Mazliet par alternatīvajām diētām - ģaļēdājiem, vegāniem utt

Vispār, esat mēģinājuši šos konservus?

Es mēģināju reizi, bet jāsaka, ka šie nudien nebija manā gaumē. Man garšo tie dažādie zirņu produkti, bet šis bija tāds “off”. Tad jau labāk to pašu burkānlasi loku iekšā (ideāli ar jūraszāli un šķidrajiem dūmiem)

1 Like

Man personīgi šie ļoooti iet pie sirds kā bijušajam zivju mīlim lesbian joke pending
Pārgājienos/laivu braucienos ir baigi izdevīgi ņemt līdzi kā papildus proteīnu. Forši ka latviešu kompānijas arī var uztaisīt interesantus produktus, taču te atkal cena ir neadekvāta…

Itāļu stila zivij es nozagu recepti:

  • 3/5 novārītu sojas granulu
  • 2/5 lēcu
  • Kaltēti saulē kaltētie tomāti
  • Sadriskātas nori lapas
  • Linsēklu eļļa
  • Garšvielas: sojas mērce, svaigs ķiploks, etiķis, MSG, melnie pipari. Var arī mazliet dūmiņu :>
3 Likes

Sorry not sorry, bet Fish Peas skan kā sarunvalodas vārds zivju ektoparazītiem XD

Kipa water lice un tamlīdzīgi radījumi

2 Likes

Man tā mazā piebildīte patīk :rofl: Pilnīgi “zoom in” vajadzēja uztaisīt, lai redzētu.

2 Likes

Tas gan - tādēļ šādus produktus noteikti pats nepirktu dien dienā. Esmu priecīgs par Maximas nocenotajiem vegānu produktiem - bet nu, laikam jau dārgāki saistībā ar to visu gatavošanas procesu? Dažreiz pat tirdziņos, kur kāds pārdod vegānisko doktordesu, cenas arī ir augstas.

Wohoooo! Atkal manā Maximā atlaide

3 Likes