Overwatch - klačas

true , tad vairs nav interesanti :wink:

1 Like

Tas acc uz kura es spēlēju arī nav mans, bet draugs atdeva, jo viņam tur nekas nesanāca :smiley: Tāpēc sāku uzreiz ar kkādu 30 līmeni

1 Like

okey , tikko iegāju caur datoru un šis webs un pc izskatās labāk nekā uz telefona

1 Like

Tu spēlē kaut ko cit izņemot OW?

Pa retam uzspēlēju Minecraftu ( xDD ), biežāk jau WoT Blitz un nedaudz mazāk par pašu OWu spēlēju Heroes&Generals, citas spēles maksā naudu, kuru es negribu tērēt, jo dators man nav tas labākais :smiley:

1 Like

eh , skaidrs , kādreiz kad biju vēl sīks tā kapāju no minecraftu , ka bail paliek , man tagadējais tik ļoti uzlabotais nepatīk.

9 posts were merged into an existing topic: Minecraft sarunas

Paskaties :joy::joy:

Man nereāli cepī Roadhoga skins

Es gribu jaunu D.vas skinu * *

1 Like

Jap viņai man liekas nav skina kopš Aniversinary(vai kka tmldz) eventa es domāju ,ka nākamajā gadā būs 100%

1 Like

5 posts were split to a new topic: Vai Overwatch vajadzētu ieviest kritiena DMG?

Es laikam tā arī noslēgšu šo sezonu tikko izspēlēju visus pakāsu dēļ fckin poļiem, gaidīšu jauno , nav vērts , jāsāk jauns OW gads ar jaunām cerībām un mērķiem , lai jums visiem OW faniem izdodas tos īstenot :revolving_hearts: !

1 Like

1 Like

No no no no no no no! N! O! NO! TAS NOTIKA ATKAL!! Izskatās, ka nebūs man jauno ziemas skinu…

1 Like

Ehh , riperino , vakarā arī mēģināšu dabūt pāris loot boxes , varbūt trāpās legendary , nezini kad sākas jaungada events?

Cik es biju lasījis, tad sākas 23.janvārī.

1 Like

Tas events būs kkas cits vai saistīts ar to blizzardworld?

Blizzard world ir pavisam kas cits. Tas būs vienkārši pievienots.

1 Like

Skaidrs