Pirmais mēģinājums Warhammer 40k pasaulē

Jau kādu laiku man ir bijusi nepārvarama vēlme iegrimt Warhammer 40k pasaulē taustāmā veidā. Pēc labi daudz pavadīta laika skatoties 40k lore video tika pieņemts lēmums, ka nu ir laiks pamēģināt vienu no šī hobija galvenajiem elementiem - figūriņu būvēšanu un krāsošanu. Šim mērķim Brain Games iegādājos starta žurnālu kam komplektā nāca divas figūriņas, kā arī krāsošanas komplektu.

Pirkums tika iesaiņots stilīgā Warhammer maisiņā. Cepums Brain Games veikalam.


Viss kits.


Krāsošanai tika izvēlēta ultramarine figūriņa, kas tika salikta kopā.


Figūriņa pēc praimera uzlikšanas.


Pēc bāzes krāsas uzlikšanas.

Pēc dažu detaļu izkrāsošanas figūriņa tika pabeigta.

Kopumā izrādījās, ka figūriņu krāsošana ir patiesi jautrs un aizraujošs process un ar to var nodarboties ikviens. Krāsošanai aizgāja apmēram 6h. Ieteikums - krāsot figūriņas izjauktā veidā, jo tad ir iespēja veigli piekļūt visām grūtāk pieejamām vietām ja figūriņa būtu salikta, kā arī kvalitatīvu rezultātu panākšanai izlasīt krāsošanas instrukciju, ieteikumus, krāsu teorijas pamatus.

Bonusā ultramarine armoring video:

10 Likes

Kad pašu spēli spēlēsi? Warhammer 40k it kā ir starter seti.

Šī bedre man pazīstama. :D

Pats hobijs ir ļoti dārgs. Es domāju, ka būtu labi iegādāties starter setu kur būtu vairāk figūriņu ko krāsot, kā arī pati spēle būtu spēlējama. Šis izskatās pēc ļoti laba varianta:

Ja iepatiksies, tad gan jau ka būs jādomā par sveķu printeri figūriņu printēšanai, lai nebūtu jāpērk tās ar 10x uzcenojumu. Pašlaik man lielāku prieku sagādā tieši krāsošana nekā pati Warhammer pasaule. Izkrāsot Scythe figūriņas arī ir viens no maniem plāniem.

1 Like

Njā… Papētīju labākā starter paka Brain Games 130€. Dārgs prieks. Es noteikti nemtu to kuru tu iemeti jeb lētāko. Ar lētākās starter pakas figūriņām jau maz neliksies krāsojot.

Man liekas aizdomas, ka man krāsošanai fiziski nav laika. :D

Man atkal(tīri hipotētiski, balstoties uz youtube video) vairāk uzrunā tā visa transporta un terrain taisīšana. It īpaši tie paši titan klases mechi ko gan midwinter minis, gan Erics epic workshop, gan scratch bashing sadomājuši taisīt

Neizmirsti arī ka Brain Games pamatā tirgo Warhammer Age of Sigmar, kas ir pavisam cita pasaule nekā Warhammer 40000.

Vienmēr biju domājis ka tādi cilvēki neeksistē :smiley:

Mini krāsošana maniem sardeļu pirktiem pa sarežģītu nodarbe. Also man patīk dioramas taisīt. Pirms pāris gadiem uzbliezu kkur pusmetru augstu raganas koka māju ar pilnu cottagecore interjēru.

Diemžēl šīs projekts ir pagātnes formā dēļ mana kaķa

Interesants moments ir uzcenojums oficiālajā Games Workshop veikalā. Piemēram tas lētākais recruit edition iekš GW maksā 40 eur, bet amazonā 30 eur. Izrādās, ka tas tiek darīts ar nodomu, ka GW tirgo lokālajiem tirgotājiem pa zemāku cenu, lai pircējs pirktu no tiem. Taču, paskatoties Latvijas tirgotāju Warhammer piedāvājumu, var redzēt, ka cenas ir tādas pašas kā GW veikalā un atliek vien meklēt internetā lētākas vietas kur var nopirkt figūriņas un komplektus.

https://www.games-workshop.com/en-EU/Warhammer-40000-Recruit-EN-2020

Vēl piemērs kur GW maksā 120 eur, bet amazonā maksā 80 eur:

https://www.games-workshop.com/en-EU/Combat-Patrol-Adeptus-Mechanicus-2021

Nu arī nekrons tika izkrāsots. Tagad vien atliek izlemt turpmāko šī hobija attīstību

3 Likes