Matu mazgāšanas un šampūnu ieteikumi

Lol tie mati mani novedīs līdz tādam ka tūlīt arī paņemšu uz nulli viņus.
Jau otro mēnesi nevaru viņus dabūt tīrus visu laiku šķiet netīri, mainu šampūnu, kondicionieri, nelieku vispār, skaloju ilgāk, mazgāju ilgāk nekā :smiling_face_with_tear:
Un man ir bijuši ļoti gari un ļoti īsi mati, it kā vajadzētu kaut ko saprast par tiem, bet nekā, pat nopūtu putekļus no fēna un tāpat pat pēc fēna mati šķiet taukaini. :caveman:

Man vienīgā problēma ir blaugznas. Reizēm liekas ka Ziemassvētki klāt lai arī cik bieži mstus nemazgāju

1 Like

Man palīdzēja divreiz šampūnu ieklāt (classic head and shoulders) - dažreiz mati uzkrāj par daudz putekļu/līdzekļu un tad ir jāizmazgā divreiz.

1 Like

Nu tad rīt iešu pirkt Head and Shoulders, un vēl man ieteica iemērkt pilnīgi visus matus ūdenī pēc skalošanas, nezinu cik daudz tas palīdzēs bet desperate times means desperate measures.
Ja tas nepalīdzēs tad mērcēšu nātru ūdenī es nezinu vairs :D

Pārāk bieža mazgāšana var būt blaugznu cēlonis. Un jāžāvē ar fēnu, jo ja atstāj tāpat izžūt, no tā arī var veidoties blaugznas. Head & Shoulders neiesaku, jo tas īstermiņā varbūt novērš blaugznas, bet pēcāk rada blaugznas pats. Vienīgie sakarīgie pretblaugznu šampūni ir tikai aptiekā, piemēram, Vichy Dercos sērija, ko man rekomendēja dermatologs.

2 Likes

Jap…frizieru skolā parasti arī māca,ka šampūns divreiz ir jāliek.
Ar pirmo tu ķipa idejiski dabū atvērt matu zvīņas(terminaloģiski i think viņas sauca savādāk ,but lets roll with this),lai izvilktu visu lieko ārā un ar otro jau tu kārtīgi izmazgātu galvu.Plus der lietot either balzāmu vai kondicionieri,kas palīdz šīs matu zvīņas aizvērt.Sāvādāk mati būs grūti ķemmējami un nepaklausīgi.(Tā frizierus vismaz māca)

2 Likes

Njā… fēnu mati sen nav redzējuši. Man gana īsi lai ar dvieli varētu nožāvēt

Tad manā gadījumā būs 2 reizes ar šampūnu un trešajā reizē ar kondicionieri? o.o Vai vispār labāk nelietot kondicionieri ja ir taukaini?

Jap.Nu ja nejūties droša par kondicionieri pamēģini balzāmu un paskaties kā mati reaģē uz to

1 Like

Nekādā gadījumā nepērkat Head and Sholders! Tas ir risinājums tikai tad, ja ir saspringts grafiks, kur jāizskatās normāli, vai arī 3 dienu ilga dzeršanas ballīte/festivāls.

Tā ir pilnīga ķīmija, kas aizlipina galvas šūnas un matu saknes.

Ja grib risināt problēmu ilgtermiņā, tad jālieto medicīniski līdzekļi. Ar ķīmijām jūs varat iebraukt vēl lielākās auzās.

Pati pirmo mūžu lietoju Head and Sholders vasarā. Man nedēļu nevajadzēja mazgāt matus, bet tas mani šausmīgi pārbiedēja. Okay, blaugznas pazuda (man vienk āda lobijās no nosauļotas galvas un okeāna sālsūdens/baseina hlora), bet ilgtermiņā viņu nekad nelietotu

1 Like

Sheeeit, es sēžu uz H&S jau entos gadus, jo neviens cits, kuru esmu mēģinājis, nepalīdzēja, uzreiz blaugznas atpakaļ. Mazgāju matus reizi pāris dienās, 2x, jo ar vienu nepietiek.

Man ir šitāds brīnums. Nopirku jo bij atlaide

1 Like

Then again gandrīz katrs otrais šampūns veikalā tāds ir,ne tikai head and sholders

1 Like

Tur nekas par blaugznām nav rakstīts, značit nav pret blaugznām.

Es savu Lift Up Syos lietoju jau, ja nemaldos, 8-9 gadus. Visp nav problēmu :tulip:

Reāli viss, kas ir pieejams parastajos veikalos, ir pārāk agresīvs un nelabs ādai/matiem. Dermatalogi rekomendē produktus tikai no aptiekas. Eucerin, Vichy high end gals, La Roche, ja grib kaut ko nedaudz lētāku varbūt Bioderma, bet neesmu fans. Downside tāds, ka tur viss uzreiz maksā €10-€30 EUR par produktu.

1 Like

Tas tak vispār pofig, galvenais, lai reāli strādā un paliek labāk. Man šampūna pudele iet mēnesi vismaz, tā kā 30€ uz mēnesi regulāras lietošanas nav nekas.

Bet smuki smaržo…

Nu jā, sniedziņš arī smuki snieg…

1 Like

Lmao…man tieši no Syos bija šausmīga nieze galvas ādai,then again esmu jūtīga un man arī kosmētika ir jāizvēlās prātīgi.Varbūt es vnk nepanesu kādu izejvielu tur

1 Like