Ko Tu šodien darīji?

https://www.forumcinemas.lv/event/303432/title/izstāde_tokijas_stāsti/
Aizgāju šodien uz šo; tīri tā neko.

3 Likes

Atkal devos uz un no darba ar riteni jau otro dienu. Šovakar par brīnumu ceļi nebija tik stīvi un noguruši. Arī tīri labs garīgais bija.
Atbraucu, uzgāju uz dzīvokli pēc pagraba atslēgām un pārmiju kādu vārdu ar mammu, un tad devos nolikt riteni pagrabā.
Bet nu ehhh, liekot to pagrabā es dzirdu “ssssss” skaņu … aizmugurējā riepā caurums :neutral_face: … nu lieliska dzimšanas dienas dāvana. :confused:
Tāda sajūta ka kāds pa tām vienu divām minūtēm kamēr biju dzīvoklī būtu pārdūris riepu. … bet ātru aci uzmetot, izskatās ka tas drīzāk no iekšas uz āru un caurums ar ne tik liels. Laikam jau tās jau gadiem vecās riepas tomēr neizturēja. :face_exhaling:

2 Likes

Nē nu, labi, ka līdz mājām atbrauci. Tevi tie vecie veļļuki nepieviļ, uz ceļa nepamet. :D

3 Likes

sveicieni dzimšan’sdienā! :partying_face:

2 Likes

Paldies :blush:

Šodiena pagāja apmēram šādi:

9 Likes

Sākumā domāju, ka noguruši kurjeri, bet tad pamanīju, ka tomēr kas cits.

Šodien hokejs :ice_hockey: :ice_skate: :snowflake:

Vakar aizgāju uz Fast X (man patika), šodien pēc kkur 30min iešu uz Avatar: the Way of Water.

Šodien pirmo reizi biju Siguldas mežakaķī, būs zilumi xD
Vakarā ar otru pusīti pastrīmojām Mass Effect

3 Likes

pofig par zilumiem, galvenais, ka bija fun!

Faaaaaaaking bronza!!! :latvia::latvia::latvia: Pirmo reizi vēsturē!! Es te čurāju biksītēs no laimes! :smiling_face_with_three_hearts:

7 Likes

Respect.

1 Like

Sasaucu ciemos draugus. Cepām picas un skatījāmies kā mūsējie izceļ bronzu. Noskaņai turpinājām ar dažādām galda spēlēm.

4 Likes

Ēdu pieturā līdzi paņemtās pusdienas izmantojot bērza irbuļus kurus iegūvu blakus esošajā parkā. Nez ko par mani padomāja garāmejošie XD

2 Likes


Šodien svinības.

8 Likes

Bet dzirdēt aizmugurē ne sūda nevarēja

1 Like

Domāju ka vajadzētu uz šāda veida pasākumiem sākt līdzi nest ķeblīšus uz kuriem pakāpties augstāk. Varbūt būtu labi arī iemācīties staigāt uz augstpapēžu kurpēm :thinking:

2 Likes

Un es rāvu 13h maiņu >:)

Vakar noskatījos John Wick 4, šodien - Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves. Abas filmas patika, bet DnD patika labāk. Šodien zālē bija 3 cilvēki :smiley: That was a first for me.