Ko Tu šodien darīji?

A, nu par balto nosauc kad ir bez atskaņām.

Es bērnībā par savu dzeju ar sliktu ritmu jokoju ka tā ir pelēka

1 Like

Šodiena laba diena. Darbs traucēja brokastot, bet pēc tā tiku pavadīt laiku ar čomu, pat ja nesanāca ieplānoto mērķu īstenošana. Tad apsveicu māti svētkos, pasvinējām. Pēdīgi atgriežoties mājās atnāca e-pasts ar eksāmena atzīmēm. Kā no muguras novēlās 3 gadu satraukumi un stresi.

2 Likes

Šodien man bija pati patīkamākā duša manā dzīvē. Izlīdu kā jauns cilvēks ar skaidru prātu un atbrīvojies no toksīniem

2 Likes

Laikam sen nebiji mazgājies?
pepetroll

Šodien mani trigeroja Brālītis ar savām video karšu izvēlēm. :joy:

3 Likes

Pagaidi līdz tu ieraudzīsi monitorus ko grasos likt klāt. Pasūtīju arī kārtīgus stiprinājumus pie kuriem tos likt. Izskatīsies riktīgi smuki:

2 Likes

Tos retro bet ne gana retro lai būtu stilīgi?

Kronšteini ir stilīga lieta visiem monitoriem.

Ak jā. Varbūt jau ir bik par vēlu šim topikam, bet piektdien biju uz šo Arēnā Rīga:

Zāle bija pilna.

Viņš sludina Krievu propogandu? Nezināju :thinking:

Kaut kur biju manījis, ka kaut ko bija pateicis.

Pirms ticēt, vajag sauce.

2 Likes

Tbh, zinot viņu nebrīnītos par to

Skatos Spiderman 2, skrolloju forumu, uzlecu uz pašbildīšu striķi…izdomāju prikola pēc paskrullēt uz pašu sākumu…

Manas acis

In summary -
Visi bija jauni
Visi bija pikseļi
Visi mētāja the most unhinged komplimentus

A un visi bija horny :flushed::joy::joy:

2 Likes

Par tiem komplimentiem es piekrītu, bet interesanti palasīt. Tagad tik samet reakcijas bildei un viss XD

Oho, tolaik kkas tāds šeit bija atļauts? :smiley:

Gribēju šodien piebeigt rough sketch priekš kalendāra, tā vietā uz maniem pleciem uzvēlās pienākums uztaisīt atvadu memory board vadītājai kas iet prom pēc 15 pavadītiem gadiem šajā uzņēmumā,jo darbiniece kas oriģināli uzņēmās saslima ar covidu #FML
Es tāpēc ar rough sketchu kavēšos 1,2 novembris brīvs tad arī piebrigšu iesākto un iemetīšu

@Menestrels Paskaties cik mēs jauni. :D
https://animeforums.lv/t/pasbildisu-strikis/535/264?u=diviviens

Kāds zin kur @Maulaj pazudis? :thinking: Viņš nav gadījumā ārzemēs or something?

Divās dienās apēdu kologramu gvakamoles. You’ll be missed guac.

To think I was afraid it would manage to spoil

1 Like