Ko Tu šodien darīji?

Paldies, visu nakti cepu :D

Atradu savā pagrabā, ņēmu uz mājām un piebaroju ar miltiem, olām, cukuru pēc tam liku cepeškrāsnī cepties :D

Diemžēl, tā ir uz dullo ņemta interneta bilde, no manis konditors ne labākais :D
Un labi ka paskaidroji, jo es galīgi nesapratu kas ir Serufu :D

2 Likes

Nu tas arī bija dad joke daļēji xd. Pārāk laba izdevība bija jo nu šo par Yua Serufu sauc.

3 Likes

Savēlēju visiem “veslelīgu nevis laimīgu jauno gadu”

Tagad darba nedēļas vidū lēnām attīstu angīnu. Nezinu kur likšos.

1 Like

Jūtu līdzi. :(

Šķiet man ir noslēgts kaut kāds melnais darījums ar ķermeni. Vairs neslimoju pa mazam, taču kad noliekos gar zemi maz neliekas. :D

1 Like

Oh that sucks, ceru ka atveseļosies ātri no tās.

You sure, ka angīnu? Jo man likās, ka man ir angīna, bet izrādījās covids :upside_down_face: draaausmīgi sāpēja kakls, ka siekalas nevarēja norīt

Zini, parasti vien arī ģēru angīnu, jo ārstēju ar antibiotikām. Šoreiz: laikam būs gripa, gadiem nebiju tā klepojis.

šodien es strādāju, tad pačučēju diendusiņu un tagad atkal strādāju… #fridaynight #partylaif #sendhelp

Man visa nedeļa pagāja piespiežot sevi lasīt zinātniskais rakstus un taisot tabulas. Fun times!

Iečurāju pudelītē(flakonā?) un nodevu asins analīzes.

4 Likes

4 Likes

Pirkstus ar apčurāji? Jeb tomēr snaiperis? ;D

2 Likes

Mums jācer uz negatīvu vai arī pozitīvu rezultātu? :D

2 Likes

4 Likes

Aaah gaaawd :joy::joy::joy::joy::clap::clap:

1 Like

Jāteic, ka iepriekšējais burciņas formāts bija lietotājam draudzīgāks.

2 Likes

A little from column A, a little from column B.

1 Like

Biju pie ārstiem, analīzes ir ok, būšu dzīvotājs. Ehokardiogrāfijā bij interesanti redzēt, kā sirds pumpē dzīves sulu tiešraidē no mana krūšu kambara.

4 Likes

Apsveicu ar dzīvību!

3 Likes

Man 17tajā arī būs. Kardiogramma it kā esot bijusi laba, bet asins analīzēs kkāda draņķība par trombiem un infarktiem, tāpēc aizsūtīja pārbaudīties.