Kristianux budžeta veļasmašīnas meklējumi

Sāku prātot par veļas mašīnas pievienošanu savai saimniecībai. Viens: viņas ir dārgas AF, Divi: I will now judge people based on their washing machine state, and not by price, but the state of disintegration?

Skaties no otras puses. Tu to lietosi daudz un dikti un visticamāk arī diezgan daudzus gadus. Tāpēc gan jau ka tas ir vērtīgs ieguldījums. Veļasmašīna par kuru es sapņoju ir tāda kurai ir arī iebūvēts žāvētājs.

1 Like

Tev der tikai kāda īpaši spicā vai? Tās, protams, maksā naudu, bet ir lētais gals.

Lētie gali plīst itkā ar puņķiem turētos kopā

Man dzīvoklī kaut kāds lētais Candy jau 15+ gadus griežas. :D

3 Likes

Ja grīda stabila, tad lētais variants var ilgi nokalpot, ja nē, tad bieži plīsīs.

1 Like

Karoča: ES ESMU SKOPS!
Biju nolūkojis simpātisku LG ar beigtu gultni ko būtu gatavs iztaisīt bet izrādījās ka ass ir izdilusi un tos gultņus bendē nost vienu pēc otra :confused:

Ieguldījums ilgtermiņā izklausās jau labi, izņemot faktu ka manas mazgāšanas izmaksas ir aptuveni 5€/mēnesī un normālas A klases mašīnas maksā ne mazāk kā 300€ kas nozīmē atmaksāšanās periodu 5 gadu garumā.

Sākumā neprātoju atdot ne vairāk par 100 uz labu lietotu bet paskatoties riņķī uz stadiju kurā viņas ir (atsauce uz judgement par cilvēkiem) pacēlu savus standartus uz mazliet otu iekārtu līdz 180€ un A klasi kā minimumu.

Tagad tikai pacietīgi gaidu dizainu ko gribu virtuvē ar pārējo tehniku. Balta tehnika mani atbaida.

OMG, veļasmašīnu “atmaksāšanās periods”… That’s taking it too far, man. Šī nav investīcija.

WTF? Par tādām kapeikām un LABU?

1 Like

I have the patience and know-how.

1 Like

Skopais maksā trīsreiz. Ja ne naudā, tad laikā, bet laiks ir nauda, so…

Es skatos anime un spēlēju genshin. Pareiz manam laikam nav lielas vērtības.

2 Likes

Zelta vārdi

self deprecation aside, starp skolu un darbu konvencionāli lietderīga laika pavadīšana ārpus ikdienas darbiņiem šķiet pārstums mani izdegšnas robežai. Un sev par laimi es rodu krāmēšanos ar tehniku nomierinošu, gandrīz meditatīvu izņemot gadījumus ja jācīnās ar softu.

Es atklāti sakot esmu autā par cilvēkiem kas spēj skolu un darbu sabalancēt. Like pēc darba dienas esmu essentially zombijs

1 Like

Es vidusskolas laikos pirmo dienas pusi pavadīju darbā (uz pusslodzi), otro pusi vakarskolā. Knapi paspēju no darba līdz mājām, uztaisīt un apēst ēdienu, un aizskriet līdz skolai. Needless to say, vakarā biju beigts, jo mentālā noslodze no abiem, loģiski.
But I did it because I had no choice. Un tas, ka skolotājas bija superīgas un klase laba, noteikti palīdzēja, jo reāli ejot uz skolu nebija tāda “aw shit here we go again”.

Iemet aci iekš Verners DE, Valmierā ar viņiem fiziaksi veikals.
Neteri viņiem ir faktiski jauna tehnika. Nesen nopirku sev vienu, atmazgāju dažas švīkas un gatavs.
Indesit B klase ar 8kg iekraušanu. Standartā maksā vismaz 600, nopirku pa 250 laikam…

Nereti viņiem ir tehnika, kas bijusi domāta citam tirgum, līdz ar to būtu mazliet jāapgūst franču, poļu vai rumāņu reizēm.

Pa savam, ja nav displeja, tikai podziņas ir labāk, mazāk riska, ka plate aizlidos pa gaisu un remonts izmaksās lētāk.

Neiesaku Candy - vismaz cik dzirdēts un teikts, ātri salīdzinoši nomirst, mirst plate vai gultņi.

1 Like

Būs grūti iepiest, ja vēl pietam ne baltu.
Man šķiet, ka pie A klases un 180 euro nekas neeksistē. Vismaz na sastapts.

Šo man 220 piedāvā :D :D

https://220.lv/lv/velas-masinas/vidaxl-50548?id=9173178

Lūk tas ir budžeta variants. :D

1 Like

Piemēram VDE lētākais variants A klases ir šī.

Ja nemaldos Artic bija ražots pēc Beko licences Rumānijā, Beko rūpnīcas ietvaros.

Tāpat varu teikt, visi labie un lētie varianti tiek izķerti.
Kad es meklēju, manā klātbūtne ar vienu kuru biju noskatījis, kāds paspēja jau nopikrt netā ;D

Varu padalīties ar šīs vasaras veļasmašīnas pirkšanas atziņām:

  • ja plīst gultņi, plīst visām un labojamas laikam esot tikai whirpool, visas pārējās būšot misenē metamas (tā man pateica meistars, kurš apskatījās uz manu veco LG ar sadilušiem gultņiem)
  • neesot starpības ne A ne E klasei pēc elektrības patēriņiem, ja vien katru dienu nemazgā ziemas pufaikas un segas
  • jebkurš jauns variants ap 300 eur būs labs, jo neviena mūsdienās tev ilgāk par kādiem 7 gadiem nekalpos (as in, kā garantija beigsies, tā visticamāk veļasmašīna arī beigsies)
  • ja grib ilgtermiņa ieguldījumu, tad jāpērk kaut kāda industriālā :grinning:
1 Like