Ko Tu šodien darīji?

Var spēlēt arī mazākas mapes un būs ātri. :D Man tieši patīk paņemt huge mapes un gaidīt late game, kad varēs ar lidmašīnām un kuģiem iznest pretinieku nācijas. :D


Šodien turpinās. :D
image

1 Like

Grūti pateikt. Es teiktu, ka jā

Cenas Latvijā jau skaistas. Domā ir tā vērts?

Nevarēju aizmigt, nostrādāju līdz sešiem rītā. Attālināti sakomunicēju ar klientu Tokijā un nolikos slīpi uz stundiņām sešām. Piecēlos, aizgāju uz veikalu, nodevu pudeles un bundžas 3.7EUR vērtībā - virtuvē pēkšņi daudz vairāk vietas. Sakārtoju māju, jo vēlāk ciemos nāks. Mēģināju saprast vai Godot tomēr ir sakarīgāks 2D spēlēm par Unity, domas vēl dalās. Palasīju webnoveli scribblehub’ā. Ir gana labs lasāmais laika nosišanai, ja patīk žanrs. Atnāca čoms saspēlēt Imperial Assault. Mans viedoklis par Hutt Mercenaries Imperial klasi ir mainījies, pēc pirmajām divām zaudētajām kampaņas misijām man tagad ir trīs uzvaras pēc kārtas, nevar sūdzēties.

2 Likes

Tas gan, gribētos pie mums redzēt brilles pa simtnieku lētāk. Domāju katram geimerim mājās nevajag VR, taču, ja ļoti gribās VR, šim variantam šķietami galīgi nav ne vainas. Man pašam sajūta, ka ilgtermiņā varētu sākt pietrūkt spēles, ko spēlēt.

2 Likes

Biju aizgājis uz vietējo kultūras centru noskatīties " Janvāris". Man personīgi patika cik raw tā filma bija gan vizuāli gan tematiski, un cik labi reālie vēsturiskie kadri tur iederējās. Redzēju videnes klases biedreni vairākās ainās - rudā ar rītīgi kupliem matiem no mākslas akadēmijas studentiem.

2 Likes

Biju uz Čehova izrādi “Kaija”, kur baigi pārsteidza, ka viens no aktieriem ir mans mīļākais skolotājs un šobrīd viens no kvalifikācijas darba vērtētājiem ;D būtu zinājusi, ar rozēm būtu bijis jānāk ;D

4 Likes

šodien man bija tas prieciņš tik pie adatas vēnā, noliet asintiņas un lets see kādi būs rezultāti. ā un tiku pie plaušu rengena un homemade tortijas ar chimkin, veggies and burger sauce :kawaii_potato:

3 Likes

Šodien pat nepametu māju. :zipper_mouth_face:

2 Likes

arī tādas dienas man ir ;D

Nu kā tu tā? Jāiziet taču pastaigāties

Lasot lavkraftu ieraudzīju ritīgo gaismas kūli virs meža… Bail pilnīgi palika

Pagaidi, gribi teikt, ka citas dienas pamet mājas? Nevajag labāk viņas mētāt. :/

1 Like

Es arī pasūtīju putekļu sūcēju no aizdomīga interneta veikala, tā ir gandrīz fiziska aktivitāte. :D

Jāsaudzē mana kartona kaste.

3 Likes

Cik reizes atvēri ledusskapi? Tur ir vesels pull&push treniņš. :D

1 Like

Tikai šodien?
image

1 Like

Vai ne! Vai viņš drīkst sevi saukt par pilnvērtīgu anime fanu, ja iet ārā no mājas? :sneezing_face:

Norakstīts.

Gatekeepers
Screenshot_20230124-164845

1 Like

Lost Ark ar savu raid gatekeeping vainīgs. :face_exhaling: