Matu mazgāšanas un šampūnu ieteikumi

Varbūt jāatrod ar kanēļa un krustnagliņu aromātu, lai pilniga Ziemassvētku sajūta lai kur es ietu

Akd lūdzu nē.

Man personīgi šķiet ka tā ķīmiskā smarža no vīriešu šampūtiem ir super hot, soo…just stay on those and u will be fine :D

That 70S Show Reaction GIF by Laff

3 Likes

Nu es neteiktu ka tagadējam ir baigi ķīmiskā smaka…un vispār man patīk tie ne- vīrišķie aromāti labāk. Like es negribu ost pēc barbekjū un degušas klksnes, es labāk pēc citrusaugļiem smaržoju

Oh brother…jungle on your head :palm_tree::hibiscus::banana::coconut:

Gotta fully embrace the monke :monkey:

Then don’t trim your beard!!!

Secinājumi lasot visu šo ir jāiet uz aptieku pirkt šampūnu :D Jo veikala šampūni man ir aptiekas nav :D

1 Like

Capture
Manuprāt ļoti labs !

1 Like

GANG SYOSS FTW! :metal:

Izlasiet iepakojumam pedejos 2 vārdus jau sapratīsiet ka labāku nav! :smiley:

Tādu arī savulaik pamēģināju, stāv pudele knapi palietota. Absolūti nederēja.

Tad laikam katram savs… ,jo man tikai šis līdzēja…

Nevis laikam, bet tā vienmēr ir bijis. There is almost nothing in this life that’s 100% universal, except water and air.

Vienmēr esmu teicis-nav matu, nav problēmu :D

1 Like

Ja pliks pauris tad nevar just kā vējā plivinās mati. And like…vai tā vispār ir dzīve bez šādas sajūtas?

Overrated as fvck xd
Pamēģināju 2 gadus negriezt matus, bija forši headbangit koncertos, bet citādi tie nes tikai grūtības un lieku pisaku. #nauverc

2 Likes

Pamēģini Vichy Dercos.Tur ir vairāki atkarībā no galvas ādas/blaugznu tipa. Meklēt “VICHY Dercos Anti Dandruff” - Piegāde visā Latvijā | Mēness aptieka

Sākumā 3 reizes nedēļā, un pēc tam 1-2 reizes nedēļā profilaksei.

Nu, man ir taukaini mati, tāpēc es mazgāju reizi 2-3 dienās, tikai vienu reizi nedēļā, manuprāt, man 100% nespīd.
Jeb tu domā pārmīšus ar kkādu citu parastu šampūnu?

Bet pamēģināšu noteikti.

ah, man vienkārši citāds matu/ādas tips. Skaties pēc vajadzības.

1 Like