Ko Tu šodien darīji?

Zini kā izsolēs, kurs būs gatavs vairāk maksāt XD

1 Like

Pie mums it kā mēdz darīt tādu prikolu, ka ieliek sludinājumu pa saistošu cenu, savāc visus pircējus un piedāvā tiem maksāt lielāku summu. Augstākais solītājs dabū īpašumu. Beigās sanāk izsole ar tikai vienu soli.

Nu es to vairak kā joku biju domājis XD

Izrādījās taisnība. :D Tikai tu neiedomājies, ka tas notiek vienā dienā ielaižot visus cilvēkus vienlaicīgi. Es pie mums pagaidām neesmu bijis vēl ne uz vienu atvērto durvju apskati, arī nav dzirdēts. Labi, ka tā, jo izklausās trešīgi.

Cik es manu, privātie censoņi mēdz sarindot vairākus pircējus ik pēc kādām 30-20 min, kas sanāk visai sasteigti. Mākleri toties rezervē vairāk laika, varētu būt stundu, grūti pateikt, jo tu visdrīzāk neredzēsi otru klientu.

1 Like

Šodien izgāju koridorī, lai tieši noķertu brīdi, kad kaķis kakā uz jumta (!!) :D :D mājās 3 kastītes, bet dāmai redz labāk sasnidzis jumts ;D

4 Likes

Saliku līdz galam omes drēbju skapi. Nenofočēju, aizmirsu, bet šitais skapis:

4 Likes

Nogulēju visus 5 modinātājus, pamodos…man pēc 7 min ir dzīvokļa izrādīšana.

Skrēju kā torpēda. Pie zābaka sagriezu pirkstu ( asiņo kā Nīlas Ūdenskritums), iekodu lūpā…

Kids, don’t watch Netflix till 3:00 AM

1 Like

Kā pret zābaku var sagriezt pirkstu??? Cik tev viņi ir asi?

Ah, ja pieķer sevi liekot 5 modinātājus tā jau ir pazīme nākamajā dienā gatavoties sliktākajam

Šis būs viens no 5umm3r deepest mysteries.
Need to Scooby Doo that shit some day…

1 Like

Jums like nav tā ka iekšējais pulkstenis ceļ augšā aptuveni vienā un tajā pašā laikā? Es mostos starp 7.00 un 8.00 neatkarīgi vai atlūztu desmitos vai četros

1 Like

Same, feel like shit tho

Uzminiet nu…klients neatnāca…:smiling_face_with_tear: Un kāpēc es tā skrēju…

Mans iekšējais pulkstenis ceļ ap 12:00. Ja vēlu eju gulēt tad viņš nobīdās uz 15:00

2 Likes

Es jau nesaku ka pamostos izgulējies XD

Manuprāt es ne reizi neesmu tik vēlu cēlies.

Man vēlākais ir bijis ap 17:00

1 Like

Šodien bija vides pārvaldes darba drošības apmācība… reāli likās kā epizode no ofisa vai parks n rec. Jaunais darba drošības speciālists ir baigais pipars. Un ūdeņu priekšnieks jau bij ierāvis, starp abiem baigais duets izveidojās. Also ūdeņniekiem ir elektrošoks. Nav godīgi

Beidzot redzēju atkritumnieku jauno darbinieci un pārliecinājos ka baumas par glītumu ir patiesas.also beidzot ir kāds cits kuram ir zem 30

2 Likes

Nav. Mans iekšējais pulkstenis ir tik sapists, ka tāda lieta ieslēdzas moš reizi-divas gadā uz kādu nedēļu. Visu pārējo gadu totāls randoms.

Rookie numbers :smiley:
Es esmu cēlies burtiski visās diennakts stundās.

Vai ir baumas arī par pieejamību? :smiley: