#28 AF.LV zīmēšanas izaicinājuma rezultāti

Kurš vēl atceras šo tēmu? Brīnumainā kārtā piemirsu tikai uz dienu… :sweat_smile:
Gaidīju jūsu ziedošos darbiņus, šoreiz piedalījās divi drosmīgie. Abi zīmējumi ir nudien jauki, un arī pēc tematikas ļoti līdzīgi - tēls ziedu ielokā…


Pirmais bija @Farlien ar savu šķietami kluso tēlu, kurš dziļdomīgi vēro sakuras zaru vējā… Ļoti patīkama krāsu kombinācija, varbūt vienīgi fonu prasītos mazliet tumšāku, vismaz uz mana monitora zilās debesis knapi pamanāmas. Labi izjūtama darba noskaņa, sastindzis miera mirklis.


Un otra drosmīgā - @NeptuneFox ar savu best girl (vai būs ļoti nekaunīgs jautājums, ja paprasīšu, kas viņa ir? :sweat_smile:) sakuru ielenkumā. Arī patīkama krāsu kombinācija, ļoti dzīvespriecīga - saskaņojas ar meitenes plašo smaidu. Mazliet neizpratni rada pozīcija - sākotnēji likās, ka meitene guļ zālē, bet vai tomēr viņa stāv kājās? Man patīk mazās detaļas šai darbā - ziedi uz apģērba, svārku dekors, baltās pildspalvas highlights

Bet ķersimies pie uzvarētāja -
drumroll
drumroll

… Apsveicu @NeptuneFox ! Mani laikam uzrunāja tā baltā pildspalva :sweat_smile:.
Balvā gan ir tikai uzdevums sagatavot nākamo izaicinājumu :grin:

5 Likes

Gumi Megpoid :DD viņa man ir eternal best girl. Kad nav, ko zīmēt, vienmēr skicēju.

Viņa stāv. Vienkārši uzzīmēju uz papīra lapas pa diagonāli nezin kāpēc. :woman_shrugging:

Jap, man arī patīk tā baltā pildspalva. Mana vājība.

Hmmm. Tā kā mēs te bijām tikai divi, varu piedāvāt @Farlien sadarbību nākamās tēmas izvēlē.
(bet paldies! Prieks, ka patika! :heavy_heart_exclamation:)

1 Like

Vai kāds lūdzu izveidos jauno izaicinājumu?
@NeptuneFox :roll_eyes:

Vēl domāju par tēmu…

Es negribu steidzināt, bet augusts ir lieliskākais pēdējais brīdis, kad ko uzdot zīmēšanai :D

1 Like