Miniatūru stūris

Kādu laiku atpakaļ iemēģināju roku miniatūru krāsošanā - Pirmais mēģinājums Warhammer 40k pasaulē. Kopš tā laika ik pa laikam nododos šim hobijam. Iespējams kāds no jums arī aizraujas ar miniatūrām, kas ir sastopamas tik daudz dažādās galdaspēlēs. Šī sadaļa ir vieta kur ir iespēja dalīties ar saviem veikumiem.

2 Likes

Pašlaik man ir mērķis izkrāsot visas “Scythe” galdaspēles figūriņas. Ir tikts galā ar visām mekām un ar Ziemeļu frakcijas vadītāju. No pamatspēles atliek vien pārējie četri vadītāji. Pēdējā laikā darbojos ar šo stipri aktīvāk, tā kā drīzumā varētu sagaidīt nokrāsotu pilnu komplektu.

11 Likes

Man vislabāk patīk kā tev sanāca oranžās frakcijas figūriņas.

1 Like

Varbūt tu pats reiz gribētu iemēģināt krāsot figūriņas? :smirk: Lai krāsotu Izkapts figūriņas un neriskētu tās sabojāt, biju nopircis atsevišķu figūriņu komplektu, un nu man ir pārpalikums ar nenokrāsotām figūriņām.

Gribēt, gribētu. Bet es zinu, ka es tajā iegrimtu ar galvu, visu sapirktu un pēc tam nebūtu laika krāsot. :joy: Darāmo darbu sarakst jau tā pat ir nepieklājīgi garš.

Ja nepērc 40k figūriņas tad šis viss hobijs ir lēts. Taču laiks… Ka tevi divi deviņi cik daudz laika tas aizņem. Man nokrāsot 4 mekas prasa krāsošanu 2 dienu garumā. Vadītājs aizņem kādu 1 - 1.5 dienas. Pa lielam ja tu šim atvēli kādu brīdi brīvdienās, tad ar laiku kaut ko jau var nokrāsot :smiley:.

Atlikušās Izkapts figūriņas ir gatavas, noslēdzot pamatspēles krāsošanu.

5 Likes

5 Likes

Stilīgas brilles.

Kultūras vīrs. Izvēlējās pareizo frakciju ko krāsot. :sunglasses:

Atjauninājums - viņiem izdevās:

Miniatūru kultam nu ir pievienojies jauns biedrs.

8 Likes

Izskatās varen labi!

Man vajag padomu par krāsām. Kur, kā un pa cik? Skatos uz Citadel krāsām katru individuāli vācu amazonā sekojot Core Space krāsošanas gidam, bet nupat jau ap 150 eiro būs krāsas savākušās, un 36.30EUR par shipping vien.

Tagad domāju moš jāpaņem kāds no Army Painter komplektiem lokāli un miers.

Also, vai tu visu ar otām, jeb arī aerosolu špricē kā bāzi?

:fearful: es ceru ka tu jau esi sapratis ka vēlies krāsot miniatūras un ka tev tas patīk, ja jau vēlies uzreiz tik daudz krāsu.

Es sāku krāsošanas hobiju ar šo komplektu no brain games:

kur ir visas nepieciešamās krāsas + shader, metallics, praimeris. Ja vēlies papildus krāsas, tad tās var sajaukt no tām kas ir komplektā. Papildus komplektā ir arī otas, līme, knaibles. Izcils sākums. Runājot par salīdzinājumu starp citadel krāsām un army painter, cik esmu dzirdējis tad krāsas ir līdzvērtīgas kvalitātes ziņā.

Man ir praimeris aerosola veidā, bet to vēl neesmu lietojis. Kaut kā negribās iet ārā ar baloniņu krāsot citu cilvēku acu priekšā. Tāpēc visas miniatūras ar otiņām.

2 Likes

Man ir art background, esmu tradicionāli gleznojis gadus atpakaļ pārsvarā ar eļļas krāsām, bet ne ar akrilu un ne arī minis specifiski. Un ir iekrājies pieticīgs galda spēļu apjoms ar figūrām. Starp visām Unmatched, Core Space un Imperial Assault kastēm varētu būt ap simts figūru, neviena nav krāsota. Pienācis laiks to labot. Nākotnē noteikti arī iegādāšos vēl miniatūru spēles. Droši vien Maladum nākamais pēc Core Space.

Skaidrs!

Same problem, pie daudzstāvenes aiz soliņa pūst kaut ko nevelkas. Un lasīju, ka labāk sausā laikā/klimatā. Tagad pa ziemu ar atkušņiem, utt arī nešķiet tie labākie apstākļi.

Hey, @SEVALS2! Kādas krāsas tu izmanto saviem printētajiem darbiem? Un kur tu tās pērc?

Es personígi iesaku vallejo krāsas, tās viegli klājas un labi izskatās… ja krāso ar otu klāt noteikti nopērc thiner medium lai nevaidzētu atšķaidīt krāsu ar ūdeni vieglāk klāsies un nepazudīs krāsas pigmets tik izsteikti
Pārsvarā izmantoju šo mājas lapu

, vai kad braucu ārpus Latvijas iepērkos kādā miniatūru veikalā kur var pazust uz visu dienu :sweat_smile:

Piekritīšu laba cena sākuma komplektam! :+1:

Iedvesmai šobrīd ķeros klāt šim

2 Likes

Un par pūšanu ārā ar baloniņu ja ir apnicis tad iesaku šo
nenožēlosi…
https://vi.aliexpress.com/item/1005005248568835.html?spm=a2g0o.productlist.main.7.23444d038Xh298&algo_pvid=0cf4099b-f33b-43c8-891c-d25aa1df1e20&algo_exp_id=0cf4099b-f33b-43c8-891c-d25aa1df1e20-3&pdp_npi=4%40dis!EUR!66.95!31.47!!!507.93!238.73!%402101fb0e17076401454808699e288d!12000032578848003!sea!LV!2378506074!&curPageLogUid=lsWfumJNeoC7&utparam-url=scene%3Asearch|query_from%3A

Jā viņš maksā kadi 40 eur bet viņš atpelnīsies ļoti ātri viņš maz patērē krāsu un es varu pūst iekšā izmantojot šos primerus un noderēs krāsošanā …

izskatās visai neat, man arī ir līdziīgs. Tā braided caurulīte izskatās labi, man ar silikonu traki vāc putekļus.

Pierunāji. Pasūtīju testam.