Mazliet par alternatīvajām diētām - ģaļēdājiem, vegāniem utt

Nu ar asinīm man viss ok, kkas tur bija pa daudz, bet no labajām lietām, eritrocīti un recēšana bij nedaudz virss normas

nu nav nav puslitrs, moš 2 tūbiņas un tas ir ātri un nesāpīgi ;D

1 Like

Bet pa galvu var iedot. Man padvdeva ožamo spirtu

1 Like

1547184057964

Man vispār patīk, kad dursta :D :D bet nu man arī nesāp. pēdējo reizi praktikante tā izbakstīja vienu roku, ka pro pēc tam 100x atvainojās un iedeva divas končas :D bet es tik smaidu, jo reāli nesāp :D

Sāpēt man nesāp. Bet tā sajūta ka velk no tevis kko ārā…ne paldies

Now THAT is interesting! Sen gribējās kko tādu taisīt regulāri, bet domāju, ka ja iešu pie ģimenes ārstes un prasīšu, lai raksta norīkojumu, man pateiks, ka esmu debīls. Izrādās, ņihuja… Kā tas parasti notiek, un kur to jādara? Caur ģimenes ārsti vai pa taisno kkur?

1 Like

Var arī jebkurā brīdī aiziet uz gulbja laboratoriju un uztaisīt pilnu asins ainu pa dvacāru. Protams, apdrošināšana uz savu galvu veikto nesegs.

1 Like

jā, es parasti, kad sanāk pie viņas aiziet, pasaku, ka gribu uztaisīt vispārējo analīzīti un viņa iedot tādu milzīgu lapu, kur viss saķeksēts, un papildus viņa parasti piemet klāt arī D vitamīnam analīzi - tā gan, ja pareizi atceros bija papildus 7 eiriki.

2 Likes
1 Like

Par viņš stāsta? Ēst graudus slikti vai par kukurūzas subsīdijām?

Pārsvarā par pētījumu rezultātu noklusēšanu vai safabricēšanu, modificējot datus par labu iznākumam, kas jau iepriekš nolemts, dažādu iemeslu dēļ - politiska motivācija, ego, korpo subsīdijas/lobēšana vai vienkārši neizdarība.

Main message ir ka piesātināto tauku un sirds slimības teorija ir lielā mērā balstīta uz meliem un ēdiena piramīda ir vainojuma globālā rietumu liekā svara un diabēta epidēmijā, jo dabīgi piesātinātie tauki ir aizvietoti ar rūpnieciski apstrādātiem ogļhidrātiem. Un sirds slimības apjomi tikai pieaug.

gribēju padalīties ar rimčika vegānu produkcijas review:
pagaršoju šos te:

teikšu kā ir - NENORMĀLI garšīgi! nuu labi burkānu kotletes tādas stipras, vairāk par vienu nemaz nevar apēst vienā piegājienā. spinātu kotletes - patika, labas, iegāja iekšā uz urrā. bet tie nugget’i - ooooh boy - loved them! :kawaii_potato: ja nebūtu tik dārgi, katru dienu ēstu ;D

3 Likes

Man šie arī garšo, bet nekad nepērku par pilnu cenu. Manā lielajā Maximā (XXX), ir tas nocenoto preču stends (parasti pie piena produktiem). Katru reizi tur aizejot, šie vegāniskie produkti ir nocenoti. Pērku vienu paku par 0,70€ un pēc tam visas 6-7 pakas lieku saldētavā.

2 Likes

es vispār nesaprotu kāpēc tik dārgi viņi, reāli sastāvs ir burkāni, kartupeļi, pupas, spināti utt.

1 Like

Kļūstu zaļa aiz skaudības. Es tik tukšus plauktus pie šādām cenām esmu redzējusi :D

Vai ne. Veggie tax :pensive:

1 Like

Jo cilvēki pirks tik un tā

1 Like

No dārzeņu un sojas plācaļiem es šo to esmu mēģinājsi no saldēto ēdienu klāsta. Vienmēr paticis, taču maksā nieri. :D

Gan jau mazs tirgus. Ja pie mums būtu tradicionāli raksturīgi tādi burkānu plāceļi, gan jau tie neko nemaksātu. Šā vai tā, gan jau var piešaut roku tos paša spēkiem sagatavot.

3 Likes

Es arī parasti esmu pārsteigts - bet vislabāk ir tieši Maximā būt no rīta stundām (ja iespējams, 9/10), kad izliek to produkciju. Man vienreiz palaimējās, kad bija visi 3 plāceņu veidi - burkānu, biešu un spinātu izlikti. Tajā reize nevarēju visu paņemt :rofl: Visi pensionāri ņem tās pakas rokās un nevar saprast, kas tie ir un met atpakaļ.

3 Likes

Vispār šī ir laba tēma. Kamēr vien saldētavā ir vieta. :D Es, teiksim, aizvakar nopirktu Lidl 1kg laša ar 30% atlaidi. Iesālīju, sagriezu gabalos un ieliku saldētavā. Protams, pēc tam nav gluži tas pats kas svaiga manta, bet galīgi nav ne vainas.

1 Like

Man labāk patīk sasaldēt, nekā ka aiziet postā. Bieži tāpat sanāk, ka visu neapēdu laikā (izņemot malto gaļu). Tādēļ, ja iespējams - saldētava. Izņemumi ir kādi marinējumi (dārzeņi), augļi utt.

1 Like