Miniatūru stūris

Pēc 10 stundām youtube, sliecos uz slapchop metodi ar Army Painter Speedpaints 2.0 kontrasta krāsām. Bažas gan par kontroli, varbūt jāpaņem startera seti abiem variatiem un vienkārši jāsalīdzina.

Tu gan pa ekstra nopietno grasies startēt. :o

1 Like

Es citādāk neprotu, all in or nothing.

EDIT: Ja Ali airbrush patiks, tad šie jau gaida rindā:

https://www.amazon.de/-/en/Fengda-FD-186-Airbrush-Compressor-Pressure/dp/B019CKXBOU/ref=sr_1_1?crid=2EUXDTGGNTM6X

Es parasti tādās lietās skatos uz sevi skeptiski, lai tā aizdegšanās nav tik uz kādiem 2 mēnešiem un pēc tā es jau esmu jaunā dedzienā. :D

1 Like

Galda spēles spēlēju kādus 16 gadus jau un figūru spēles turpināšu pirkt. Tas ir hobijs uz mūžu. Un gāju gan mākslas skolā, gan dizainu studēju universitātē, bet tagad tikai programmēju. Primāri veselības problēmu dēļ, nevaru visu dienu noturēt zīmējamos rīkus rokās vairs. Secīgi tā tāda dabiska progresija drīzāk, pat ja profesionāli to vairs nevaru darīt, ir iespēja izpausties ar figūru krāsošanu, kur slodze uz plaukstu locītavām mazāka un pat ja ir problēmas, varu darīt to tik lēni, cik nepieciešams.

3 Likes

Nolēmu preorderot jaunās army painter fanatic krāsas, nevis speedpaints 2.0, jo ar speedpaints ļoti ātri un precīzi jāstrādā - ātri žūst un viegli pieļaut kļūdas.

3 Likes

@Arnissan pēc pāris nedēļām:

1 Like
2 Likes

No, join the chaos

1 Like

Pusotru nedēļu vēlāk Army Painter man randomā refundoja pre-orderu Fanatic krāsām bez nekāda paskaidrojuma. Viņi ir ieguvuši ienaidnieku uz mūžu.

Vēl mēģina man upsellot accessories nesaņemtām krāsām ar troļļa bildi e-pastā. Pathetic.

No shit, I’m missing something.

EDIT:

Viņi nevarot manu naudu turēt ilgāk par 7 darba dienām, tādēļ naudu refundoja bez brīdinājuma vai skaidrojuma, un gribēja vēlāk atkal paņemt manu naudu, kad prece būtu uz vietas un gatava sūtīšanai. Tas viss bez jebkādas komunikācijas. Long story short, es tagad esmu Vallejo klients.

Vai kāds zin, kur dabūt tīru alkoholu Latvijā, lai pirkstu eļļas dabūtu nost no figūrām?

Aptiekā?

Pudelēs ar tirgo? Man ir alkohola salvetes no aptiekas, kas ir pagaidu stopgap.

Pēc idejas jābūt, bet to varēs laikam tikai uz vietas uzzināt, atberot aptiekas lapu pēc reklāmu cepumu uzbrukuma meklējot etilspirtu/etanolu met kaut kādus uztura bagātinātājus. Not very helpful.

Īsti cik man zināms tad nē ja vien laikam nav recepte, kaut ko tamlīdzīgu dzirdēju,kad meklēju priekš sintētiskās parūkas krāsošanas:D

Es parasti uzvelku gumijas cimdu uz vienas rokas ja miniatūra jātur rokā. Visādi citādi man ir izprintēts miniatūru statīvs.

Man ir cimdi, bet visas krāsojamās figūras ir no galda spēlēm, kas jau daudzas reizes spēlētas, bieži vien ar našķiem blakus. Sākumā jānotīra, lai netraucē gruntkrāsai pieķerties pie plastmasas.

biju depo, tur neko vairāk par waitspirtu nedabūsi.

Uhh, laikam vien paliek vācu amazons: https://www.amazon.de/s?k=isopropanol

No amazona var pasūtīt isopropal alcahol??? paldies sen jau mekleju!!!