Kur iegūt vidējo izglītību Rīgā? (Ar IT novirzienu)

Un, es atvainojos, es pavisam noteikti esmu ķirzaka. Excuse you.

Tā kā parastajā vai iestājeksāmenā? Parastajā - 9; iestājeksāmenā - 116 no 137. Nekā pārcilvēcīga.

1 Like

Da tu esi Pitagors… : |

Iebilstu. Man patīk arī irracionāli skaitļi, es noteikti neesmu Pitagors. Es nediskriminēju kvadrātsakni no divi.

Vienalga tu esi cilvēks, kas skaitās pie augstā līmeņa cilvēkiem

Tikai neaizmirsti, ka visā skolā esmu ne tikai es, bet vēl arī citi tūkstoš cilvēki. Šā vai tā, lai arī kāda es būtu vai nebūtu, tev tas neko nemaina. Nenolaid ķepiņas, draugs! You can do it!

Tas maina daudz ko… Es tevi sāku apbrīnot :o

Viņa piedāvā privātstundas. :grin:

Es esmu tikai tāds pats cilvēciņš kā visi citi + mazmazītiņa deva veiksmes + ļoti liela mīlestība pret eksaktajām zinātnēm.

Un, jā, privātstundas ir apspriežama lieta. :laughing:

Ar to tā nosaukto papīrīti tu iegūsti neizsakamu iespēju iet prakse, kas tev jau dod darba pieredzi + vari dabūt atmaksātu praksi, kurā tu iemacīsies daudz labāk IT nekā ģimnāzijā un noteikti daudz labāk nekā universitātē

1 Like

Tieši tā pat kā apgūstot pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību augstskolā vai koledžā…

2 Likes

Man tas pazinja pabeidza RTK. Arii par IT dalju. Veel piems paar’ nedeeljaam runaaju, teica, ka vinjam nekas no maaciitaa shodien neder.

1 Like

hz kā kura profesija gan jau, mehatronika un elektronika rtk ir izcila.

Kas arii buutu logiski. Tehniskaa tomeer, nevis tehnologiskaa.

2 Likes

Ietektu tev iet uz std::videni/elite::ģimnāzija. Pēc tehnikuma maz cilvēku ir motivēti mācīties tālāk.

1 Like

Ar cilvēku pārsvaru izskatās, ka uzvar ģimnāzija :smiley: mēģināšu tad tikt uz turieni un paralēli mācīties pašmācības ceļā ^^

Tikai, Dieva dēļ, lieto TAB.

image

2 Likes

Kas tas tāds o_O

Pienāks laiks un tu sapratīsi. Pagaidam nepeisarņo galvu ar programmēšanas jokiem :smiley:

Aaaa nu ja tu taadaa zinjaa… tad es lkm sapratu xDD