Noveles?

Ajj, arī tur jau es gaidu dienišķo devu(Desolate Era) :stuck_out_tongue: :smiley: Ir vēl japāņu novele Gun-Ota ga Mahou Sekai ni Tensei (When a Gun Nerd is Reincarnated to a World of Magic) kur arī tiek pieminēta verdzība, bet protams vairāk uzmanība pievērsta Harem un ecchi ^^

Edit: Vispār vēl labs gabals bija The Epic Tale of the Forsaken Hero, Klase tiek aizsūtīta uz citu pasauli, visi izņemot galveno varoni gūst acīmredzamas super spējas, kas liek viņiem izmantot viņu uzmanības novēršanai lai var izbēgt no briesmām. Tajā mirklī varonis gūst spēju, kas saucas “Apvainotā atriebība”, kas liek ar katru nāvi viņam kļūt spēcīgākam ar mērķi atriebties.
Edit 2: Līdzīgs gadījums The Seed of Evolution

1 Like

The Epic Tale of the Forsaken Hero izklausās interesants, kaut kur piezīmēšu, apskatīšu, kad vajadzēs jaunu lasāmvielu. Tā kā manga pa lielam visa izlasīta, ko gribēju izlasīt, ar dažiem izņēmumiem, tad tagad jāiet iekšā novelēs.

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku (Death Marching to the Parallel World Rhapsody )

Suzuki, pieaudzis programmētājs, pēkšņi nokļūst citā pasaulē ar ikdienas drēbēm un 1. līmeni. Viņš gūst augstu līmeni un dārgumus izmantojot trīsreiz izmantojamo maģiju “zvaigžņu lietus” pirmo reizi. Pēc tam viņš izdomā ceļot un apskatīt šo citādo pasauli.

Satiek dažādus cilvēkus, kas tam piebiedrojās, piemēram, 3 zvērucilšu meitenes. Kaut gan ir neregulārās cīņas ar Dēmonu pavēlniekiem(Demon lord/king) šis ir sirdi sildošs piedzīvojumu stāsts.
#FoodGod4President

1 Like

GRIBU. Is that for free?

Ja nu tu neesi pārpratusi, tas ir lasāmais internetā nevis spēle un jā, var lasīt pa brīvu ^^ Cik es zinu ir arī manga, bet tur ir tikai 6 chapter iznākuši(tūlkoti) ^^

Edit: Var lasīt pa brīvu, bet ja ir vēlme protams var noziedot tulkam mazliet naudu ^^

1 Like

Grībētos izlasīt Monogatari series noveles, bet nekur neesmu varējis atrast. Kāds nezin, vai ir pieejams tulkojums?

https://www.baka-tsuki.org/project/?title=Monogatari_Series


http://www.novelupdates.com/series/monogatari-series/ (lapas apakšā “latest release” uzspied uz pēdējo lapu priekš pirmajām nodaļām.)
Rekur daži linki kurus atradu, bet īsti nevarēs vairs izlasīt, jo noveles tika licencētas un tas ir daļēji pretlikumīgi tulkot :confused:
Piedod, ka nevaru īsti palīdzēt :frowning:

Nekas, paldies par palīdzību :slight_smile:

Yet the reason why strong are strong, is exactly because they are able to endure what normal people aren’t able to. They are able to accomplish with heir willpower what normal people think is impossible.

-Jasmine

Labs citāts no Against the Gods. Atbilst gan tai fantāzijas pasaulei, gan arī mūsu realitātei. Rosa asociācijas ar Īlona Muska biogrāfiju - 14 stundas darba dienā, teju katru dienu - rezultātā radītas 3 cilvēces nākotni iespaidojošas kompānijas.

ooo man patīk šī tēma. Pats lasīju tikai SAO un vēl pārītis uz pc stāv. Noteikti šeit minētās jāpieliek sarakstā.

Ja jau šī tēma ir atdzīvināta jāpapildina mazliet :smiley:

  1. Honzuki no Gekokujou (ascendance of a bookworm)

Stāsts ir par meiteni, kas nomira un, kuras pēdējā vēlešanās bija - “Dievs, lūdzu ļauj man atdzimt, ir vēl tik daudz, ko lasīt. Es gribu arī nākamajā dzīvē lasīt”, taču viņa atdzima viduslaiku pasaulē, kur grāmatas un papīrs kā tāds ir luksusa preces.

