Ko Tu šodien darīji?

Pašlaik klausos zooloģijas konferenci, Voldemārs Spuņģis( tas kukaiņu onka kas regulāri vides faktos ir) taisni aiz manis sēž.

That’s it

3 Likes

Jāraksta par vairākām dienām jo viss vilkās paralēli.
Iesākumam iztaisīju gāzes iekārtai apkopi, un iekritu DEPO pēc materiāliem IKEA “doom” sarežģītības mēbelei.

Kā noprotams, visu vienā piegājienā izdarīt nevarēja un pauzes bija jāievēro, arī nelabprātīgi

Tad pēc vairākām darba nedēļām saņēmu kosmisko gribasspēku uztaisīt rāmi

Un šodien pēdīgi finalizēju savu mazo projektu

11 Likes

Es visiem redzu vienu un to pašu lejkannu :D

5 Likes

Sazvērestība.

3 Likes

Kā jau sapratāt pēc apetelīgās bildes fotostūrīti, šodien palīdzēju organizēt olimpiādi. Jebšu manas rokas mirka spirtā un prusaku iekšās jo man bija jāvelk ārā preperācijas adatas no tiem nelaiķa kukaiņiem un jāsagatavo paraugi nākamajai grupai pa vidy vēl reaģējot uz paceltajām rokām. Un tās adatas…nepavisam nenāca viegli ārā. No katras grupas bija ap 28 paraugiem. Kopā bija 6 grupas. Matemātika ir ļoti vienkārša.

Bet! Diena noslēdzās ar spēļu vakaru gan olimpiādes dalībniekiem gan studentiem. Man sanāca spēlēt codenames ar samērā interesantu grupu, kā rezultātā bija garas diskusijas par majonēzes vēsturi un Šreku.

3 Likes

Ko labu ieraudzīji iekšā? Curious, because that’s part of my work.

Nekas īpašs, ogles vēl ir palikušas ko lietot, tikai viena bija sametusies šķērsām.