Main Eurovision Topic - 2024

Māsas un Brāļi - Eiropa atkal vienojas vienā lielā pasākumā!

Dalamies ar sajūtām, ziņām, favorītiem un drāmu!!

Kāds grib varbūt Supernovas watch-party?

1 Like

Kad vsp būs supernova?

Kas piedalīsies Supernovā:
Agnese Rakovska – “AI” - Pa daudz autotune, ko Eirovīzija ir aizliegts lietot, bet dziesma ir nice - 7/10
Alekss Silvers – “For the Show” - itkā labs beat un elektronika, tautu varētu pavilkt - 8/10
Avéi – “Mine” - diezgan safe dziesma…pat pārāk safe, bet publikai patiktu - 6/10
“B/H” – “Amsterdam” - booring - 1/10
Dons – “Hollow” - viņš jau parādas daudziem bookmeikeriem topos. Laba bals angļu dziedājumā. Varētu izvilkt - 8/10
Ecto – “Outsider” - dziesma ir no ļoti mazzināma žanra, varētu apmierināt eksperimentālā EDM žanra cienītājus. Diemžēl audio ir veidots kaut kādā trashy programmā, attiecīgi ar skaņu ir dīvaini, bet ja profiņi pieķertos, tad varētu skaņdarbu padarīt tīrāku - 8/10
Edvards Strazdiņš – “Rock n’ Roll Supernova” - country nekad neaizies Eirovīzijā - 1/10
“Funkinbiz” – “Na Chystu Vodu” - pārāk mierīga, nav odziņas un nav priekš Eirovīzijas - 1/10
“Jar of Kings” – “Wildfire” - Klasiskais roks, kas varētu pavilkt tautu, bet nav odziņas, neizturēs konkurenci - 4/10
Katrīna Gupalo – “The Cat’s Song” - burvīga balss, bet pa mierīgu Eirovīzijai - 7/10
“Papīra lidmašīnas” – “Mind Breaker” - pārāk mainstream un extra dīvains - 2/10
Patrīcija Spale – “Heaven’s Raining Down on Me” - mēs svinam mūziku vai guļam? - 1/10
St Levića – “Tick Tock” - ir potenciāls, bet pietrūkst spēka - 5/10
Sasha Sil – “Love is a Language” - skaista dziesma, draudzīga priekš radio, bet meh - 5/10
“Vēstulēs” – “Kur?” - Latviešu valoda Eirovīzijāāā? JĀ LŪDZU…Pie skaņdarba var piestrādāt…bet nu bļin…balāde…dziesma smuka - 7/10

All in all, ja Dons neuzvarēs, tad mums nav izredžu EIrovīzijā, bet varam kopēt no Serbijas 2023 izvēlētā čubāra, un ņemt Ecto, kura skaņdarbs piesūktu konkrētu audience, kā to izdarīja Serbija.
Vēl jau varam spiest uz Vēstulēm, jo Eiropai patīk, ja dzied orģinālvalodā.

1 Like

Tātad mans TOP:

  1. Ecto – “Outsider” - orģināls un blāsto!
  2. Dons – “Hollow” - mainstream, bookmeikeriem patīk
  3. Alekss Silvers – “For the Show” - meitenes siekalosies
  4. “Vēstulēs” – “Kur?” - LV valoda
1 Like

Būšu atklāts- es nesaprotu ko LV joprojām lien tajā eirovīzijā. Panākumu nav, tēriņi baigie, naivi vēl sūtam mūziķus nevis klaunus( reāli horvātija, vācijas un somijas gabali bija daaaaudz labāki un izklaidējošāki par to kas vinēja vsp)

Vajadzēja vēl vienu no fucks given projektu kā wolves of the sea. Lēti kostīmi, lirikas īsti par neko bet sasodīti lipīgas, just good wibes

1 Like

Vai arī no leišiem pašpikot XD

1 Like

Btw, šogad Igaunija blāsto!! Iesaku paklausīties viņu semi-finālu!! Amazing gabali!

Ja nemaldos, 3 februāris

Es.Dievinu.Eirovīzijas.Mēmes

3 Likes

Im all for the watch party

1 Like

Es varbūt ar kompānijas pēc pieslēgtos. Redzēs vai būšu rīgā vsp

Jap un fināls 10.

Yeee…tā ir mana mīļākā dziesma no visām,a šī paņem uzdirš viņai… vispār ne kauna ne goda un mūzikas gaume arī nav apparently :pensive: sad life of summer

Kitty cat dziesmu varbūt varētu sūtīt tālāk for the meme, bet šogad neloloju nekādas cerības lmao

2 Likes

Atkal Eirovīzija? Tā taču jau nesen bija. Tur bija tas zviedru čoms zaļajā kurtkā.

šitie tev nav dziesmu un deju svētki, vai olimpiskās spēles, šitas ir katru gad’

how dare you!!

how dare you GIF

soms, viņš ir SOMS!!

2 Likes

es gan to supernova nu tā tā, man vairāk pats fināls the OG stuff, kas maijā būs :kawaii_potato:

3 Likes

yap, es ar par fināla watchparty :clap: :clap:

1 Like