Ko Tu šodien darīji?

Es tomēr negribu būt aģents…tas reāli nav man…es nemāku cilvēkus…kā cilvēkiem pateikt “Sorry veči, I give up, 2 nedēļas man jau bija pa daudz…”

But fuk, es pat vēl kursus neesmu pabeigusi. Viss ir cool un interesanti, bet…bac, es nemāku uzmākties…:smiling_face_with_tear:

Skaties. Ja jūti, ka nav, tad nav. Ja problēma ir tīri tajā, ka nesanāk, tas ir pilnīgi normāli, ka tev vajag vismaz pus gadu strādāt, lai sāktu kaut kas puslīdzlabi iet uz priekšu.

4 Likes

Uff…manuprāt latvijā par NĪ aģentu strādāt ir īpaši smagi jo nu…we poor as fuck

Vispār ekonomija Latvijā suck ass. Pa nekustamo īpašuma ağentu, you need grind to be successful.

Linku kādam iedot?

1 Like

11 posts were split to a new topic: Kādēļ kaimiņš trokšņo jau vairāk kā gadu?

Redzu daudzus ağentus ss.lv, vari meğināt kadu sludinajumu par sevi, kapēc tevi tieši. Iemet Facebook ss spam mailbox. Done.

Mani šodien ~3h pirms modinātāja pamodināja piedegušu pankūku smaka. No sākuma padomāju, ka kaimiņam dzīvoklis aizdedzies, bet I’m still here so I guess not. VISS DZĪVOKLIS pilns ar to smaku, mēģināju vēdināt, īsti nekustējās ārā. Tagad, šķiet, deguns ir vnk pieradis pie tās smakas, tāpēc nejūtu, jo kad piecēlos pirms ~pusstundas, vēl jutu diezgan izteikti. But also man deguns tek, neapšaubāmi dēļ tās smakas, jo nu reāli, es nekad mūžā neesmu pamodies no piedeguša ēdiena smakas. First time for everything I guess, but this is not how I wanted to experience it.

:D Phantosmia (Olfactory Hallucinations): Causes & Treatment

Aizgājām ar čomiem uz

Un bija normāla filma, mēs visi piekritām, ka nebija tik sūdīga, kā visi saka. I’d say 7-7.5/10.
Nebija woke shit, nebija nekādas nodiršanas (Brie baigi patīk savās lomās izteikti nodirst vīriešus kkāda huja pēc, šajā filmā nekā tāda nebija, and it was good), bija dažās vietās bik cringe, bet bija vairāk smieklīgu joku nekā cringe; vienīgais, ka bad guy back story bija kinda shit, and that’s what drags the score down.

Dārgie, labāk nerādieties uz ceļa neatkarīgi cik labi braucēji esiet. Šodien darvina faktors ir īpaši uz apkārtējo šoferu pleciem

4 Likes

Jup. Tā aptuveni izskatījās

Itkā sniegs mums katru gadu, bet tāpat katru reizi tas pārsteidz nesagatavotus

1 Like

It īpaši tas ka daudziem vēl nav uzliktas ziemas riepas. Ehm… :roll_eyes:

1 Like

man tā patīk sniegs, ārā izskatās kā pasakā! :kawaii_potato:

2 Likes

Tas ir identisks scenārijs kā pagājušogad. Tad tas bija 20 nov.

Bruh, first rooky mistake - es sajaucu apskates laikus. Es šodien vēl stundu ilgāk varēju pagulēt :smiling_face_with_tear: Bet tas labi ka nekavēju, vienk sajaucu apskates dienas :D

Tehniskās apskates?

Ne ne, dzīvokļu rādīšanu. Pa šīm 2 dienām būs kādas 8 apskates…ughhhh :smiling_face_with_tear::smiling_face_with_tear:

1 Like

Ja vienam dzīvoklim, tad var sakombinēt vairākas apskates. Mazāk laiku aizņems un pircējiem būs lielāks spiediens zinot ka kāds cits arī skatās.

Tā jau daru. Bet praksē ir nepareizi vairākus uzreiz aicināt, tapēc katram veltu 1h :smiling_face_with_tear: