Weebs Touching Grass: Janvāra pārgājiens

Pārsteigums, bet patīkami!
Iepriekšējos pārgājienos ir bijusi liela aktivitāte, un pat šķiet varam šo padarīt par regulāru rubriku :3:

Šī mēneša ielūkotais objekts ir Baldones Meža stāstu taka
https://www.mammadaba.lv/marsruti-iedvesmai/baldones-mezu-stasti
image

Kā orgs, atļaušos vadīties pēc sev pieejamajām dienām, kuras laimīgā kārtā ir iekritušas nogalēs, kas pašas par sevi ir standarta pieejamās :sugoi:
Nu tad metamies balsot!

  • 19.01
  • 20.01
  • 21.01
  • 27.01
  • 28.01
0 voters

Gājiena garums ir aptuveni 8 km, kas gan jau būs favorīts. Garākais maršruts ir 20 km garš.
Godīgi nezinu kurā no tiem ir skatu tornis, bet lēšu, ka īsais maršruts aizņems aptuveni 4-5 stundas, garais praktiski visu dienas gaišo laiku.

  • Gribu mierīgi pastaigāties (8 km)
  • Esmu mežonīgs rumaks un mirstīgo problēmas kā nogurums mani neattur (20 km)
0 voters

un protams vissvarīgākais jautājums: cik agri esam gatavi mosties un sākt
Atskaitei un organizēšanai sākšanas laiks ir kurā mēs ierodamies Baldonē.

  • 8.00
  • 9.00
  • 10.00
  • 11.00
  • 12.00
0 voters

Transportu precizēsim no dalībnieku skaita, es noteikti būšu ar savu auto (vieta 4 dalībniekiem) un varbūt būs vēl pēc brīvprātīgo atsaucības.

4 Likes

cik ilgi aizņemtu 20 km gājiens diez? kādas 5 stundas, ja?

1 Like

Ļoti optimistiski no tavas puses. Es svērtu aptuveni 6.5 kā minimumu

Kā arī, iespaidīgi, tiešam negaidīju tādu atsaucību garajam maršrutam. Ja tas uzvarēs, sacepšu tunča-majonēzes onigiri

sailor moon cooking GIF

4 Likes

Tikai viens disklaimeris:
Maršruta garumam skaitīšu tikai balsis no tiem kas ieradīsies

Bet gan jau tā pat pirms dosimies takās to apspriedīsim.

3 Likes

Ceru gan jau arī ņemsim vērā laikapstākļus. :D Ja gāzīs, man toč nav nekā mājās, kas izturēs 20 km zem lietus.

2 Likes

Palūkošu iepakot līdzi papildus zābaku pāri un citas vešas apstākļiem.

1 Like

Es arī noteikti varētu paņemt līdzi papildus biezos džemperus un termoveļu, ja nu kādam vajadzēs. Jāieķer tikai krājumi priekš mazās pārgājienu plītiņas.

1 Like

Pārgājiena dienā: -30C, 30m/s vējš un 30mm/h sniegs. :grin:

Es izvēlos 20 km
Ja es eju uz pārgājienu…tad es eju uz pārgājienu

4 Likes

Vienīgi ja maucam tos 20km, tad noteikti jāsāk agrāk kā plkst.11, citādi vajadzēs līdzi ņemt lukturus :grinning:

3 Likes

Faktiski nedēļu pirms populārākās balsotās dienas noslēgšu pollus, un redzēsim kā izvērsīsies.

Problēma ir tāda, ka tie kas grib garo nav bijušu pārāk aktīvi uz laiku balsošanu

Es par laiku tagad iemetu balsi. Iepriekš nebalsoju, par cik man tik 1 datums der, lai nejauktu statistiku, ja izvēlas citu dienu :grinning:

Par tādām lietām vari neuztraukties, esmu radis būt mediators un meklēt kopsaucējus.

2 Likes

Ja gājiena dienā būs labs laiks, lai iet tie divdesmit :D

3 Likes

tad jau ar būs kas jāsacep

-Baldones Stāstu takas un Baldones audiogids – Google My Maps

Btw, atradu arī maršruta karti ar visiem objektiem

3 Likes

Mm, forši. Tieši šorīt gremoju domu par katra mītiņakartes izdruku un ielaminēšanu lai ir kaut kas piemiņai

2 Likes

Aaaa…kā mēs vsp tiksim uz turieni?

Pārgājiens uz pārgājienu? :grinning:

1 Like

Izskatās, ka uz Baldoni autobusi iet bieži, ja pietrūkst vietas mašīnās saspiesties