LVAnime Subs Jaunā mājaslapa!

Ja ir interese latviešu animē, ir iespējams apskatīt latviešu anime tulkotāju grupas jauno, maziņo mājaslapu šeit. Lūdzu, padodiet ziņu par atsauksmēm utt. :) Liels paldies.

Pirmais jau ko ievēroju tas chibi latvija no Hetalia :smiley:

Ahhhh, Zilais Eksorcists skan diezgan neveikli…

Kopumā izskatas jau labi, bet tiklīdz parādītos lielāks saturs, varētu palikt nedaudz neērti, bet nu tas gan ir tikai tad, kad būs diezgan vairāk satura.

Šis ir tikai pagaidu variants. Ja cilvēki būs patiešām ieinteresēti, tad pārcelsimies uz lielāku mājaslapu, kur lielāka apjoma saturs nebūs problēma. :smile: Liels paldies, ka padevi ziņu.

ja pameklēt, tad varu atrast veco anisakuras lapeles kodu, kura bija domāta 100+ materialiem. ))

WordPress nevarēja normāli izvietot multimēdiju? Es tiešām nezinu. :smiley:
Afiliāts jei! 480p un divi logi reklāmas. =_= Jāsakrāj minimums 2 500 skatījumi, pēc paša izdevīgākā tarifa. Latviešu skatījumu tarifs ir 20 000 pa 10$. Minimālā pārskaites summa no servisa ir 10$.

Kāda jēga kaut ko dižu veidot, ja cilvēki, iespējams, vispār neko nevēlas skatīties? Ja būs interese, tad arī aiziet - laižam vaļā ar lielām lapām, bez reklāmām, ar normālām opcijām utt.

Kad būs redaktūra “Džovanni salai” gatava!? =_="

Es neteiktu, ka negrib, vienkārši nav tik daudz satulkots, piemēram nav visa sezona iztulkota vai kā tamlīdzīgi, vismaz cik es esmu redzējis. Un godīgi sakot, ja es nebūtu šajā forumā es šaubos vai zinātu par jūsu tulkotāju grupu. Bet nu es esmu tāds pasīvais skatītājs, takā man arī daudz info paiet garām.

:neutral_face::sweat::fearful::scream:

Es aizmirsu par to filmu. :bow:

1 Like

Brīnums, ka SAO nepieminēji. :smiley:

Es to pašu SAO labprāt noskatītos ar lv sub. :slight_smile:

Tas būtu kādu pus gadu jātulko.

Tev jau neviens neliedz pašam roku iemēģināt SAO tulkošanā :smiley:

Un kāpēc man kaut kas par SAO jāsaka? :smiley: Nenolieku jau tik traki to SAO :smiley:

1 Like

Nu tad ātri atceries! :smiley:

SAO pirmās epizodes būs klāt nākošnedēļ. :slight_smile:

1 Like

Cenšamies joprojām atrast jaunus veidus, ka publicēt mūsu grupu. :slight_smile: Un joprojam tulkojam un liekam jaunas epizodes, tā kā vienkārši esi modrs un ik pa laikam apmeklē mūsu lapu. :slight_smile:

BARAKAMON PIRMĀ EPIZODE PIEVIENOTA! :slight_smile: Droši dalaties sāvā viedoklī - patīk/nepatīk, vēlaties/nevēlaties vēl epizodes utt.

SWORD ART ONLINE PIRMĀ EPIZODE PIEVIENOTA! :slight_smile:

Es jau nāāaku.

Kā naktstauriņš uz uguni. :smiley: