Ko Tu šodien darīji?

No pienenēm dzen vīnu? :D

Visu dienu stādījām kartupeļus, vakarā zāģējām malku.

Jup. Viņš gan nav klasiskais māju vīns, bet sanāk labs.

1 Like

Vien dien viens darba kolēģis ar par to minēja.
Man jau sākumā likās ka lapsas vai varbūt pat jenotsuņi, bet nu tik tiešām āpsis, ja jau te apkārt staigā.

Lapsu rakumi uir nedaudz citādāki

Anyways man uzradies jauns istabas biedrs. Pārvelkos no darba un čalis jau okupējis manu galdu un pasniedz angļu valodas privātstundas attālināti

1 Like

Būtu pļāvis zāli mazdārziņā ar stumjamo benzīna zāles pļāvēju. Bet eehh, its broken.
Gan trimmeris beigts, gan stumjamais beigts. … viss beigts, viss slikti. :/

Nu tad pļāvu zāli laukos pie mājas ar mehānisko zāles pļāvēju.

1 Like

Par to pat Bradbury rakstīja)

Nopirku bikses un salīdzināju pēc garuma. Viens un tas pats ražotājs, modelis un izmērs…


Jūtu bikses galīgi nav precīza zinātne. :sweat_smile:

5 Likes

Tas ir normāli, notiek tāpēc ka katrā pasaules vietā ir iegūti atšķirīgi antropometriskie mērījumi, un izmēri ir sastādīti vadoties pēc tiem.
Tas, ka viens ražotājs, ir cita lieta, bet arī ražotājam var būt vairāki pasūtījumi, piemēram, viena partija iet uz Zviedriju, otra uz Ameriku. Un turklāt to var ietekmēt arī atšķirīgs materiāls, kas bieži sarūk par 1-2 cm.

1 Like

Biju iepirkties, nopirku šādas tādas drēbes, mazlietiņ pasvinēju dzimšanas dienu ģimenes lokā.

10 Likes

Apsveicu!

@Sakura Daudz laimes! :tada:

Eh, žēl, ka apģērba industrija nav labāka. Mani kaitina, ka apģērba izmēru cipari maz ko nozīmē, jo čakarīgi pirkt drēbes internetā. :D

2 Likes

Varbūt tā ir sazvērestība? Apģērbu ražotāji mūs spiež iepirkties fiziski veikalos ar cerību ka mēs nopirksim vairāk? :face_with_raised_eyebrow:

you mean izkapti, kā īsts vīrs?

Paldies :grinning:

Tādā gadījumā slikta sazvērestība, jo es internetā tērēju stipri vairāk. :D

Apsveicu! :tada:

1 Like

Paldies:)

1 Like

novēlots sveiciens dzimpukā! :partying_face:

izdomāju, ka gribu taisīt vēja zvaniņus no māla, nu šobrīd jau pāris dienas, kad ir laiks, nododos māla mīcīšanai un zvaniņu detaļu taisīšanai :kawaii_potato:

3 Likes