Overwatch fandom

Tu izdzēsi OW? :joy: :joy:

Kā tas ir iespējams? xD

Tur blakām ir tād opcijas :joy::joy::joy::joy: , drausmīgi .

Nabadziņš :joy:

1 Like

Šis video ir tik episks :open_mouth:

Teikšu tā… laikam pat atkārtošos - vakar ar @Onii_chan paspēlējām… esošā jaunkundze tiešām izmaina visu metu un uzvedību cīņas laukā.

var viegli nogalināt, bet dēļ sava instant heal ft dmg ir pipariņš
ļoti labi ir šaurās vietās ar viņu manupulēt . Lai gan pēc pirmajiem iespaidiem viņa šķiet tiešām tāda overpowered. Treicer HP + Rein shield + Zarjas vairogs + self heal

Tāpat ties, kas spēlē, burtiski jūtas, ka vēl īsti nezina, ko ar viņu darīt un kā izmantot un kādas stratēģijas ar viņu pielietot.

1 Like

Nav viņa OP. Viņa ir pat ļoti līdzsvarots varonis. Bet būtu bail ar viņu tikties, ja varonis nav pietiekami mobils. Vienvārdsakot - jātestē

Konsolēm beidzot ir push to talk comms, kas ir Lieliski. tagad es varu nekautrējoties ēst spēlējot (lol)

Redzēt komandas ult% ir lieta, ko es nezināju, ka gribu, bet esmu pateicīga, ka saņēmu. :pray:

neesmu vēl iztestējusi :b:rigittu spēlē, bet kontroles liekas nedaudz savādas un ne tik intuitīvas, kā bija ar moiru. (lai gan, daļa no zen spēlēšanas stila smuki pārtranslējās uz moiru.)

viņas bruņu skini, tho: titty armor, kādēļ. main skins bija tik labs, un tad viņi ņem un iedod brigittei titty armor. nesmuki.

Tā lieta ar ultimām jau bija sen gaidīta no manas puses. Bieži vien spēlējot ar @Kadiljaks es jautāju “cik tev līdz ultimai?” Un šādu jautājumu spēles laikā ir diezgan daudz. Tagad var visu redzēt un darīt labāk

Kkas no šodienas COMP ar @vriska
Mēs brīnumainā kārtā uzvarējām šodien daudz spēles .
Viss spēks slēpjas pretinieku D.vā :joy:

2 Likes

…tā bija slikta d.va…

Nu kā parasti pretiniekos bija D.va @vriska gāja ar mercy , ja vismaz vienreiz viņa nomira no mekas uzvara bija garantēta .

Labs saldāts ir saldāts, kuram nav starpības vai šaut izmantojot ultimu vai arī nē :joy:

Kā patīk brigita?
Šodien izmēģināju , tik fun play :joy:

Pagaidām tikai Training grounds dabūju viņu pamēģināt. Ir ok. Bet uz Temple of Anubis mapes es ar Pharah viņu izownoju. XD

1 Like

Pārāk daudz hīlo sevi. D.vai tas nepatīk

Tas brīdis, kad ir jārunā angliski, bet izdomāt ko teikt gramatiski pareizi acumirklī jau paliek par diezgan… smagu darbu, kur rezultāts ir kļūdaini pateikts teikums…

Un tad vēl rodas kauns par savu angļu valodu… xD

Nu bet kā teica @Kadiljaks: “Jātrenējas!”

1 Like

Ir iespēja, ka Meiju bufos un viņa varēs sasaldēt vairākus spēlētājus reizē. + Iespējams, ka Rīperim drīz būs iespēja pašam iziet laukā no tā spoka stāvokļa spējas, pirms tās darbība ir beigusies.

1 Like

Esmu pamanījis, ka Mērsiju palika ļoti maz. Kur gan viņas nozuda?? Man paliek skumīgi, ka vairs nav tik daudz hīla

Tā kā visiem patīk kilot nevis hīlot, var saprast kāpēc nevar atrast tādus spēlētājus. XD

1 Like