palīdzēs izprast, bet tu nedomāji sērijas, pareizi?

200 sērijas bÅ«tu rupji 3 diennaktis skatÄ«Å”anas
seriāli 12 sēriju garumā aptuveni mēnesis.
sounds more real like that

Man vnk prasījās lai tie tēli ir nedaudz vairāk vizuāli briesmonīgāki, to kukaiņu dabu labāk attēlojot. Ne gluži Fly līmenī, bet nu kautko līdzīgāku tmnt. Nevis - tipisku manwha tēli ar random eksoskeleta daļām un spārniem

Nu kipa takā tā moskītdāma no OPM

Everyday pa kādām 40 epizodēm dienā un būs :D

2 Likes

I mean, 12 sēriju anime var noskatīties mierīgi 4 stundās katru dienu. Man vienreiz nebija ko darīt un arī visu 25 sēriju Steins Gate noskatījos pa vienu dienu. Nolife-ing was my life.

1 Like

that true, būtu hilarious ja viņa romantiskā interese būtu burtiski meiča ar prusaka galvu

tajā paŔā mutantiskās deformācijas tiek ekskluzÄ«vi taupÄ«tas ā€œbarotajiemā€ Ä«patņiem un tiem, kas vēl nav sasnieguÅ”i ā€œpÅ«zniā€

Un es knapi varu 2-3 sevi piespiest noskatīties

izdalot 200 seriālus uz trīs gadiem sanāca kkur 7 staudas. Praktiski maucam cauri diviem seriāliem dienā

Nu tu jau atkal galējībās XD
Bet nu kāds ekstra roku pāris un bruņu plātnes manās acīs padarītu biki intersantāku to visu.

Piem Matara kan dizains man baigi patīk priekŔ prusak meitenes

Like Å”ito dizainu trendy street wear drēbēs

3 Likes

12 sēriju seriāls = 4 stundas dienā. Ja visi būtu tāda garuma tad ar gadu jau pietiktu :grin: tādēļ es saku 2-3 ņemot vērā tos, kuri ir garāki.