Overwatch fandom

Man likas ka tas būtu par daudz no viņiem prasīts , bet jā būtu interesanti .

Es vairāk domāju par tām misijām , tas būtu episki katras misijas beigās piemēram saņemt kādu priveilēģiju vai krāt pavedienus un beigās dabūt mistisku skinu vai ko tādu .

Jā, pavedienu krāšanai ir jābūt! (Man ļoti patīk tos meklēt un krāt, lai pēc tam izveidotu gatava stāsta bildi)
Nu tad varētu būt tā, ka spēlēsim kā neitrāls varonis, kas nav OWā, bet tas varonis tiksies ar lielāko daļu no OW cilvēkiem. Tā varētu būt laba doma.

1 Like

Un pašās beigās tas ir jaunais varonis :joy:

Jap :joy:

Bet visticamāk, ka šis viss būs tik uz gada beigām

1 Like

Es kopš spēles iznākšanas gaidu story mode prekš OW, bet ko saņemu ir tikai šitie ierobežotie pasāakumi. Esmu samierinājies ar domu, ka es nekad nesaņemšu story mode šai spēlei. Un tas, ka pēdējā laikā pats stāsts šajā spēlē prakstiki netika lāgā turpināts un attīstīts, mana interese OW ir stipri mazinājusies.

2 Likes

Jap, varētu palielināt komiksu vai filmiņu daudzumu. Ir jāstāsta vairāk par OW

Cik sapratu , lielākā problēma ir tā , ka neesot šo stāstu rakstītājs . Viņiem ir brīvas vakances

Kādreiz bija apaļīgi naruto.

Biju meklējis dažas bildes, cita projekta ietvaros…

1 Like

Hei @Onii_chan Dva cosplay uztaisi… maksimums 10 eiro.

2 Likes

Brālītis pēc gadiem

Laikam iepriekšējā Uniconā redzēju tādus skrienam, varbūt maldos, bet cenu nepaguvu paprasīt.

1 Like

Tikko uzlaboja sombru un saprata , ka ir pārāk OP .

Ja sombrai neizdevās uzhakot tad noteikti ir jābūt cooldownam, jo nesen biju spēlējis ar taadu Sombru, kura pēc katra interrupta vnk turēja savu hack pogu. Tas ir ļoti kaitinoši

1 Like

Ja vien nedabūt šīs kastes kkur bezmaksas, tad tas maksās daudz vairāk par 10e xD

Man vienreiz bija doma uztaisīt krīpera kospleju no kartona xDD Un tad sāku meklēt šīs kastes un izrādījās, ka vajadzīgo izmēru nav un tās ir diezgan dārgas

Šādi mēs spēlējam . Ft @vriska
#jaunidraugi

1 Like

Šodien @Menestrels dabūja D.vas watermelon skinu un ko mēs atklājām… Ne jau vienkārši tā pat tam D.vas skinam ir tāds nosaukums!! D.vas Meka ir zaļā krāsā, bet D.vas kostīms ir rozā. Gluži kā īsts arbūzs! Zaļa čaula (meka) un rozā mīkstums (D.va) :open_mouth: :smiley:

Un reku skumjākais notikums no šodienas spēlēm ar @Menestrels (Top 10 saddest anime deaths) Viņš bija tik tuvu, lai tiktu aiz mana defence matrix…

2 Likes

Bezjēdzīgi fakti un Menestreļa feilu blogs. :rofl:

1 Like

20.03.2018 tiks izlaista Brigita uz visām platformām

1 Like

Principā OW atjauninājumi nāk otrdienās, lai gan pēdējā laikā iekrita uz ceturdienām, tāpēc tas bija sagaidāms. Nu ko - tagad varēs no jauna pielāgoties.

1 Like

Dažreiz pat Quick play spēles ar @Kadiljaks var pārvērsties ļoti DRAMATISKĀS kaujās, jo mēs uz spēles beigām sākam bļaut, lai noturētu to objective punktu xD

Da labi… ko tur daudz! Mēs vnk izdzīvojam katru sekundi ^^

2 Likes