Overwatch fandom

Pēc šīs atbildes var spriest , ka kkada līdzība jau tomēr ir .

1 Like

Nu re, kā es jau arī teicu :grin:

Kā jums gāja ar jaunā gada eventa skiniem? Man šoreiz bija diezgan veiksmīgi un no jaunajiem skiniem sev dabūju Mērsijas un Makkrī skinu. Dabūju arī diezgan daudz iepriekšējā gada skinus (ieskaitot pirkto D.vas skinu) Atceros, ka @vriska gāja diezgan čābīgi. Vai tomēr dabūji kādu no jaunajiem?

1 Like

No jaunajiem es dabūju tikai Widow (kuru es diemžēl neizmantoju, jo man jau ir Cote d’Azur) un Pharah, bet pēdējo es nopirku par savu dvēseli sūri grūti krātām virtuālām naudiņām.
Ak jā, un McCree, bet man jau ir Haloween eventa skins ¯\_(ツ)_/¯. Es gribēju nopirkt viņa highlight intro, bet aizmirsu. Es tāpat nespēlēju McCree.
Iespējams rezultāti nav tik slikti, kā es sūdzos par tiem, bet lootbox skaita ziņā es dabūju tikai nedaudz mazāk kā Helovīnā, un šoreiz tie bija vairāk piepildīti ar atkritumiem.

Pagaidām esmu dabūjusi skinus, kas man patīk (es vēl gaidu Blackwatch McCree un Cruiser Dva), tā kā neizjūtu īpaši asas emocijas jebkurā virzienā.

2 Likes

Dabūju veselu lērumu ar vecajiem skiniem - Mei , Zen , D,va , Winston , Roadhog
No jaunajiem - Pharah , Mcree ,

Sākumā ar @vriska , kad vērām vaļā pirmos 30 loot boxes , mums nebija neviena legendary skina , tas bija mulsinoši , bet pēctam aizgāja .

Wow xD 30 lootboxi un neviena legendary

Skumjākais brīdis ir tad, kad spēlējot Reinu neviens neizmanto manu vairogu

1 Like

(es - Zen, @xrobisxxs - Rein)
@xrobisxxs: mums derētu vēl viens support
@xrobisxxs: kāds varētu paņemt mercy
es: lol tu paskaties uz mūsu comp. dps un hanzo, vai kāds tev te ņems mercy?
@xrobisxxs: nu jā, bet. jāieiet balss čatā un ar smagu krievu akcentu jāpaprasa, lai kāds paņem mercy. ‘mersi, plis’
es: [sāku smieties]
@xrobisxxs: [atvienojas no balss čata]
es: [turpinu smieties]
@xrobisxxs: [ienāk balss čatā] ok es paprasīju ‘mersi plis, pick mersi easi win, yes?’
es: [sāku raudāt no smiešanās]

spoiler alert, neviens nepaņēma mersi plis

3 Likes

Šis bija vienkārši bomba , es biju gar zemi , rīt iemetīšu video :joy: .
Starpcitu mēs ar @vriska šodien pēdējās 4 spēles spēlējām ar vienu britu puiku , tīri nice , vēlviens sabiedrotais , tikai es viņu drošvien baidīju ar savu krievu akcentu .

GG - mercy plz plz , rez me rez me , plz .

Tā jaunā Foruma Fīča , kurā var meklēt sev draugus priekš OW , ir tīri noderīga .

Kas par fīču???

Karoč , tur ir jaunas sadaļas kurās var sameklēt draugus ar kuriem spēlēt .

Kurā forumā?

https://us.forums.blizzard.com/en/overwatch/

Būs tā jāiemēģina xD

1 Like

Vai kāds var man atbildēt, kāda jēga ir no kāda personāža meinošanas? Loģiski ir tomēr būt par daudzpusīgu spēlētāju, kas prot izmantot daudzus personāžus atkarībā no tā ko situācija prasa.

Jap, mācēt spēlēt daudzus varoņus ir svarīga prasme, bet tomēr viens uztrenēts varonis var “vilkt” komandu uz priekšu un viens spēlētājs kas uztrenē to varoni ir tā varoņa “meistars”, par kuru nevar kļūt tas, kas visu laiku maina varoņus, jo nepievērš tam tik daudz laika.
Vaitad nav dīvaini kad TANKS dabū 4 medaļas neskatoties uz to ka komandā ir 3 - 4 DPS?

P.S. Jūs tik nepadomājat nepareizi. Es spēlēju arī citus varoņus :sweat_smile:

1 Like

Šis būtu tik interesanti , un ja tās vel varētu iet vairāki cilvēki .

Ja kaut kas tāds iznāks… Esmu gatavs nopirkt arī to xD

Šis story mode būtu kas episks. Un arī varētu iepazīstināt ar OW pasauli daudz vairāk nekā OW shorti. Iespējams, ka iznākot šim story mode, shortu vairāk nebūs tik daudz.

Un ja nu katram varonim varēs izspēlēt savu story mode??

1 Like