Kur meklēt Light noveles?

Čau visiem :slightly_smiling: Man ir vajadzīga Jūsu palīdzība.
Kāds/a zin, kur var dabūt, pasūtīt vai nokačāt LN. Pagaidām skatos tikai animes, mangu neesmu lasījusi, bet nesen uzzināju par tādam novelēm, kuras ir līdzīgas mangām. Ļoti gribētos pamēģināt kaut ko jaunu :blush:
Vai Jūs esat lasījuši tādas noveles? Varbūt varētu man kādas ieteikt? :slightly_smiling:

1 Like

Atceros, ka goodreads.com kādreiz piedāvāja kaut ko, tagad pat nezinu vai vēl ir.

Varu ieteikt SAO. :smiley:

Bruh…no

https://www.baka-tsuki.org/project/index.php?title=Main_Page. Te vari sameklēt kas interesē, tad redzēsi kas tulko/cik tālu un tad arī atverot attiecīgo projekta blogu or whatever, varēsi atrast kur novilkt.

Paldies :slightly_smiling:

http://www.nyaa.se/?page=search&cats=2_12&filter=0&term=light+novel

Uz sitienu nevaru atcerēties nosaukumu, bet bija vesela lapa veltīta LN tulkošanai… Tur bija pieejams daudz iesākti un pabeigti tulkošanas projekti. :worried:

EDIT - Super! Lukijs zin par ko iet runa. https://www.baka-tsuki.org

[quote=“Hokage, post:1, topic:1012”]
kuras ir līdzīgas mangām
[/quote]Ne gluži. Es teiktu, ka manga ir līdzīgāka anime. Novele ir grāmata, stils ir tāds pats kā mangai un anime, bet tā tāpat ir grāmata ar minimālu attēlu daudzumu.

https://www.baka-tsuki.org/project/index.php?title=Audio_Recordings
Atceros šo te. :smiley: Redzu parādījušies jauni ieraksti. Būs jāiemēģina veiksme, varbūt atradīsies kaut kas klausāms.

Es tikai haruhi suzumiju lasiju… xD

Ir lasīts Spice and Wolf nedaudz un Sword Art Onine noveles. Kur dabūt? Es vnk searchoju pēc nosaukuma google, līdz atrodu, kur novilkt.

  • Atrast nelasītas noveles var Baka Updates lapā ar ķeksi pie Only show results for “Novel” Tālāk saliec ķekšus pie žanriem, ko vēlies lasīt un tik uz priekšu.
  • Nopirkt noveles var - bookdepository.com ar free shipping visā pasaulē. Pirktām grāmatām gandrīz vienmēr ir labāka tulkojuma kvalitāte, ja salīdzina ar fanu tulkojumiem.

Fanu tulkojumus var atrast dažādi:

  1. Baka Updates lapā zem “Latest Release(s)/Search for all releases of this series” var redzēt, kas konkrēto darbu tulko. Piemēram, Mushoku Tensei tulko vairākas grupas, kā tas ir redzams šeit. Tālāk met googlē tulkotāju grupas nosaukumu un noveles nosaukumu, kam tevi vajadzētu aizvest pie meklētā.
  2. Tulkojumus var arī meklēt pēc noveles nosaukuma torrent lapās kā bakabt.me, nyaa.se un kat.cr (Bieži vien torrentos arī atrodami oficiālie tulkojumi)
  3. Baka-tsuki tulko diezgan daudz materiāla.

Tās pašas kuras ir oficiālu iztulkotas, arī gandrīz vienmēr var novilkt :smiley:

Tad ja tas ir pieejamas arī digitālā formātā, bet tagad jau laikam visu izlaiž arī digitāli. Pāris dienas atpakaļ skatījos, ka Spice & Wolf oficiālais tulkojums arī brīvi novelkams PDF formātā.

Tāda iespēja viņam jau ir pāris gadus, sākot no torrentiem līdz shared links to google drive.