2.Takarakuji de 40 Oku Atattanda kedo Isekai ni Ijuusuru (I Won 4 Billion in a Lottery But I Went to Another World)

Stāsta nosaukums lielāko daļu jau izskaidro, bet galvenais varonis ar savu bagātību nonāk citā pasaulē, kur pašlaik valda varas nelīdzsvarotība un cilvēki ir nabadzīgi un nobadējušies. Galvenā lieta ir - varonis var atgriezties savā pasaulē, ko viņš izmanto, lai uzlabotu situāciju otrajā pasaulē, taču tas piesaista svešās pasaules dižciltīgo uzmanību un rada pārprašanos.

3.The man picked up by the gods

Neveiksmīgs vīrietis nomirst smadzeņu asiņošanas dēļ, kuru izraisīja šķaudīšana miegā. Citas pasaules dievi apžēlojas šī cilvēka un pasauc viņu savā pasaulē ar vienīgo uzdevumu - izbaudi savu dzīvi.

1 Like

Es vairāk lasu parastās noveles, bet šīs dažas arī būtu jāpieraksta.

Paldies par ieteikumiem! Jau labu laiciņu meklēju kædu norm noveli :smiley:

Kāds vispār pērk noveles vai zin kur pirkt?
Man neērti lasīt viņu uz datora.

Ir jau ari printeris :smiley:

Latvijā es nezinu :confused: , bet ja ļoti grib var jau no interneta pasūtīt, piemēram, angļu Amazon :smiley:

Esmu bijis slinks lasītājs. Mangas sāku lasīt laikam pirms gada, mazāk vai vairāk. Bet sēžot darbā pusdienu laikā garlaikojoties iedomājos, ka varētu paņemt līdzi kādu grāmatu.

Tad nu arī nopirku 2 light noveles un 2 austrāliešu grāmatas. Light noveles izlasīju pirmās, bet par tām 2 grāmatām, “Mogworld” un “Jam”, autors Ben “Yahtzee” Croshaw.
“Mogworld” izlasīju pirms pāris mēnešiem, bet diemžēl esmu iesprūdis pie “Jam” un pašlaik nav doma pirkt kādu grāmatu, it īpaši light noveli, jo jāpabeidz lasīt to. Iesprūdu, jo sāku pīppauzē lasīt nevis grāmatu, bet gan mangas telefonā, njā. Bet foršas grāmatas.


Bet nu par tām Light novelēm. Viena laikam pat drīzāk skaitās kā vienkārši Japāņu novele.
Bet …

All You Need Is Kill.
Zemei uzbrūk citplanētu radības, kuras tiek dēvētas par “Mimics”. Japānu kareivis “Keiji Kiriya” tiek nosūtīts karalaukā, lai pret tām cīnītos, bet ātri vien nomirst, bet tad pēkšņi attopas savā gultā kara bāzē. Tas notiek vēl un vēl. Viņš saprot ka ir iesprūdis tādā kā lokā. Tad nu arī viņš mēģina saprast kas notiek un pie reizes mēģina uzlabot savas prasmes.

Iespējams ir tādi kas zin, ka šī novele ir tākā pamats filmai “Edge of Tomorrow”.
Pēc šīs noveles arī ir izveidota Manga, kuru tieši nesen pasūtīju ;0
Un arī Amerikāņu Grafisko noveli, jeb teiksim komiksu.
Links uz adresi par grāmatu.
MAL Links uz noveli


Slum Online
Vienkārši - stāsts seko līdzi jauna koledžas studenta Etsuro Sakagami šur tur viņa reālajā dzīvē, pāris viņa dienās ar jauniepazītu meiteni un pāris skolas solā nosēdētām dienām. Bet lielākoties stāsts ir par viņa aizraušanos ar MMO Fighting spēli “Versus Town”, par noslēpumainiem tēliem šai spēlē un par to kā viņš mēģina kļūt labākais un atrisināt dažas mistērijas. (Apmēram kaut kā tā ;0)

Links uz adresi par grāmatu.


Tākā minēju, ka diemžēl esmu iepauzējis ar grāmatām, ka esmu pieķēries drīzāk elektroniskām un fiziskām mangas grāmatām. tomēr man prātā ir vēl pāris kuras gribētos nopirkt un izlasīt. Dažas plānas, dažas gan baigi biezas ;D

The Lord of the Sands of Time

The Cage Of Zeus

Mardock Scramble
Šai man ir arī vēlme nopirkt manga versiju.

Another
Arī šai ir doma manga versiju nopirkt kaut kad.


