Ko Tu šodien darīji?

Viņa paša video: https://www.youtube.com/watch?v=JxdHm2dmvKE

Pilns ar dezinformāciju, krievu propagandu un citām muļķībām. Ģeopolitika nav viņa stiprā puse, un viņš ir liels Dostojevska un padomju laika mākslas fans. Viņa īpašumā ir 250 padomju laika gleznas. Viņš arī brauca uz Krieviju ārstēt savu pretsāpju zāļu atkarību, kur viņu ielika īslaicīgā komā, ko rietumos viņam atteica.

Sakārtot istabu un sevi vispārīgi ir labi, bet visu citu, ko viņš ar lielu autoritāti pasniedz ārpus psiholoģijas, labāk ignorēt.

3 Likes


I can kinda understand that, although 250 is entirely too many.

Es nemaz nezināju, ka viņš jebkādus citus video taisa :smiley:

Viņam vienkārši lielas krievu kultūras simpātijas un arī nesena personīga vēsture ar krievu veselības iestādēm, kas tehniski izglāba viņa dzīvību. Nesaku, ka viņš ir fašists, bet noteikti nav kaut kāds neitrālais novērotājs un viņš publiski atbalsta Krieviju un tās intereses ar vāji pētītām video esejām, kas atgremo krievu propagandas runājamos punktus.

Viņš sametās kopā ar Bena Šapiro kompāniju Daily Wire un tagad lasa no telepromtera par visu, ko nav slinkums un ko potenciāli viņam noliek priekšā, ieskaitot Ukrainas karu.

Paldies par mazo pasēdēšanu, cilvēki, bij forši. Sen nebiju scary movie redzējis

1 Like

yeeeeeep, scary movie tieši kā vajag halloween ietvaros ;DD

5 Likes

laboju vidējos no raindiņa versus topikā, jo pamodās @Maass

Tired Bored To Death GIF by Juno Calypso

hate the game not the playa :D :D

kā es typoju tekstu es redzēju kā dzīvajā tabulas papildinās xD

Sākt dienu uzzinot ka mums pa nakti Daugavgrīvā kāds misenes izārdījis…fun

1 Like

Paskatos no rīta ārā pa logu, redzu kā pamperu valkāšanas vecuma sīcis iet garām un dzer Redbull bundžu. WTF!? Ieskatos tuvāk, bundža ir aizvērta. :joy: Es jau padomāju, ka tūlīt spārnos sāks celties un varēs sākt domāt par ātrajiem.

2 Likes

Vairs jau neceļ …pēc tā kā laut kāds amerikānis iesūdzēja šos tiesā par nepatiesu faktu izplatīšanu,jo redz šis izdzēris vairāk bundžas ,bet tā arī nav pacēlies spārnos xD xD

1 Like

Murikaņu iq right there.

2 Likes

Kultūra nevis intelekts. Tā jau ir tradīcija caur tiesu mēģināt gūt vieglus grašus

1 Like

Nu bet loģiski, ar vistas spārniņiem vidējo amerikāni nepacels

2 Likes

Ashton Kutcher Burn GIF

Iemācījos uzstādīt gudrās mājas relejus, hate the software, bet nākamās paaudzes pat nesapratīs kur palicis internets viņu istabās neuzvedības gadījumā.

Lol pirmo reizi noģību :D

No mūsu kaislīgās diskusijas lasīšanas @ https://animeforums.lv/t/lietas-kas-liek-padomat/ ? :rofl:

2 Likes

Man ir IKEA smart home sistēma. Paši fiziskie produkti ir labi, taču lietojumprogrammas puse pieklibo. Esmu pārsteigts par to ka tādam uzņēmumam kā IKEA sanāca izveidot tik… gandrīz labu lietojumprogrammu.

Hahahahaha it īpaši ieraugot 160 jaunas ziņas vienā tēmā :D

1 Like