Ko Tu šodien darīji?

Paldiesiņš.

Uhh, nav joka lieta. Cerams viss būs kārtībā.

Kaut kā parāk daudz cilvēku tagad slimo…Latvijā trūks zāles (Antibjotikas, bronhu). Pašai vajadzēja pasūtīt uz gaidīd kad būs piegāde. Tikai kāmer atnāca, mans stāvoklis palika vēl sliktāk nekā bija. XD

Man palaimējies ar hroniskām iesnām kas tā kā mafija neko citu manī nelaiž iekšā.

Nu a tā, īpaši nav ko darīt mājās. Kaut ko uzkopt, kaut ko pagatavot. Šodien uztaisīju suši ģimenei…tikai bišķin par daudz iznāca. Nu, ļoti par daudz. XD

11 Likes

Sushi ir extra garšīgs pēc nakts ledusskapī

1 Like

Par vēlu, jau apēda visu kā zvēri, pat es nepaspēju dabūt. XD

2 Likes

Tā nu ar suši mēdz notikt XD.
Anyways. Es biju uz LU botāniskā dārza nakts taku aizgājis šodien. Padārgi-8€ uz cilvēku bet ir gan smuki un interesanti. Palmu mājas elpošana, ledus pagraba rotējošās sejas, kukaiņu mežs. Pāris bildes (kuras nebija pa snagu serverim) iemetu foto stūrī

2 Likes

Es tieši padomāju, ka foto ir no turienes. Šodien kad braucu garām, redzēju netālu salūtu

Tas gan.

To gan palaidu garām, vai tik viņi to remontēja. Kad tur biju pie kādiem 3 objektiem strādāja cilvēki.

1 Like

Btw, ja kāds ir konā, es pie lego esmu, pie tās pūķa pikselarta taidīšanas

Iedzēru kafiju, sakārtoju māju un paspēju izmācīties vēsturi un patulkot pirms iešanas uz saietu.

Eh, pilnīgi un galīgi aizmirsu par konu. :upside_down_face:

1 Like

Nopirku konā vienu paleoart gabalu, izrādās autore kaimiņu fakultātē mācās- biotehnologos. Mazā pasaule

2 Likes

Šodien mazliet aizrāvos ar civ6
image

Toties atradu Daugavu.
image
Likās dīvaini, jo līdz šim nebiju redzējis nevienu Latvijas pazīmi šajā spēlē. Ir vismaz Vilņa spēlē kā city-state, bet Latvijai tikai upi varēja veltīt. :/

6 Likes

image
Jāmet miers šodienai. :face_exhaling:

1 Like

Pazīmēju un parediģēju avatarus prekš VRChata. Un pavadiju laiku ar draugiem virtuālajā pasaulē.

1 Like

Izārdījos Alestorm koncertā (visas 4 grupas bija nice), paēdu picērijā, tad pa nakti mājās spēlēju kompi. Tagad jāiet gulēt un vakarā uz darbu

2 Likes

Daudz cilvēku bija uz Alestorm?

Šodien iemēģināju Meta Quest 2. Būs vēl jāpaspēlē, taču kopumā tas ko tu dabū pirmajā brīdī šķiet visai iespaidīgs. Pēc sajūtas, salīdzinājumā ar pirmo VR briļļu paaudzi, baigi mazais čakars paķert un sākt spēlēt. Vecajām brillēm vajadzēja menedžēt to kabeli kas nāca ārā no kompja, HTC Vive likt gaismas kastītes pie griestiem, Oculus bija jāliek kameras uz galda.

Tas ir tas, kas mani beidz nost Civilizācijā. :D Maču ilgumi ir brutāli.

4 Likes