Tiem kas vēlas pirkt fiziskās kopijas - Es pērku no Amazones market place un tieši pārdevējiem Bookdepository vai Wordery. Vai arī tieši no Bookdepository adreses. (No Wordery adreses gan nē, jo tur sanāks dārgāk par kādiem 1-3 eiro.). Pārsvarā tās grāmatas vai mangas izmaksā 8-10 eiro. Bet tas atšķirībā cik bieza ir tā grāmata. Pēties arī cenu kritumus un cēlumus un atlaides, jo bieži mainās gan pašas cenas gan atlaides.

1 Like

Neesmu pētījis grāmatu piedāvājumu Amazonē. To uzreiz norakstīju kā dārgu.

Šim darbam ir novele? :fearful: Tā visdrīzāk būs pat vēl grafiskāka par anime.


Ieteiktu tev veidot tēmas, jo tu te jau esi praktiski uzrakstījis divus grāmatu ieskatus. Garāmgājējam šajā lentā būs grūti pamanīt, ka tu esi runājis par konkrētām grāmatām.

Tāpēc es minēju kā labāk pirkt ;D. Bet nu paskaidrošu vēlreiz. Kā piemēru ņemsim Black Lagoon volume 1. Un ja kas, es pērku no UK Amazones.
Tātad paņēmu to grāmatu no pašas uk amazones - gala cena 19,18 eiro. (pa tādu summu var normāli 2 mangas nopirkt ;0)
Tāpēc ja pērk Amazonē, jāiet uz Marketplace, es jau ņemšu jaunu/New, jo lietotu man nevajag.


Un tad izvēlos starp šiem 2 pārdevējiem. Wordery vai Bookdepository. Tiem nevis citiem, jo šie ir labi zināmi un uzticami. Izvēlos tā, kuram cena ir uzlika zemāk.

Paņēmu wordery un man beigās nākas maksāt tik 8,54 eiro. Ļoti atšķiras cena ;0.

Bet jāatceras, ka lielākoties 2in1, 3in1 vai biezākās grāmatas nesūtīs no amazones marketplace no šiem pārdevējiem uz Latviju, jo viņi tā jau mēģina nolikt cenu zemāku, lai pakošanas un ceļa izdevumi būtu mazāk. Biezākām grāmatām tas nav iespējams.

Bet es neiesaku katru reizi pirkt amazones marketplacā, labāk arī ir iemest aci pašā Bookdepository mājas lapā, jo citreiz tur tieši ir lētāk nekā, kad pērk šādi caur amazoni, bet tas pārsvarā ir tik 1-2 eiro atšķirība.
Bet nav jēgs iet uz Wordery mājaslapu, jo viņiem jau visam automātiski pašas cenas ir pa 1-3 eiro dārgāk.
Un tas ka amazones marketplacā jāmaksā par grāmatu, pakojumu un sūtīšanu, bet bookdepository mājaslapā tikai par grāmatu, tas neko nemaina, jo cena ir tāda pati apmēram.

Varbūt ir kāds labāks veids, ko es nezinu, bet nu šādi ir iespējams nopirkt 1 volume mangu pa 8-11 eiro. Varbūt kādam šis info noderēs :].


Par Mardock Scramble. Jā, novele tieši ir arī pirmavots. 3 grāmatas japāniski. Bet angliski saliktas kopā vienā. Bija atrodama MAL, bet izņēma ;/. Ir vēl arī 3 prequal grāmatas “Mardock Velocity”, japāniski, angliski neesot. Tad vēl kaut kāda “Mardock Fragments” un tad šī gada martā tika izlaists turpinājums “Mardock Anonymous”.
Njā, Tad nu pēc tām 3 sākotnējām grāmatām ir manga ar 7 sējumiem/volumes. Un tad pa vidam sāka veidot anime filmas.
Interesnata lieta ir ar mangām. Mangas autors ir grāmatu autors, bet interesantākais tas, ka Mangas zīmētāja ir tā pati kas sarakstīja un uzzīmēja “A Silent Voice” mangu ;0


Man tai gaming forumā/komūnā ir apskati/ieskati par 3 animēm, pāris mūzikas albumiem, un ir doma veidot vēl un pietam par mangām, bet slinkums un sūdīgais garastāvoklis visu nočakarē. Bet par grāmatām gan nav bijusi doma rakstīt, bet laigan varētu ;0, vismaz šeit, tad jau redzēs. Bet nu tas nebija domāts kā ieskats, bet gan maziņš info par ko ir grāmatas. ;0

2 Likes

Tikko pabeidzu visu Doki Doki Literature Club. Ohhhh boy it was a trip of all sorts.

1 Like