Overwatch fandom

1 Like

:sob: :sob: :sob: NABAGA D.VA!

Kādēļ gan viņa jāaiztiek? Viņa ir viens no vissabalansētākajiem varoņiem spēlē. Jau tā viņai ir mazs tas dmg un tagad būs vēl mazāks :confused:

1 Like

Un tomēr, šie nerfi liek spēlētājiem palikt ar vien skilotākiem un labākiem spēlētājiem :thinking: Kad Junkratam nerfoja mīnas, tad pirmo reizi ar šāda Junkrata versiju es biju burtiski juties kā invalīds bez rokām :neutral_face: Es biju apbrīnojis @Kadiljaks, kad viņš man bija teicis, ka tas nerfs ir gandrīz nejūtams.

1 Like

Nuuuu , šie nerfi daudz ko mainīs spēlē , jo šie ir mani varoņi 4 ar kuriem man ir visvairāk stundu comp , par mei tas ir bomba , man jau tā viņa šķota kaitinoša bet tagad ?

Starpcitu mums ar vrisku tīri labi sāk iet comp .

Meiju tik padara arvien vairāk un vairāk OP.

OW pēc 102 dienām:

1 Like

Kad iznāks ptr atsūti kādu video :joy:

1 Like

Brigitai ir arī golden shield tagad .

Jap, šodien lasīju. Tik vēl neesmu redzējis kā izskatās. Un tas shields lkm ir tik PTRā

Ir ir visi jaunie buffi ir PTR , iedod feedbacku pēctam :joy:

Man bail iet spēlēt D.vu… Viņa tika smagi nerfota… Tie 22% ir patiešām pārāk daudz

Ir un šie procenti ir acīmredzami .

Kas dva tika nerfots?

1 Like

Viņa tiks nerfota. Pagaidām nerfs ir tikai PTRā. Viņas raķetes tagad dealos par 22% mazāk dmg

Biju spēlējis buffoto Rīperi… Tas ir vnk zvērs. Tik ātri kustēties ar savu spēju… Nav brīnums, ka saka ka visi melnie ātri skrien. Tagad viņš jebkuru low hp spēlētāju dadzīs un iznīcinās

1 Like

Pastījos saistībā ar visiem tiem bafiem un nerfiem un atminoties dažus faktus daži no tiem sķiet samērā loģiski:

Mei - Jefs jau savulaik deva majienu par Mei, pacik, kā viņš, tā arī visa komanda uzskata, ka līdz ar Brigitas parādīšanos, virsroku sāks gūt tanku meta. Protams, Mei joprojām nevar izsaldēt cauri vairogiem, taču izmantojot savu ultimu, agrāk, lai neļaut pretiniekiem no tās aizbēgt nācās izšķirties, kuru saldētēt - tie, kas paguva pamukt, tagad vairs nevajadzēs prioritātes likt.

Dva - esot jau sen bijusi pārāk stipra un ir ar ļoti leilu pickrate. Pie tam no tanka viņa biežāk pārtapa par DD (damage dealer).

Savukār Reapers - nu tas jau tā bieži vien tusēja pretinieku aizmugurē, tagad vispār no turienes nelīdīs ārā un nepaspēsi ne attapties, ka tanki tiks nošauti un šamejais aizlidos prom. Lai gan domājams viņa pārvietošanās ātrumu ēnā droši vien samazinās. Protams, pievienotas mazs bonus, pēc iziešanas no ēnas notiek auto-reload jeb būs momentāli pilna aptvere.

2 Likes
2 Likes

Nekad viņa nebija pārāk stipra! Viņa vienkārši ir pārāk labs spēlētājs :grin:

Congratz , i did it .

Woah. Tavs otrais zelta ierocis? :0

No no , pirmais :joy::joy: , tagad mēs krājam @vriska zelta ierocim , mēs pa kādu mēnesi dabūjām 750 comp points .