Weebs Touching Grass: Janvāra pārgājiens

hey! reading mind is serios breach od privacy! :3:

biju pat gatavs taisīt divus braucienus uz baldones centru pēc nepieciešamības, bet sen jau esmu mierīgs, par cik taka sākās pilsētas centrā.

Tāpat, kā iepriekš?

Tātad mūsu plāns ir ļoti atkarīgs no tā vai @akitsu brauc. :D

Uz Baldoni kursē autobuss ik 20 min, domāju viņš var atpūsties.

izskatās, ka 28.01. gan diez vai tikšu, but its alright - next time! :kawaii_potato:

Pagaidām vēl neesmu 100% drošs vai tikšu uz 28. . Jāsagaida vēl arī laika prognozes.

Bet vēl jau nav izlemts datums, moš 27. izdomāsim tomēr.

Parasti jau ņem to datumu kurā vairākums tomēr tiek

Vēl nav zināms, vai visi tiešām tiek tajos datumos, par kuriem nobalsojuši, vēl jau viss var mainīties. Nebūtu pirmā reize.
Tāpēc visi var balsot par vairākiem datumiem, un mainīt savu balsi, ja kas.

Nedēļu iepriekš ietagošu visus nobalsojošos apstiprinājumam. Gan jau uztaisīšu jaunus poll gan distancei gan laikiem, lai atbirst tie kuri netiek. (Slinkums skaitīt manuāli)

Nu, ņemot vērā, ka balsošanā ir arī 19./20./21. datumi, tad “nedēļu iepriekš” tiem datumiem jau ir nokavēts, y’kno.

“tiem datumiem” kas ir ar smagu pārsvaru otrajā plānā.

Es neteiktu, ka 2 balsis no 7 ir smags pārsvars.
Bet tad sanāk, ka 19./20./21. jau ir norakstīti?

2 no 7 ir tā pat relatīvi liels pārsvars: teju trešā daļa. Izskatās, ka tajos datumos enerģija tiks pievērsta saietam Ezītī. Plus es tiecos iztaisnot visus mezglus plānošanā, īpaši samazināt līdz divām dienām, kas šajā gadījumā ir 27. vai 28.

Man nav iebildumu, ja salasās grupa citā datumā, bet pašam ir maza vēlēšanās doties uz Baldoni divreiz, personīgi saiets un pārgājiens ar nedēļas starpu jau ir 110% no manas apņēmības.

27.tais man ar neder ;DD but its alright, nekas traks ;3

būs iemesls asap jaunu pārgājienu uztaisīt, huhu

Nu, vienmēr pastāv jau vēl variants sadalīties divās grupās un iet viena grupa vienās brīvdienās, otra grupa - citās. Tāpat, kā ar Cīrulīšiem.

2 Likes

tieši tas ko domāju. Tur gan kādam būs jāuzņemās vadošā loma, ja tāda patiesībā ir nepieciešama. Tīri normāli sanāk arī organizēties kā homogēnai grupai.

1 Like

Tādā gadījumā būs jāieplāno visiem vilcienu brauciens uz Viļņu kaut kad februārī :smile:

2 Likes