Ko Tu šodien darīji?

Pašlaik klausos zooloģijas konferenci, Voldemārs Spuņģis( tas kukaiņu onka kas regulāri vides faktos ir) taisni aiz manis sēž.

That’s it

3 Likes

Jāraksta par vairākām dienām jo viss vilkās paralēli.
Iesākumam iztaisīju gāzes iekārtai apkopi, un iekritu DEPO pēc materiāliem IKEA “doom” sarežģītības mēbelei.

Kā noprotams, visu vienā piegājienā izdarīt nevarēja un pauzes bija jāievēro, arī nelabprātīgi

Tad pēc vairākām darba nedēļām saņēmu kosmisko gribasspēku uztaisīt rāmi

Un šodien pēdīgi finalizēju savu mazo projektu

14 Likes

Es visiem redzu vienu un to pašu lejkannu :D

5 Likes

Sazvērestība.

4 Likes

Kā jau sapratāt pēc apetelīgās bildes fotostūrīti, šodien palīdzēju organizēt olimpiādi. Jebšu manas rokas mirka spirtā un prusaku iekšās jo man bija jāvelk ārā preperācijas adatas no tiem nelaiķa kukaiņiem un jāsagatavo paraugi nākamajai grupai pa vidy vēl reaģējot uz paceltajām rokām. Un tās adatas…nepavisam nenāca viegli ārā. No katras grupas bija ap 28 paraugiem. Kopā bija 6 grupas. Matemātika ir ļoti vienkārša.

Bet! Diena noslēdzās ar spēļu vakaru gan olimpiādes dalībniekiem gan studentiem. Man sanāca spēlēt codenames ar samērā interesantu grupu, kā rezultātā bija garas diskusijas par majonēzes vēsturi un Šreku.

4 Likes

Ko labu ieraudzīji iekšā? Curious, because that’s part of my work.

Nekas īpašs, ogles vēl ir palikušas ko lietot, tikai viena bija sametusies šķērsām.

Nogriezu sev pirkstgalu.

We’ve all been there

2 Likes

wut?? :eyes: kas notika? atpakaļ piešuvi?

It’s a ~1x2x6mm piece (biezumā 1mm). Neko nešuvu, uzliku nogriezto gabalu atpakaļ un uzlīmēju plāksteri. Asiņoja diezgan, bet should be mostly fine in 2-3 days.
Super clean cut, jo šķēres ļoti asas, uz šķērēm ne traipa.

nu nu, pirksti lēni dzīst. nesen svaigas dārza šķēres izdomāju noslaucīt ar pliku roku ;D nedēļa vismaz, kmr varēju atkal 100% izmantot ;D

Es stipri šaubos vai viņš pieaugs atpakaļ… Man sanāca vismaz uz pusi plānāku gabalu sev nošķēpelēt no pirkstgala, jau likās drausmīgi, gandrīz noģību dēļ asiņošanas

yeey es neesmu vienīgā :D galv ir bijušas nu tik daudz un daudz briesmīgāas traumas, bet kad pirksts tur šļācās pa lab pa kreisi, pirmo reiz sajutu to ģībšanas sajūtu ;D

Eeeh, nu mazbik kkas uz ģīboņa pusi it kā pavilka, bet nebija tik traki, pārgāja ātri. Kad man asinis ņem no vēnas, vot tad man 1-2 sekunžu laikā iesit pa galvu un uznāk ģībonis tā pamatīgi. Nomodā noturos, bet ir kinda rough. Agrāk tā nebija, jaunībā varēju skatīties taisni virsū, kā asinis tek ārā no vēnas, bet, pēdējos 4-5 gados tas ģībonis uzradies. Lai gan moš tieši vajag skatīties virsū, lai zemapziņa saprot, ka tam tā jābūt un tas nav kkas slikts… :thinking:
Bet es zinu, ka man tas nav dēļ asinīm - tad, kad es sagriežu pirkstus or w/e, es uz tām asinīm varu skatīties cik uziet, vispār pofig. Tad, kad nesen nodevu asinis, speciāli aizgriezu galvu un vispār neskatījos tajā virzienā, bet vienalga uzreiz iedeva pa galvu, tāda jocīga sajūta, bezmaz vai klikšķis “tagad tev jāģībst”, lai gan asinis es vispār neieraudzīju. Tā kā tas nav asiņu dēļ, tas ir kkas cits. Vai pēkšņa sāpe (lai gan no potes plecā pirms operācijas nebija ģībiena, tā kā adatas dūriens neskaitās), vai pēkšņs asiņu zudums, vai kkas zemapziņā, nemāku teikt.

Par to pieaugšanu atpakaļ - tas vairāk vnk lai nav plika miesa atsegta/kontaktā ar plāksteri, lai pēc tam nokrīt, pofig. Like I said, super clean cut, why not try.

1 Like

ja tev nāk ģībiens no asins noliešanas - pie tam tik maza daudzuma (salīdzinoši), tas izklausās pēc mazasinības vai dzelzs trūkuma organismā. vajadzētu pilno asins ainu, also moš D vitamīns trūkst, moš zivju eļļu vajadzētu padzert :thinking: vārdu sakot izklausās, ka kaut kas no vitamīniem organismam trūkst

Jā, par mazasinību es arī esmu iedomājies, bet velns viņ zin. Par dzelzi gan nemāku teikt, it kā šad tad gaļu ēdu (neteiktu, ka baigi reti), un kad veikalā ir zemenes, arī nereti pērku.
Tā ikdienā dzeru A/B/C/D/E vitamīnus + kalcija/magnija/cinka kompleksu.

Asins analīzes pa lielam ir normas robežās, bet tā droši vien nav pilnā aina:

image
image

Vakar kursa biedrene ar ko praktiski nav bijis kontakts uzzaicināja uz savas dzimšanas dienas tusu. Personīgi likās nedaudz dīvaini, it īpaši jo viņa uzsvēra ka tik pāris cilvēkus no kursa acinās, pārējie būs paziņas no citurienes. Anyways… izrādās, ka viņa jau ir sataisījusi veselu wishlistu ar mantām ko grib dabūt un plāno vnk slaukt no citiem, un tā nebūt nav tās lētākās lietas. Tagad esmu hella confused par ko lai dara tālāk

3 Likes

Kā variants, nedāvināt dāvanu no saraksta. :D

2 Likes

Neierasties.
Tu nevari uzdāvināt dārgu dāvanu ja tu neesi tur.

4 Likes