Ko Tu šodien darīji?

Bet tas taču bija pasākums… Publisks pasākums, vai tad ne? Ja jā, tad kāda starpība, kas redz to bildi.

Ne īsti publisks, diezgan noslēgts.

Bro, tā intriga :joy::joy::joy:

2 Likes

100 dienu killstrīks duolingo aplikācijā, mācoties japāņu valodu. Liekas, ka mācoties kādu citu, tuvāku valodu(piem, franču vai spāņu) pēc 100 dienām jau varētu veidot kādu ‘‘basic’’ sarunu, bet ar japāņu valodu nav īsti pat sajūta, ka virsma būtu pagrābstīta. Tā liekas baigi neizsmeļamā aka.

Ko sanāca izdarīt 100 dienās:

iemācīties sasveicināšanos
iemācīties hiraganas pamatsimbolus
iemācīties katakanas pamatsimbolus
mācoties katakanu-paspēt aizmirst hiraganas simbolus
iemācīties pasūtīt suši/zaļo tēju/rīsus/ūdeni :D
paprasīt norādes un parādīt kur atrodas universitāte/stacija/pietura/veikals/depo
pateikt, ka kāda valsts ir liela/maza
iemācīties pāris veidus kā raksturot cilvēkus
iemācīties pateikt, ka TĀ SARKANĀ ir mana cepure/lietussargs :D

9 Likes

Try Korean next. I’ve heard it’s WAY easier.

48 posts were split to a new topic: Matu mazgāšanas un šampūnu ieteikumi

Šodien skatijos 1. Watching Good Night World… Un veidoju jaunu darbiņu! Pabeikts!

7 Likes

Šijā nedēļā īsais grafiks un nākamo nedēļu atvaļinājums, tādējādi izdomāju beidzot pieķerties pie kalendāra ilustrācijas.Pie reizes gribu visu pareizi uzzīmēt tādējādi atgriežos pie pamatlietām,kas zīmējot būtu jāievēro.Šajā gadījumā-perspekrīvas.
Mans mazais perfektcionisms savādak nedos mieru

7 Likes

Tas tādas skolas laiku atmiņas atsauca…

Iemesls kā dēļ perspektīvas vienmēr asociējas tikai ar ielu krustojumiem un neko citu XD

Man arī tāda sajūta,kad vesela čupa ar art grāmatām un visām jāiet cauri xD

2 Likes

Man patīk ka bad boys ir vesela grāmata…

Kur ir pamācība kā good boys zīmēt?? Ko?

Tā vairāk ir ilustrācijas grāmata…tur vnk bija pāris mani fav artist un nevarēju nenopirkt






Plus pls bi*** since when es būtu ieinteresēta in good bois xD xD xD

3 Likes

I mean fair point XD

Just my naive non edgy mind doing it’s whimsical nonsence

Mainot tēmu…šausmas kā negribas vilkties rīt uz darbu…piepeši atcerējos to kaudzI ar darbiem " pa ko parunāsim pēc svētkiem" un pat negribas pa to domāt

Īzī…saki ka puncīts sāp. Vienmēr nostrādā.

Tad es jutīšos vēl sūdīgāk. Es sevi pazīstu, es pat skolas laikā jutos emocionāli slikti dēļ tā ka biju pārāk slims lai uz skolu ietu.

Like es gribu iet uz darbu bet negribu strādāt XD


Saliku omei drēbju skapja rāmi un salīmēju atvilktnes. Atliek ielikt durtiņas un atvilktnes, bet vispirms viņi tur sakārtos televīziju, var nākties to skapi vilkt nost no sienas

8 Likes

Es tomēr negribu būt aģents…tas reāli nav man…es nemāku cilvēkus…kā cilvēkiem pateikt “Sorry veči, I give up, 2 nedēļas man jau bija pa daudz…”

But fuk, es pat vēl kursus neesmu pabeigusi. Viss ir cool un interesanti, bet…bac, es nemāku uzmākties…:smiling_face_with_tear:

Skaties. Ja jūti, ka nav, tad nav. Ja problēma ir tīri tajā, ka nesanāk, tas ir pilnīgi normāli, ka tev vajag vismaz pus gadu strādāt, lai sāktu kaut kas puslīdzlabi iet uz priekšu.

4 Likes

Uff…manuprāt latvijā par NĪ aģentu strādāt ir īpaši smagi jo nu…we poor as fuck