Lightyear - Toy Story prīkvela spin-off

Masīvs sveiciens!
Kadiljaks uz trases.

Disney pēdējos gādos mīl atdzīvināt vecos garadarbus un veidot viņiem dāžadus atvasinājumus, priekšstāstus un dāžadi paplašināt franšīžu caurumus. Te vēl viņiem jāuztur savs tiešsaistes kino katalogs, izdomājot dažādus brīnumus.

Lightyear (2022) - IMDb

Lightyear in Rotaļlietu Stāsta atvasinājums-prīkvels, kurš notiek Rotaļlietu Stāsta visumā un stāsta par personu, no kuras iedevsmota “Buzz Lightyear” rotaļlieta, kuru saņēma Endijs pirmājā filmā, vēl tālajā 1995. gadā. Bet tas, nav pirmais šāda veida darbs - pašā tūkstošgades sākumā bija mult-seriāls Buzz Lightyear of Star Command, kurš esot bijis populārs šur tur pasaulē.

Darba aizsākumi meklējami 2016. gadā, pēc Finding Dory pabeigšanas, kas ir turpinājums Finding Nemo, kad turpinājuma režisors Angus MakLeins saņēma atļauju savu ideju paradīt lielajiem bosiem.
Ideja bija vienkārša - kādu filmu būtu redzējis Endijs, ka viņš būtu vēlējies nopirkt personāža figūriņu. Un būdams liels zinātniskās fantastikas piekritējs, manīdams Bazza domstarpības par realitāte ar klišeju sajaukumiem, bija ideja padarīt filmu par kaut ko vairāk nekā jokiem.
Sanāk tāds filmas “Inception” - mēs skatāmies filmu, kur personāžs redzēja filmu un iemīlot to noprika figūriņu, kuras piedzīvojumus mēs redzējām.
Vai bijušas problēmas vai sasniegumi filmas izstrādes gaitā nav zināms, tāpēc varētu spriest, ka ražošana noriss bez problēmām. 2019, maijā The Ellen DeGeneres Show epizodē, Tims Allen izteicās, ka Toy Story 4 būs pēdējā filma stāstā.

Savukārt producents Marks Nīlsens, nenoliedza tuprinājumu, jo lūk pats Pixar ar nenoliedz šādu iespēju. Savukārt cita aktrise Annija Potsa, kas ieskaņoja Bo Peep, izteicās, ka fani varētu būt ieinteresēti redzēt, kas notika ar personāžiem tālāk.

2020.g. decembrī bija paziņots officiāli par filmu. Galveno lomu ieskaņos Kriss Kapteins Amerika Evans, tādejādi kļūstot par Marvel Universe trešo aktieri Pixar otrajā filmā. Pirmā filma bija maz kam vajadzīgā Onward ar Zirnekli Hollandu un Krisu Zvaigžņu Lordu.
Savukārt kā scenārists ir Pīts Dokters, aiz kura pleciem stāv Inside Out, Monster Inc., Up, Soul un galvenais - sarakstīja pirmās divas Toy Story filmas. Tāpēc pa savam šaubu šeit nav. Pie stūres ir zinoši cilvēki, kuri nav pievīluši. Tomēr jautājums cik Pele tur savās rokās cieši grožus…
Par projektu, pat pēc treilera noskatīšanās paliek tomēr vairāk jautājumus, tomēr sava atmosfēra un zinātniskās fantastikas deva tam nenoliedzoši piemīt. Atsaucot atmiņā sendienu redzētās filmas, kā arī kaut kādus sen zināmus šermuļus.

Filma gaidāma 2022. gada 17. jūnijā.

Kādas tavas domas braucēj par gaidāmo šedevru?

Jauna Disney filma, jauna iespēja skatīties uz jaunāko 3D grafiku. Stāsta ziņā baidos nesaožu neko pievilcīgu.

_0-10 screenshot

1 Like