Ko Tu šodien darīji?

Jap un jap. Atmosfēra ir nedaudz citādāka, bet man patīk ka tā skola nav baigais cūkkārpas pakaļdarinājums. Kā arī ir interesanti ka liels fokus ir likts uz atšķirībām starp mage un sorcerer

1 Like

Es ar noskatījos. Attack On Titan: Final Chapter, Final Part fr fr this time for sure final (promise).

1 Like

Kur tas tā ir?

Python masīviem

Kastīte kastitē, labāk izklausas tā. Vai kā saka Matryoshka dolls. Labi ka nav jakarto vēl.

15 posts were split to a new topic: Kristianux budžeta veļasmašīnas meklējumi

Kā man besī cilvēki kas velk visu garumā…

Kā zvanu, tā solās ka tūliņ būs novērtējums gatavs, un tā tas tūliņ divās nedēļās ievilkās

Birokrātija :smiling_face_with_tear:

Also kolēģe gar zemi ar covidu, kā izrādās

Sveicināts klubiņā… man ar kolēģi gāžas nost,es smējos,ka drīz sākšu staigāt skafandrā ja vēl kāds nokritīs,jo es slimot nevēlos :smile::sweat_smile:

Skatos Blue Eye Samurai. Pagaidām ļoti fascinē cik daudz vēsturiski elementi tur ir.
Gan jau ka uzbliezīšu mazu review, kad pabeigšu skatīties.

gribēju aiziet šodien uz kādu muzeju pēc darba, bet izrādās visi muzeji vai nu nestrādā šodien, vai strādā līdz 17:00 vai 18:00, kas tas tāds vispārībā -_-

2 Likes

Es biju pilnīgā pārliecībā, ka šodien ir trešdiena…esmu vīlusies…

Manus kaulus šodien caurdūra kādas 15 adatas. AMA

1 Like

Ņēma kaulu smadzenes?

1 Like

Aiii, negaidīju, ka uzreiz būs tik precīzs minējums, labs :D

Nē, nu ok, varbūt teorētiski tas ir drusku cits pasākums, bet globāli ideja pareiza. Ir tāda procedūra ‘‘osteorefleksoterapija’’

1 Like

Un kāda iemesla pēc konkrēti tev to darīja?

Lai uzbūstotu cilmes šūnu aktivitāti un veicinātu ķermeņa atjaunošanos. Reizi 3-4 nedēļās sanāk tāds prieks.
Iesaku pamēģināt asu izjūtu cienītājiem pun intended

Tas jau nav iemesls, tas ir gaidāmais rezultāts. Why do you need that in the first place?

pagaršoju ēdamos kastaņos, verdict: fuuu :D :D

2 Likes