Main Eurovision Topic - 2024

Nezinu vai kāds šodien supernovu skatās, bet ta " the cats song" baigi kpop mēģināja atdarināt, vismaz vizuāli( jo lirikas bija pārāk klusas, vsp neko nedzirdeju)

Es ceru ka žūrija izlems par Kaķa dziemu vai ECTO

Nu ko Don…Laj Veicas! Bet Vēstulēm viss respekt!!!

Somija jau atkal dabūs otro vietu eirovīzijā. Tā dziesma ir leģendāra:
@H_Hercogs Tu man piekritīsi!!!

1 Like

Tas, kurš vada Eirovīzijas officiālo kanālu ir ļeģenda!

ECTO bija briesmīgs. Kaķa dziesma gan bija forša. Mani favorīti bija Dons un Alekss Silvers.

2 Likes

Izej ārā un ieej atpakaļ iekšā.
Par šādiem komentāriem manā priekšā nemētāties :rage::rage:

ECTO izskatījās pēc tāda priekšnesuma ko rādītu tehnikumā. Papildus šim visam random čoms fonā visu laiku lēkāja apkārt. Galīgi garām.

Pagaidām visa tauta ir dusmīga par Somijas izvēli. Ķip Somija cenšas uzsēsties uz ChaChaCha bandwagon. Bet es nez, man liekas ka Eiovīzija nav nekas bez jancīgajiem gabaliem 🩷 Un akd, 90to vaibs ir vienk mans fetišs!!!

Par Latviju tauta ir diezgan priecīga. Visi saka, ka uz Finālu mēs tiekam.

Nuuu…nez

Cha cha cha man personīgi patīk labāk. Somu valoda, plus metāla elementi. Gabals pie kura var gan kratīt galvu gan pakaļu. Šitas ir vnk dīvains. Ar zemo cenu veikala Hackerman un doldlamingo

Supernovai vienmēr ir sūdīgi skaņotāji, vārdus nevar dzirdēt, pusfinālos simtsreiz labāk viss izklausās

Dons ar savām asarrainajām acīm tomēr nopelnīja manas simpātijas beigās :pensive: nebija mans favorīts, bet lai jau nu čalim veicas

Ierunājās cilvēks kas pagājušajā reizē manus favorītus apdirsa

Dononkulis uzvareja…atkal lv netiks finalā ganjau

“Nevaru sagaidīt, kad šis cilvēks varēs Eirovīzijā uz skatuves pasēdēt, pastāvēt un pabļaut dažas minūtes angliski eiropiešu akcentā, kamēr mēs aiz garlaicības viņam skaitām cik uz pieres izvietotas perfekti vienādas līnijas un vai uz tām varētu sarakstīt visus dziesmas vārdus kā līniju burtnīcā vai tomēr jāpagaida vēl dažus gadus. Vismaz laicīgi varēs braukt mājās, butībā nodziedi un laid uzreiz prom”

Iz r/latvia

1 Like

Dzeja.

dis tho ;DD

5 Likes

Šodien nonācu priekš sevis negaidītas domas.
Eirovīzijā faktiski, ir divi uzvarētāji. Viena dziesma, kas uzvar balsojumos.
Bet otra, tā mēmīgā, kura ieiet visur un pa savam dzīvi krienti ilgāk un pat ilgtermiņa kļūst krietni populārāka. Un atminās ilgāk. Pie tam reti, kad sakrīt šie aspekti uz vienu un to pašu dziesmu.
Ne fakts, bet tendence tāda ir kuru esmu novērojis.

5 Likes

Igauņiem feins gabals

1 Like

I wish to take back this statement because no rules has grown on me. By a lot

ES TEV TEICU!!! :boom::boom::boom: