Overwatch fandom

Es līdzību starp Mei un sevi īsti neredzu :joy:

Tieši tā pat kā Meja neredzētu līdzību!

2 Likes

Gribi teikt ka nav? Tā nevar būt :smiley: Ir jābūt kkādai līdzībai, iespējams, ka tā ir vēlme palīdzēt citiem cilvēkiem, varbūt raksturi ir līdzīgi, bet līdzībai ir jābūt :smiley:

Kaut vai par piemēru ņemt @vriska es nezinu vai viņa joprojām ir Mercy main, bet tā kā es atceros, ka viņa ir teikusi ka ir tad reku mans piemērs - Mērsijai ir blondi mati un arī @vriska ir blondi mati, Mērsijai patīk palīdzēt citiem un arī @vriska tas patīk! Ne jau tā pat @vriska sāka spēlēt Mērsiju. Viņa sāka spēlēt viņu, jo juta ka tā ir radniecīga dvēsele.

Un tu, Mārtiņ, esi viens pret vienu D.Va.

Jap :smiley:

Es diezgan stipri mēdzu ieiet savā personāžā. Kad neviena nav mājās pat varu nobļauties NERF THIS! Vai arī uzvarētas spēles beigās pateikt I play to win! xD

D.vai patīk spēlēt un arī man, tāpēc… Jā, esam diezgan radniecīgi :smiley:

Es joprojām gaidu, kad tu izvēlēsies savu vienīgo varoni :smirk:

Tur ir tik daudz varoņu un tu vēlies , lai viss balstās tikai uz vienu no tiem.

Pat nezinu kurā brīdī būtu atbildīgi sazināties ar taviem vecākiem, lai viņi zin kādām pārmaiņām tu ej cauri.

1 Like

Tomēr ir viens varonis ar kuru sanāk spēlēt labāk nekā ar citiem. Cik esam spēlējuši, tad tev tā ir vai nu Mērsija, vai nu Winstons, vai nu Fāra

Viens labi uztrenēts varonis var spēlēt tik labi, ka pretiniekiem var likties, ka spēlē jau nevis pret 6 cilvēkiem, bet jau pret 6,5 vai 7 vai pat veseliem 8 cilvēkiem. Viens varonis var izdarīt daudz. D.va var izdarīt daudz.

image

1 Like

No tevi atteiksies vecāki, jo tu tāda tērpā pārāk atgādināsi Šindži no Evangelion.

Ko lai saka, man patīk lidojošie varoņi ar kuriem nest haosu pretinieka rindās. Mersija savukārt var atjaunot vairāk un ātrāk dzīvību nekā citi varoņi.

Piemēram, es spēlēju kā uzbrukuma varonis un visa pārejā komanda sastāv no uzbrukuma varoņiem. Mēs vēl pie tam esam aizsardzībā. Tātad tas ir tā vērts, jo mēs būsim 18 cilvēku spēkā?

Nu tātad tev patīk skatīties uz citiem cilvēkiem no augšas :D Varbūt arī tava garā auguma dēļ, jo es mēdzu justies par mazu xD

Bet viņš ir foršs personāžs… :D

Šis ir īsa cilvēka domu gājiens. Mani saista mobilitāte lidojošos personāžos.

Hmmm… Es nezinu xD

Bet tomēr man šķiet, ka ir saikne starp OW main varoni un pašu spēlētāju

lūdzu €5 par katru reizi, kad tu @ mani un vēl €10 par katru reizi, kad tu mani iebāz mercy main kastē
es esmu flex spēlētāja, kādēļ tu mani uzskati par vienvaroņa plebu

1 Like

Es zinu, ka neesi vienvaronis, bet labi atceros reizi, kad uzrakstīji, ka esi Mercy main. Un tad man radās labs salīdzinājums :D

Bet visiem patīk Mercy main. Viņi ir tie, kas izdara tā, ka komanda izdzīvo :open_mouth:

Šīs cenas ir pa lielu xD

3 Likes


Genji :P.

Fāra xD

Bet man izmeta, ka 21% tomēr atbilst Mccree

Same here 21. Bet iedeva man Hanzo… varbūt, atbildēm nav jēgas, jo rezultāts viens un tas pats tikai loze krīt savādāka.

1 Like