Ko Tu šodien darīji?

Mums būs jāredz rezultāts

2 Likes

Tiku izvadāt darba laikā ķēdes direktoru.

1 Like

Vēl nedarīju, bet ierakstīšu, kamēr atceros - šodien iešu uz Guardians of the Galaxy Vol. 3.

Šodiena raksturojuma kā - tehniskās
problēmas, beigta kaija Bolderājā un 2 tantuku zvans par vecas plūmes dobuma aizcementēšanu

its sad, but also funny ;D

Vnk random parka vidū bija

Tavs darbs bija to savākt vai arī kā? :sweat_smile:

Vnk tā kaija mētājās pilsētu pļavu teritorijā. Un viena no kolēģēm pietam bija līdzi.es jau prasīju vai nevajag ko darīt jo putnu gripa, šī teica ka nē

1 Like

Noskatījos, IMHO labākā Marvel filma pēdējos gados, kuru esmu redzējis, feini, pārmaiņas pēc normāli emocionāli, nevis tikai kkādi tizli jociņi (lai gan bija arī diezgan cringe scēnas, bet šoreiz tās manu iespaidu nesabojāja). Čoms teica, ka Spider-man: No Way Home esot tikpat laba, ja ne pat labāka, bet to es neesmu redzējis.

šodien biju kapos :skull:

3 Likes

:skull: :skull: :skull:

Tā vietā, lai būtu produktīvs, izlēmu iziet pastaigā pasauļot kājas un paķert D vitamīnu.

1 Like

tur nekā jauna nebija, ja kas :skull:

3 Likes

tas arī ir produktīvi

:skull::skull::skull:

1 Like

Pat nevienas svaigas kopiņas?
Nu gan

1 Like

speciāli nemeklēju fresh ones :sweat_smile:

Nope. Ar šo.

Ar izkapti nemāku. Neesmu nekad ar to arī mēģinājis.

1 Like

Visās trīs darba dienās uz un no darba braucu ar riteni. Pēc trešās dienas mājup brauciena varēja just stīvumu ceļos.
Atsākušies ceļā remonti manā pusē.
Pirmajā rītā pārceļam pārskrēja stirna.
Trešajā rītā uz šosejas manīju ka pretī kas čāpo. Likās ka maziņš suns, jo tur tieši bija viens tāds, bet izskatījās pārāk maz. Nu tad kaķis? Kaut kā neizskatās pēc tā. Beigās izrādās āpsis, bet laikam tāds pajauns un ne tik liels laikam. … Bet interesantākais tas ka šis mani tik ievēroja ka bija pilnīgi blakus otrā ceļa joslā. Skatījās uz mani un tad iemuka mežā xd
Bet tad kādu puskilometru tālāk un uz zemesceļa priekšā izskrēja zaķis. Paskrēja kādu gabalu pa priekšu un tad nozuda mežā. Bet tad kādas divas reizes izskrēja priekšā, paskrēja pa priekšu un nozuda pļavā vai mežā. Dīvains. Es tak šim pakaļ neskrēju un uz vienu pusi ir mežs un uz otru pļavas, tad varēja uzreiz mukt prom, bet redz ka tādā veidā atskrēja līdz pilsētai. (tas zemes ceļš kādi 1-2km)


Bet šodien svinējām mammas brāļa 50. gadu jubileju.
Salāti/rasols, uzkodas, grilēta gaļa, kūkas, viens otrs dzēriens.
Baigi daudz odu bija.

2 Likes

A tur nav diži, ko mācēt, diezgan elementāri, tikai vajag daudz izturības.

1 Like